Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Bu bir besin takviyesi aslında . Kişinin şekere olan isteğini azaltıyor. Ben kullandım 1 ay kadar. Ben etraflıca sana anlatayım. Sen kendin karar ver. Tip 2 diyabetliler de yapılmış çalışmalar var. Diabet hastalarında diabet belirtilerini azalttığı gösterilmiş bazı çalışmalarda . Öte yandan Amerikan ulusal ilaç dairesi insülin direnci ile CP alımı arasındaki ilişkiyi kesin değil şeklinde niteledi. Yani biraz Karışık uzun Süreli kullanımda Karaciğer toksisitesi yapabiliyor. Yani çok uzun süre ve miktarda kullanmamak Lazım. Sen de bu Tür bir intolerans var gibi geliyor bana şikayetlerinden.neyse çok konuştum. Bence önce sen bir dahiliye doktoruna git.
Daha yeni gittim canim.esimde seker var o kontrollerini yaptirirken bende gittim.kendime coktan seker teshisi koymustum cok sık aciktigim icin ama cok sukur sadece kanim ve d vitaminim eksik cikti.tekrar kontrole gidicem doktoruma onerdigin ilaci sorucam canim sagol

Çıkardığın an bızıde etkılersın
Biz bir zinciriz Can'ım bir halka dağılırsa hepimiz dağılırız unutma annem emi
Ben o zinciri severim ya canlarım benim,ne dağılırım ne dağıtırım veriyorum canım kaptanım benim :KK200:
İyi olur ama olmuyorsa da sorun değil yeterki artı gelınmesın
Eksi gelicez inşallah hepimiz canım benim:KK73:
Ben tam bir kahvelikolıgım ama
Ben e Beril'im:KK23:Hayatta sudan sonra en sevdiğim içecek kahve:KK53:
Nilüfer Hatunummmmmm:KK200:
Canımmmmmm:KK200:

Kızlar çok uzun süredir gitmediğim bir arkadaşıma oturmaya gittim. Orada 3 tane mercimek köftesi yedim. Giderken bir şey yememiştim salata tarzı bir sey vardır diye. Ama sadece yiyebileceğim mercimek köftesi vardı. Sizce çok mu. Ebatları çok büyük degildi. Bir tanesi iki küçük lokmaydı.

DİYETİMİN 36.GÜNÜ

Bugünkü menüm şöyleydi:

-KAHVALTI:
*
1 haşlanmış yumurta+1 kk peynir+1 dilim çavdar ekmeği

-ARA ÖĞÜN-1:
*
1 sütlü nescafe+10 tane leblebi

-ÖĞLE YEMEĞİ:
*
3 kaşık yoğurtla karıştırılmış müsli

-ARA ÖĞÜN-2:
*
1 yeşil elma

-AKŞAM YEMEĞİ:
*
4 kaşık tavuklu patlıcan yemeği+cacık

SPOR:
1 saat 4 km yürüyüş

*2 litre su bitti(3 olur)
*
1 bardak limonlu maydanoz suyu

Kızlar çok uzun süredir gitmediğim bir arkadaşıma oturmaya gittim. Orada 3 tane mercimek köftesi yedim. Giderken bir şey yememiştim salata tarzı bir sey vardır diye. Ama sadece yiyebileceğim mercimek köftesi vardı. Sizce çok mu. Ebatları çok büyük degildi. Bir tanesi iki küçük lokmaydı.
Öğün yerine yediğin,az yediğin ve akşam öğününde dengeleyeceğini bildiğim için kurtarır canım benim:KK19:

Sorun olmaz bence. Yemek yememişsin çünkü.

