Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kamilecim inşallah herşey yolunda gider. Oğluşunun tüm tetkikleri güzel geçer.

Şeydam nasılsın. Hamarat görümce.
Menün güzel

Canım çok sağol valla görümcemiyim gelin mii belli değil herşeye ben koşturuyorum bide gelini sakinleştiriyorım üstüne de dersler cidden bunalıma gircem sonunda
Sağol canım ama börek olmamalıydı

Gülsüm canım hayırlı olsun
teşekkür ederim canım Berilcim perşembe günü işe başlıyorum sabah 8:30 akşam 8:30 çalışacağım tüm gün ayakta olacağım nete giremeyeceğim canım ve haliyle sadece akşamları girebilirim yani yardımcın olarak sana pek bir katkım olamayacak canım ne perşembe nede cuma günü gündüzleri hiçbir faydam olmayacak sana ondan dolayı eğer aklında başka bir isim varsa yardımcı kaptanlık görevini devredebilirim bu şekilde varlığım yada yokluğum birşey değiştirmeyecek canım

kızlar halıcı işi olmadı önceki bulduğum işte çalışmaya karar verdim halıcı sezon açılınca 3 ay full çalışacaksın hiç tatil yok dedi pazarda dahil 3 ay full çalışılacak sabah girişin belli ama akşam kaçta çıkacağın belli değil maaş az yani kısacası kendilerine sırtına vurdukça yürüyecek eşek arıyorlar afedersiniz :)

bu haftaki bildirimde büyük ihtimal + olacağım sizlerin emeğinide boşa çıkardığım listeyi kötü etkilediğim için çok özür dilerim arkadaşlar bu haftadan sonra bu şekilde bişey olmayacağına dair hepinize söz veriyorum işe başladığım için herşey yoluna girecek hatta kısa sürede hedefime bile ulaşacağıma inanıyorum sırf zayıflamak için seçtim bu işi

Herkese selamlar.dun gelemedim tum gun okuldaydim gelincede kosturmaca is bitmiyo.
Oglusumun ogretmeniniyle ilgili biraz sıkinti var ondan bu hafta okulda gecicek galiba.
Dun sabah kalkinca yarim lt. Sirkeli ilik su yarim krep nescafe 7 zeytin
Oglen 2 kasik et cok az lavas
Aksam 3 incir bir halley(kac kere soyledim halleye dayanamiyorum getirme diye ama esim israrla dinlemiyo.sen yeme diyo ama bilmiyoki iradem sifir)

kkkmevsim5 canim oglusuna Rabbim acil sifalar versin.ameliyati cok guzel gecer ve sorunsuz bir sekilde duymaya baslar Insaallah.Allah yar ve yardimciniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…