Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Günaydın fıstıklar:KK68:
Nilüfeeeer 7 kilo vermişsin maşallah. Neredeyse ayn ı zamanlarda başlamıştık. Ne güzel vermişsin. Ben verdiklerimi aldım. Diyet yapma isteğim de yok bu ara. İyice saldım. Bir diyetisyebden yardım almak istiyorum. Haftaya da spora yazılıcam. Toparlanmam lazım.

Nilüfeeeer 7 kilo vermişsin maşallah. Neredeyse ayn ı zamanlarda başlamıştık. Ne güzel vermişsin. Ben verdiklerimi aldım. Diyet yapma isteğim de yok bu ara. İyice saldım. Bir diyetisyebden yardım almak istiyorum. Haftaya da spora yazılıcam. Toparlanmam lazım.
Hosgeldin tatlim
Nerdeydin bayramdan 4.5 Kilo farkla gelmistin en son
Persembe bildirimindede yoktun
Kilo alman sorun degil ama paylasimda inan tolerans yok bizim takimda keske ugrayip bir haber verseydin
Menüler Yok
Kurallarimizdan dolayi 2 Kart var
Gülüm bizm takim seni Motive edemiyor sanirim
Istersen takim degistir
Lütfen soylediklerimi yanlis anlama
insallah biran önce hedefine ulasirsin

Merhaba kızlar.. Berilceee beni bu takıma davet etti ona tekrar teşekkür ediyorum ve herkese başarılar diliyorum..
Ben 79 kiloyum 64 olmak istiyorum. Hedefim 1ocak

2çocuk annesiyim. Doktorumun diyet listesini uygulayacağım. Hepimize kolay gelsin..
Hosgeldin

Bugün menüm
Sabah
(Uyanınca) karışık zayıflama çayı
1kk beyaz peynir
1 domates
1yeşil biber
1,5dilim tam buğday ekmeği (kendim yaptım)

Ara
1küçük yeşil Elma
Melisa çayı

Öğle Yemeği
1kase tuzsuz süzme mercimek çorbası
2dilim tam buğday ekmeği
Salata

Bugün menüm
Sabah
1kk beyaz peynir
1 domates
1yeşil biber

Ara
1küçük yeşil Elma
Melisa çayı

Öğle Yemeği
2dilim tam buğday ekmeği
Salata
Menünü topluca aksam yaz ki hepsini gorelim
Ictigin suyu ve sporuda yaz emi

Diyet listeni
Nasil Kilo aldigini
Biraz kendini anlatsana
Birde ilk sayfada kursllar Var bir bak canim
İlk sayfayı okudum canım. İnşallah uyarım hepsine.
8yaşında bir oğlum var. Onda çok kilo aldım. Sonraki 2yıl içinde 22kilo verdim..
Şimdi 2yaşında kızım var. Ve 15 kilo fazlam var.Eşimle anlaşma yaptık yılbaşına kadar vermem lazım.

Bu diyeti geçen yaz uygulamıştım. 5 haftada 5 kilo vermiştim ama kaçamaklar olduğu halde.
Bu defa en en az kaçamakla, kilolarımdan kurtulmak istiyorum.
İnşallah burda olmamın faydası olacaktır.

Ha bu arada en zorlandığım kısım günlük yürüyüşler. Kızım hiç fırsat vermiyor. Şuan da hasta ilaçlarını verdim uyuttum. Ortalığı toplayıp hemen koşu bandına çıkmam lazım :)

8yaşında bir oğlum var. Onda çok kilo aldım. Sonraki 2yıl içinde 22kilo verdim..
Şimdi 2yaşında kızım var. Ve 15 kilo fazlam var.Eşimle anlaşma yaptık yılbaşına kadar vermem lazım.

Bu diyeti geçen yaz uygulamıştım. 5 haftada 5 kilo vermiştim ama kaçamaklar olduğu halde.

Ha bu arada en zorlandığım kısım günlük yürüyüşler. Kızım hiç fırsat vermiyor. Şuan da hasta ilaçlarını verdim uyuttum. Ortalığı toplayıp hemen koşu bandına çıkmam lazım :)
Hoşgeldin canım aşağı yukarı ayni durumdayız benimde iki çocuğum var birisi daha altı aylık inş beraberce altmışli sayıları goruruz

Bugün menüm
Sabah
1kk beyaz peynir
1 domates
1yeşil biber

Ara
1küçük yeşil Elma
Melisa çayı

Öğle Yemeği
2dilim tam buğday ekmeği
Salata

Hoşgeldiniz canım Aramıza. Çok kafaya takılacak bir durum yok bence. Hep beraber vereceğiz Inşallah.

Gecmis olsun

Günaydin kizlar

Hepimiz bir gevsedik cesitli nedenlerden
Simdi toplanma zamani kizlar

Kesinlikle kaptan. Bu ara çoğumuzda var bu. Acil toparlanmak lazım. Ben kendi adıma dünden beri daha gayretliyim. Ama sporu oturtamıyordum. Önceden de kızımı akşam uyutunca yapıyordum. Ama şimdi onu da yapamıyorum. Sabah okula gitmek için çok erken kalkıyorum. Gündüz uyurken de ancak evi toparlayıp yemek yspıyorum. Yürüyüşü nereye sıkıştıracağımı şaşırıyorum.

Merhaba kızlar.. Berilceee beni bu takıma davet etti ona tekrar teşekkür ediyorum ve herkese başarılar diliyorum..
Ben 79 kiloyum 64 olmak istiyorum. Hedefim 1ocak

2çocuk annesiyim. Doktorumun diyet listesini uygulayacağım. Hepimize kolay gelsin..

Hoşgeldin canım. İnşallah güzel kilolar veririz hep birlikte.

Canım kilo konusunda zaman kaybetme. Çünkü en küçük taviz bizi hep geriye atıyor. O yüzden toparlan gel hemen. Burası olmadan olmuyor.

Kızlar yarın bi günlük lapa yapcam nasıl sonuç alırım ki ilk defa deniycem

Canım genelde lapadan güzel sonuç alıyorlar. Ben dd ysptım güzel sonuç aldım.

X