Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Sizi merakta bırakmak istemedim. Hoş olmamış.

Sen de ayağına bir şeyler geçirip starbucks'a git lütfen. Neden mahrum ediyorsun kendini? Eşofmansa eşofman! Kilo fazlan var diye kendini bu kadar psikolojik baskı altına alma bence. Hayatına devam et, kilo seni engellememeli.

Bu arada tecrübe ile sabit; ne zaman dengesiz beslensem ya kabız oluyorum, ya kilom gitmiyor. Nasılsa aynı kalori diye protein yerine karbonhidrat almak mesela, dengeyi bozuyor. Hele ki yemek değil, kek yedim diyoruz ya! Diyet için ölüm fermanı oluyor. Sadece kalori bi moka yaramıyor af edersiniz.

Aştım kendimi, meğer anlatacak ne çok şeyim varmış :)) Kızlar bana azcık müsade, biraz da diğer topiğe gideyim. Oraya da içimi dökmem lazım. Doruk emmiyor artık mesela. Ben de vermiyorum meme. Hem iyi, hem değil. Üzgünüm biraz. Hapıma başlayacağım için mutluyum (doğum kontrol). Zayıflama çayları içebileceğim için mutluyum ama, keşke hiç değilse 1 yaşına kadar emseydi

fasulyecim snin adına çok seviniorum 38 beden harika hatta ideal bi beden...sen o artık diyet yapma diyenleri takma hatta ters cewap werirdim ben olsam...bnm iradem güçlü yapamayanlar üzülsün fln de :)) kıskandıkları çok bariz ortada insan kendini o kadar belli etmes yaa...bu arada 38 beden de kot bedeni kaç oluyor?? ben bir ara kotta 32 mi ne giyiyodum şimdi bakmadan görüntüsüne göre seçip deniorum ...kışa doğru bnde kotlar alırım inş küççük küççük :)) bu arada fasulyecim starbucksa baskıdan diilde diyet verdikten sonra mutlu mutlu gitmek istiorum...çnkü havam yokken suratım hiç çekilmior..aklım hep diyette veya içtiğim kahveden fln oluyor...en iisi 79 olduktan sonra gitmk.zaten reglim gecikio sinirlerm tepemde...

yatmadan bakayım bi dedim.
büşracım siz dilemm le eskiden arkadaşsınız galiba.???

fasulyecim uğramış.geçmişe de bol bol bakmış.canım elbette kimseyi zorlayamayız ister istemez merak ettik seni diğer topiğe girip buraya yazmayınca tepki gösterdik biraz.
en başından beri çok aktif olan bi arakadaş deilsin.elbette bunun için yargılayamayız seni sonuçta çalışan bi bayansın.biz evdeyiz bebeklerden vakit buldukça yazabiliyoruz en azından.saçma sapan beslendiğim için yazmak istemedim bazen demişsin olsun yaz.saçmada olsa yazmalısın bence.çok iyi hatırlıyorum o gün moralim bozuk tu çok dengesiz yemiş ve listemi vermiştim.ilk tepki yazan sendin bu nasıl menü kilo vermen durunca nerden kısıcan diye.ertesi gün hemen kendimi toparlamıştım mesela.
kilo vermen evet hiç durmadı +diyetisyene gidiyordun bizimle yeri geldi çok güzel şeylerde paylaştın.son dönemlerde bi kaç arkadaşla beraber yazmayı azaltınca bizde doğal olarak tepki verdikk.
annelerin olduğu topiğe elbette yazıcaksın çünki benimde yıllardır yazıştığım bi topiğim var.aksine benim için öncelik burası oldu çünkü yaz geldi düğünümüz var ve vermem gereken kilolarım var.arkadaşlarıma hergün selam yazıp çıktım mesela.neyse ya dediğin gibi yazdıkça yazıyor insan.

evet o 59 kilo oldum 42 ye anca sığdım diyen bendim.ama kalıplardandır 40 beden başka bi pantolonum geldi.

