Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Kötü gün olmuş canım arkadaşına üzüldüm inan kendi çocuklarım geldi aklıma allah sabır versin

Menumu yazmaya geldim kaptanim bu arlar pek ktif olamya bilirim bugun yatili misafirim geliyor ve bayram gunude tatile cikicaz menu bildiremeye bilirim cunki netim evde cekiyor sadece gittigim yerde baglnti bulursam yazarim insallah

Sabah
2dl k, ekmek

Peynir

Domtes maydanoz

Ogle
Yarim elma yarim portakl

Aksam

Dha yemedim
Salata yogurt 1 kase corba

Aslinda balik yapicam kizartma pldugu icin yemiycem

Kanseri gribe indirgesin canım
Korkma sakin benim hikayemi biliyorsun istersen ark anlat istersen konuşalım korkmasın korkutsun
Gerisi bu haberden sonra önemli değil demi canım

37. Gün Menüsü
---Sahur---
1 kase baharatlı yoğurt,
2 tane kepekli galeta, 1 dilim peynir,
1 küçük salkım üzüm.

---İftar---
1 porsiyon Alinazik,
2 tane közlenmiş kırmızı biber,
1,5 dilim ekmek,
Salata.

Su: 2 litreyi geçmeyi çalışıcam.
Spor: 45 dk bantta yürüyüş.

Kanseri gribe indirgesin canım
Korkma sakin benim hikayemi biliyorsun istersen ark anlat istersen konuşalım korkmasın korkutsun
Gerisi bu haberden sonra önemli değil demi canım
evet berilcim bahsettim senden o güçlü durmaya çalışıyor pek bu konuda konuşmak istemiyor konuyu deşmek istemedim bende

geçmiş olsun canımm, Rabbim arkadaşına şifa versin çocuklarına bağışlasın.

Allah kabul etsin canim

Allah arkadasina bu buyuk gunler yuzu suyu hurmetine acil sifalar versin cocuklarina bagislasin.

Canim senin msjini okuyunca cocuklugum geldi aklima.bizim ust katta kilolu bir cocuk vardi devamli ip atlardi.bizim avizeninde kristal sarkan taslari vardi.arasira masaya kut diye duserdi yerimizden sicrardik.genede annecim bir kere bile soylemedi cocuk zayiflasin diye.nerde eski komsuluklar

Ay gulsumum allahtan kV lerin evi müstakil kendi evimde ikinci kattayim ama altkatim boş şükür yoksa bende yikmadik yer birakmazdim kesin

Ay gulsumum allahtan kV lerin evi müstakil kendi evimde ikinci kattayim ama altkatim boş şükür yoksa bende yikmadik yer birakmazdim kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…