Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Gülsümcüm halıcı işi gerçekten zormuş. Ne o öğle 3 ay full. İnşallah zsmanla daha güzel
işler denk gelir.
menüm
sabah : 2 dilim ekmek / yumurta / peynir
öğlen : tavuk sote
akşam : pulbiberli yoğurt

su : 2 litre
spor : 35 dk yürüyüş

Gülsüm güzel menü canım.
Afiyet olsun.

Kuzum biz sana güveniyoruz. Bazen böğle aksaklıklar olabiliyor. Haftaya fazlasıyla toparlarsın.

Kızlar pc basında is yapan varmı
Bir yardımcı lazım acilen bize

Canım ben telefondan giriyorum. Ama yapılabilecek bir şey varsa elimden geleni yaparım.

Sınıf öğretmeniydim
Gazi mezunuyum
Kaptanim nedense bi sevindim sınıfı olmana
Girersin canım merak etme sen

Yok anam napcan hakkaten binecrk birini ariylarmis sen devam et bakalım bi diğer ise belki daha hayırlıdır senin için
kkkmevsim5 canim oglusuna Rabbim acil sifalar versin.ameliyati cok guzel gecer ve sorunsuz bir sekilde duymaya baslar Insaallah.Allah yar ve yardimciniz olsun
Sağol canım beni.ins bütün dualarim meleğim icin

Kim yapacak kâmile?
Osmangazide Prof armağan incesulu aslında ankarada levent sennarogluna yaptircaktikta Çok uzun zaman alıyo randevular çok geç bu Dr U araştırdık hatta ameliyat geçirmiş bizimkisi gibi bi çocuğun babasıyla falan konuştuk öyle karar verdik geçen gittik baya tatmin etti konuşmaları senin bi bilgin varmı bu konuda

Eskişehir civarı için yerinde bir karar Kâmile M .afyonda Yahya bey yapıyor ama bu işte daha yeniler. Inşallah bir sorun çıkmadan şifa bulursunuz. Daha sonra Eskişehir E tayin falan düşünüyor musunuz?

Eskişehir civarı için yerinde bir karar Kâmile M .afyonda Yahya bey yapıyor ama bu işte daha yeniler. Inşallah bir sorun çıkmadan şifa bulursunuz. Daha sonra Eskişehir E tayin falan düşünüyor musunuz?
Canim Afyon'da guvenemedik bu işi çok yapmış birileri daha güvenli olur dedik tayin yok canım ya zaten uzak değil gider geliriz

Allah razı olsun elifcim inşaAllah toparlanacam bu sefer sözde kalmayacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…