bu arada doruk emmeyi kesmiş sanırım.anne olarak en az 1,5 yaşına kadar emzirmeyi ister herkes ama şunuda unutmamak lazımki anne sütü için en önemli dönem ilk 6 aydır.doruk ne kadarlıktı şu an hatırlayamadım ama emmesede sağlık olsun.sen onu evde yaptığın mamalarla,meyve sularıyla da çok güzel beslersin.
bende dün doğum kontrol hapına başladım.adetim çok düzensizleşmişti.umarım kilo aldırmaz.daha önce şiskinlikle ilgili sıkıntı yaratmıştı bende.

ipocum spora iyi başladın eşofmanın eminimki faydasını göreceksin.düzenli şekilde yürür böyle ter atarsan kilolar 3 er 5 er gider canım.

tazefasycm açıkçası msjlarına bende baktım ama kötü niyet yok birimiz gelmesek hepimiz merak ediyoruz biraz sahiplenme durumu neyse konu halledildide ben ancak yazabildim:))

Canancm evet canm aynı uniden mezunuz burda tesadüfen karşılaştık canm dunya küçük :))

ipocum hep söylyorum çikolata gibi kızsın boyun posun yerinde maşllh 80in altına indinmi kim tutar seni hayatım beni geçeblrsn bugün çok azimli gördm seni dün gece verdgin karar yaramış

ıPO sana Yasemin Soysal'ın kitaplarını öneriyorum. 2 tane kitabı var zaten ve emin ol 2-3 günde biter. Okusana onları, çok olumlu etkilendim ben. Sana da yarayacaktır. Sadece kilo verme ile ilgili değil, zihnimizi nasıl esnetiriz, düşüncelerimizi nasıl etkileriz gibi konular var. Ben çok beğendim. kOT bedenimi bilmiyorum, 1 tane kotum var olan, Doruk da şimdi o odada uyuyor, yarın bakarım. Çok fazla giyemiyorum kotu öğretmen olduğum için...

MEVCAN Doruk 8 aylık oldu canım. Ayrıca o diyaloğumuzu hatırlıyorum :) Haklısın

BÜŞRA mesajlarımıza tabi ki bakabiliriz, ben de zaman zaman merak ettiğim arkadaşlarıma bakıyorum ama ıpocum abartmış biraz. Problem yok...

ipocum hep söylyorum çikolata gibi kızsın boyun posun yerinde maşllh 80in altına indinmi kim tutar seni hayatım beni geçeblrsn bugün çok azimli gördm seni dün gece verdgin karar yaramış

ay cnm sadece yazları çikolata gbyim keşke 12 ay öyle olsam :)) 80in altına hemen inicem sonrasını yazın götürücem istanbula gitmeme 28 haftam varmış verrmem gerekense 22 kilom var bugün takvime bakınca biraz rahatladım...

bende kotumun bedenine bakıcam gece çok merak ettim ...heralde en büyüğüdür :))))

ya kızlzr benim kızım 4ay emebildi hala çok üzülüyorum sütüm gitti 4ay zor yetti bukadar kiloda hep süt olsun ye mantıgı((

olsun ipocum ben senin fotolarını görünce hiç 80lerde olduguna inanamadım boydan sanırım canm bende86dan başladım diyete5ay oldu ama o 80in altına inebilmek çok öenmli canm bidaha hiç çıkmıyosun bir dönüm noktası gibi 82 81arası çok bocaladm ama sonradan 79nasl gördm anlamadm

teşekkr ederimm :)) aynen cnm kaç haftadr 82de takıldım kaldım ama bu gafta hissediorum ki 81i görücem 81.9 olsam bile görücem :)) birde bnm çok uzun zaman oldu diyet yapalı ama tabi mükemmel yaptım diyemem 2 günde bir en az kaçamak yaptım o yüzden yinede 82lerde olmam bile mutlu ediyo bazen beni

iyi geceler kizlar negsel sorunlarimiz kalmamis:) Kutlu dogum haftasi munasebeti ile eve anca bu saatte girebildim ve menumu vereyim ben

Sabah: klasik kahvaltim

Ara: 1 minik minicik ikramlik browni:)))

Ögle: Bulgur yanina 2 kasik fasulye

Ar: 4 cubuk kraker

Aksam: 1 tabak corba + 1 gozleme

Ara: 4 cubik kraker

Spor : yok
Su: 2 lt
Kacamak: 1 tane mini minicik browni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…