Gülsüm cüm biliyorum çok boşladım. Buara kendimi iyi hissetmiyorum. Yürüyüşü bıraktım bel ağrısından dolayı. Yemek yeme konusunuda abartınca utandım valla bildirim yapmaya :KK43:
anladım canım ama kurallar gereği utansakta sıkılsakta bildirim yapmak menü bildirmek zorundayız 1 kart hakkın kaldı hade bakem topla kendini nerde eski çevik kız hadi geri çıkar onuuuuu

Selam kızlar yoğun bir günün ardından evimdeyim şükür :) güne kötü başladım buzdolabım bozuktu motorun ömrü bitmiş 580 tl istediler bizde yenisini alalım dedik aldık dün gelecekti güya kargo akşama kadar bekledim gelmedi arıyorum cvp yok 100 kez aradım belki en son şikayet ettim genel müdürlüklerine hemen aradılar kusura bakmayın yoğunluktan dolayı gelemedik çarşamba günü muhakkak teslim edilecek dediler bide mutfak robotu almıştım o farklı bir kargo şirketiyle geliyordu oda gelmedi kargo yakındı sabah gidip elden aldım eve gelince bi açtım robotun doğrama haznesinin kenarı kırık bir sok daha yaşadım iadeye gönderdim onu kargocularla kavga ettim teyzeme temizliğe yardıma gittim en yakın arkadaşımın meme kanseri olduğunu öğrendim çok kötü bir gün oldu bugün Allah beterinden korusun kızcağız daha 30 lu yaşalrında iki çocuğu var kızı 9 yaşında oğlu 2 yaşında çok kötü oldum duyunca hızla yayılmış omuriliğe sıçramış kemoterapiye başlamışlar hemen sizlerde dua edin nolur Rabbim evlatlarına bağışlasın

Kızlar öp atliyorum öldüm terden ben tam süreli spor yapamıyorum vakit buldukça cardio egzersizleri ip atlama bacak göbek kalça çalıştıran hareketler yapıyorum benim olanın uzun uykusu yarım saat në yazikki
Ise yarar dimi her gün yapsam persembeye eksi olmak istiyorum haftayada inş iremimle hedefimize ulaşabilirim i çoktan ulaştı ama üstüme iki kilo daha verecek gibi

Kızlar öp atliyorum öldüm terden ben tam süreli spor yapamıyorum vakit buldukça cardio egzersizleri ip atlama bacak göbek kalça çalıştıran hareketler yapıyorum benim olanın uzun uykusu yarım saat në yazikki
Ise yarar dimi her gün yapsam persembeye eksi olmak istiyorum haftayada inş iremimle hedefimize ulaşabilirim i çoktan ulaştı ama üstüme iki kilo daha verecek gibi
tabiki işe yarar kamilecim yeterki sürekliliği kaybetme ah ah bende çok istiyorum ip atlamayı ama yapamıyorum 20 yıllık bizim bina e 72 kiloluk camış ben zıplayınca camlar sallanıyor avizeler sallanıyor korkuyorum alt daireye düşeceğim diye :KK70:

Selam kızlar yoğun bir günün ardından evimdeyim şükür :) güne kötü başladım buzdolabım bozuktu motorun ömrü bitmiş 580 tl istediler bizde yenisini alalım dedik aldık dün gelecekti güya kargo akşama kadar bekledim gelmedi arıyorum cvp yok 100 kez aradım belki en son şikayet ettim genel müdürlüklerine hemen aradılar kusura bakmayın yoğunluktan dolayı gelemedik çarşamba günü muhakkak teslim edilecek dediler bide mutfak robotu almıştım o farklı bir kargo şirketiyle geliyordu oda gelmedi kargo yakındı sabah gidip elden aldım eve gelince bi açtım robotun doğrama haznesinin kenarı kırık bir sok daha yaşadım iadeye gönderdim onu kargocularla kavga ettim teyzeme temizliğe yardıma gittim en yakın arkadaşımın meme kanseri olduğunu öğrendim çok kötü bir gün oldu bugün Allah beterinden korusun kızcağız daha 30 lu yaşalrında iki çocuğu var kızı 9 yaşında oğlu 2 yaşında çok kötü oldum duyunca hızla yayılmış omuriliğe sıçramış kemoterapiye başlamışlar hemen sizlerde dua edin nolur Rabbim evlatlarına bağışlasın
Arkadasina Allah sifa versin canim yasida cok gencmis Allah evlatlarinin yuzusuyu hurmetine sglik sifa ihsan etsin Amin.

X