Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

50. Günün Menüsü:
Sabah:
1/2 dilim ekmek, 1 dilim peynir, 1 domates.

Öğlen:
1 tabak domatesli soğanlı et sote, 2 dilim ekmek, 1 bardak ayran, 1 salatalık.

Akşam:
1 kase pul biberli limonlu yoğurt.

Su: 3 litre olur.
Spor: 45 dk. 4,5 km yürüyüş ve 50 yarım mekik.

Malum herkes kilo veriyor,sarkmamak için ne yapıyorsunuz?
Kuzum illa ki spor
Kizlar bugunlerde biraz dagildik Mi banami öyle geliyor
Lütfen Paylasalim hayati burda ki yukunuz hafiflesin
Bugunden sonra daha sik gelmeye calisacsgim
Su camasir bitsin geliyom fistiklar
O zaman ilk ben paylaşıyım kaptanımmmm
İtiraf ediyorum.Tatildeki motivasyonumu okul açılınca kaybettim,aslına bakarsanız kaybettiğim motivasyondan ziyade huzurumdan parçalar.Çok problemli bir öğrenci grubu,çocuğuna defter kalem bile almayan okula gelmiş gelmemiş umurunda olmayan okuma yazma bilmeyen anne babalar,2'ye geçtiğimiz halde yaz döneminde okuma yazmayı unutup gelmiş çocuklar.Almadan vermek Allah'a mahsus;emek ver alama,emek ver alama,tükeniyorum.Eş durumum olmadığı için tayinim de çıkmıyor,torpilim zaten Allah'tan başka yok,dön dolaş aynı çıkmaz.Nerdeyse 40 yaşıma yaklaştım,dağ başlarında çalışmaktan merkez yüzü görmedim.Ha hep böyle mi olucam,hayır,okulun en başları olduğu için bu nefessizlik,Allah bir kolaylığını verecektir.Kaptanım işte motivasyon kaybım bundan,ilk paylaşım benden olsun

Su yine az canim
Mercimek ogle Müsli aksam olaydi kh degerinden canim
Müsli miktar yazmasanda ölcülüdür bilirim
Okula tuvalete gitmek yetişmiyor kuzum tenefüsler çok kısa suyun fazla kısmını akşama bırakıyorum mecburen

Güzel menu güzel spor bence canim

Nilüferim okulda ki öğrencilerinin bir şeye ihtiyacı var mı? kırtasiye türü? veya kıyafet vs

Niluferim bilirim o tip yerlerde calismanin zorlugunu bende çok çalıştım Allah sabır versin bi rayına otursa okul rahatlarsin yapabileceğin en iyisini yaparsın gerisi ailelere kalmış sen elinden geleni yap gerisini onlar bilir bu kadar üzme kendini ben geçen yıl senin gibi telef ederken kendimi kızım hastayken öğrenciler boş kaldı diye uxulurken öğretmen arkadaşlarımdan biri bana başkalarının çocukları için uğraşırken kendini unutma seninde bi ailen var demişti haklıymış bencede başkalarını düşünürken kendi hayatını unutma onlar için düzenini diyetini bozmaki kendi mutluluğunu erteleme daha fazla zayiflarsak en azından kendi ozguvenimiz gelecek mutlu olcaz bunu unutma

Çok haklılar canım çok.Biraz da yoruldum artık kuzum, 14.görev yılım hala dağ başlarındayım;Allah yardım etsin
Nilüferim okulda ki öğrencilerinin bir şeye ihtiyacı var mı? kırtasiye türü? veya kıyafet vs
Aslında aileler alım gücüne sahip ama eğitime önem vermedikleri için almıyorlar Pırıl'ım.Bi görsen saray gibi 5 katlı okul yapmış devlet oraya,tek istediğimiz okul forması gibi erkekler mavi kızlar pembe tshirt 10 liralık onu bile almıyorlar çocuklar pijama altıyla geliyor.Ama asıl en büyük derdim,velilerin ilgisizliği ve akraba evliliğinden oluşan çocuklardaki algı geriliği,bir de ben hırslı bir öğretmenim,ben veririm almıyosa bana ne diyemiyorum,tükeniyorum işte,Allah yardım etsin

Of canımm, Kocaeli ndesin sanırım değil mi?

Canım benim Rabbim yardımcın olsun, dikkat et çok hırpalama kendini. Hani bi laf var ya olduğu kadar olmadığı kader diye. Vicdanın rahatsa gerisi boş. Sen çokta yorma kendini.

Güzel menu güzel spor bence canim
Sağol canım.

Gayet güzel menü afiyet olsun, 4 km yürüyüşü de eklersen harika olur

Baskülümün pili bitiyor sanırım farklı gösteriyor. En sontartidaki rakam 91.4
Geçen perşembe 91.3
Fark +100
Canım sağlıklı sonuç almak için pilini değiştir böyle moralin bozulur.

Canım okulda çok enerji harcadığın için bana fazla gelmedi menün afiyet olsun.

Yeni ciciler kulağa çok hoş geliyor sen onları hakettin ablacım Güle güle giy :)

Slm kizlar menumu yazayim ben sabahki can sıkıntısından sonra istahim kacti
Sabah
Bisey yiyemedim sadece kahve

Ogle
1 kasedomates corba

Aksam
1 kaseYogurt corba

Spor
1saat yurume uyumadanda 1 saat yururum

Su
3olur
Canım çok az olmuş yarın kendini toparlamaya bak. Vücut kıtlık moduna girmesin.

Ben simdilik yuruyorum 80li kilolrda sıkılaşma harektlerde ekleniceki inşallah
Aynı şeyi düşünüyorum canım. 80 lerde salona gidicem şimdi haftada 5 gün yürüyüş.

Inşallah dönüş 19 Ekim cnm
Gelsin 19 ekim çok özledik seni, Allah razı olsun elini hiç üzerimizden çekmedin ama günlük yorumların beni kendime getiriyordu. Ablacım inşallah sağsalim geçen mükemmel bir tatil ve az eksili bir dönüş olur.
Canım dediğin gibi öğlen çok olmuş hem pilav hem kavun kb yüksek ama emziriyorsun arada olur elbette önemli olan toparlamak.

Harika bir Nilüfer menüsü ile karşı karşıyayız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…