Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Canım benim Rabbim yardımcın olsun, dikkat et çok hırpalama kendini. Hani bi laf var ya olduğu kadar olmadığı kader diye. Vicdanın rahatsa gerisi boş. Sen çokta yorma kendini.

Sağol canım.

Ben de sonuna kadar Elif e Katılıyorum. En elinden geleni yap gerisini bırak. Sonuçta anaları Babaları var. Öğrenci alacak kapasitede değilse sen kendini Parçala nafile. Bu iş bence yüzde kırk kapasite yüzde otuz ÖĞRETMEN ve okul yüzde otuz Veli desteğidir. Vicdanın rahatsa gece rahat uyuyorsan gerisini boşver Nilüferim.

Menum
Sabah
Iki dilim ekmek
H1. Yumurta
Domates salatalık peynir zeytin

Öğle
etli barbunya bitabak
5yk pilav salata kavun

Aksam
Ogleyin çok olunca sadece salata

Su 3 u geçti
Spor mekik ip bacak kalça hareketleri belli bi dk olmuyo iki arada bebekten vakit buldukça yapıyorum

Sabah güzel öğle çok kh olmuş kavun olmasa iyiymiş. Akşam ile dengelemişsin biraz kâmile.

Çok hareketli bir aya girdim. Nöbetlerim sıralarım çok fazla. Bu hafta şöyle bir bakacağım. Eğer devam ettiremeyecek gibi olursam Perşembe günü izne ayrılmayı düşünüyorum. Çünkü geç geleceğim için menü paylaşımı ve mesaj sayısı benim için sıkıntı olacak gibi duruyor. En geç ne zaman haber vermem gerekiyor acaba @seydan94 takyon takyon

Harika bir Nilüfer menüsü ile karşı karşıyayız.
Teşekkür ederim canımmm:KK200:
Ben de sonuna kadar Elif e Katılıyorum. En elinden geleni yap gerisini bırak. Sonuçta anaları Babaları var. Öğrenci alacak kapasitede değilse sen kendini Parçala nafile. Bu iş bence yüzde kırk kapasite yüzde otuz ÖĞRETMEN ve okul yüzde otuz Veli desteğidir. Vicdanın rahatsa gece rahat uyuyorsan gerisini boşver Nilüferim.
Çok haklısınız canım,bir an önce oluruna bırakmayı öğrenip kendimi toparlıycam:KK51:

Teşekkür ederim canımmm:KK200:

Çok haklısınız canım,bir an önce oluruna bırakmayı öğrenip kendimi toparlıycam:KK51:
Benim ilkokul öğretmenim hayatımda ki en önemli kişilerden biridir. Hala görüşüyoruz. O Sınıfı 3 seviyeye bölmüştü. 3 gruba farklı davranırdı. Aynı müfredatı farklı seviyelerde işlerdi. Ne derece doğru tartışılır belki ama belki kendini böyle rahatlatıyordu. Bilinmez. Belki sana fikir verebilir.

Sabah güzel öğle çok kh olmuş kavun olmasa iyiymiş. Akşam ile dengelemişsin biraz kâmile.
Evet canimbiraz dengesiz oldu bugün ama akşam telafiye calistim
Pazartesi menüm
1 adet wana
1 kek peynir
Çay
Öğle
2 adet karnıyarık
2 yuvarlak dilim patates
Akşam
Yarım mandalina
2 lt su
Yoğunluktan akşam yemeği bile yiyemedim.
Yine menu harikada ya sen akşam açıkmiyomusunm mandalinayla falan

Sporu yazmayı unuttum her zaman ki gibi
30 d tırmanma yürüyüşü
15 d. Interval dikey bisiklet
15 d. Interval eliptik bisiklet
15 d. strength yatay bisiklet
75 twister
100 mekik
60 ters mekik
75 abdominal ağırlık
Böyle bir şey işte.
Offffff be bu në ben okurken bittim resmen baya yoruyodur seni bu tempo

Arkadaşlar zayıflayıp şaşırtmak istediğiniz birileri var mı?
Benim halam var, gençligimin kâbusu,kilo yorumlarıdır :KK8:

Yok kâmile M yorulmuyorum çok şükür. Bir sene ara vermiş olsam da önceden spor geçmişim olduğu için kaslar kendini tamamen bırakmıyor.

Arkadaşlar zayıflayıp şaşırtmak istediğiniz birileri var mı?
Benim halam var, gençligimin kâbusu,kilo yorumlarıdır :KK8:
Emin ol herkesin hayatında böyle Lüzumsuz insanlar var. Insanlar hızlı çalışan metabolizmalarının ya da Zayıf olmalarının kendi eserleri OLDUĞUNU zannediyor. Ama Düşmez kalkmaz bir Allah onu bilmiyorlar. Neyse bir ara anlatırım.

Eğer kh oranını Akşama doğru alırsam gece daha çabuk acıkıyorum. Ama bugün yoğunluktan yiyemedim. Çünkü ben 17.30 dan sonra yemiyorum.

Kim üzdü canım seni bu konuda bu kadar
Mesela annemin halası vardı. Her geldiğinde iki elinin işaret ve baş parmağını yay gibi açıp belimi ölçerdi. Sinir olurdum. Onu da niye yaptığını biliyorum. Çok geç doğum Yapmış. Doğurursan masada kalabilirsin falan demişler. Yok doğuracağım Demiş neyse. Kızı benimle yaşıttı. Fakat ahlaki problemleri olduğu için akrabalar onu hiç beğenmezler devamlı benimle kıyas ederlerdi. Annesi de kızının benden tek üstün yanı olan zayıflığını devamlı Gündeme getirirdi. Buna benzer benzemez Şeyler işte. Aman neyse...

X