Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ayy cnm harikasın bende bu mutlu haberi bekliyordum sendenn:teytey:hihoyyyt peki ne zaman açıklanıcak sonuçlar

ipocum 2 hafat içinde açıklanır.gerçi 3 mayıs diye bildirilmiş ama pek bişeyde yok.8 mayıstada direksiyon sınavı var.hayırlısı olsun bakalım.
sorular nete düşünce kendimizde hesaplayabiliyoruz puan.onu bekleyecğim şimdi.çok mutluyum valla.

sabah erken kalktım.2 sene önce aldığım siyah dar paça düşük bel kotum vardı sığamadığım sığsamda yanlardan yağların pörtlediği ve bu yüzden altı lastikli tunikler giymek zorunda kaldığım 32 beden kotum.
ilk işim onu giymek oldu.çok rahat geldi hatta hafif bol bile hiç bi tarafımdan yağlar çıkmadı üzerine eşimin 14 şubaata lcw den aldıı ve dar gelen m beden tuniği denedim.ne yalan söyleyim yakıştı valla:))okadar mutlu oldumki yıllardır dökümlü şeyler giymekten bıkmıştım.hemen saçlarımı düzleştirdim hafif makyajımı yaptım.kahvaltıyı hazırladım eşimi uyandırdım adamın beni görünce gözleri pörtledi sen nasıl zayıflamışssın dedi.sanki aylardır görmüyorda.altına eşimin aldığı kokoş babetleri giydim taktım gözlüğümü yıllar sonra özgüveni yerine gelen canan olarak gittik sınav yerine.ee böyle moralle girince sonucuda güzel olmalıydı dimi:))

canancım harikasın yaaa :) nasıl bir mutluluk duymuşsun inan içimde hissettim harika bir duygu eşi benzeri yok

İşte azim budur.Sınavının iyi geçtiğine çook sevindim.

Normal deniz tuzu var bende onu çözdürüp sürücem bakalım daha şortumun siftahını yapamadım:sinifsinif:

saolun kızlar.biraz daha kilo verirsem herşey daha süper olur.bide şaçlarım istediğim gibi yaptırınca değmeyin keyfime..

kızımla yattık bi uyumuşuz tam 3 saat kalkınca da park o kadar saçma yedim menümü mazur görün.

sabah:1 bardak çay,az kaşar,yarım dilim kek
ara:yok
öğlen:1 kupa nescafe,yarım cinkek
ara:az pilav ve cacık
akşam:henüz yok
arada elma felan saçma sapan yani.
su içiyorum ama spora dermanım yok yeterince yürüdüm.

Kahvaltı
-3 dilim kepek ekmeği
-Çay
-Birkaç zeytin
Öğlen
-Eti Form Bisküvi
Ara
-Yoğurt ve domatesli biberli meze gibi bişey
Akşam
Yok
Şimdi
Ayran
Su : Bol
Spor:Yok

kızlar merhaba yürüyüşümü yaptım duşumu aldım menümü vermeye geldim...berrycim korseni tuzsuzda kullanabilirsin cnm o zamanda terletio ...

sabah:cici papa 2 buçuk dilim(beyaz ekmekle kızartma)

öğlen:sarımsaklı light yoğurtla makarna 1 buçuk tabak

ara:çeyrek simit

akşam:kapuska
1 dilim kepek ekmeği

su:2 lt
spor:1 saat tempolu yürüyüş
kaçamak:yok

kızlar iyi geceler
sabah size yazdıktan sonra eşim kalktı kızıma baktı ben uyudum
öğleden sonrada dışarı çıktık şimdi geldik
gamzecim canım çok saol annelerin derdi ortak:)))
ipocum cnm bende tuzu sürünce öyle oluyo kemerim bi yıkadm aynen dedgn gibi D ter atıyorus ohh
mevcanımmm .çok sevindim canım darısı başıma artık
bende bugün araba kullanmayı ögrendim çok zevkliydi

menüm
kahvaltı öglen bir arada az biberli domatesli sosis az peynir bir dilim ekmek
ara elma
akşam 5 sarma
su 2 ltre spor yürüdüm bolbol dışarlarda
kaçak yok

kızlar iyi gceler çok yorgunum önce kızımla gezdk sonra babanesine bıraktık sudenizi bir saat araba dersi verdi eşim sonrada çarşı bide geri dönüp sudenizi aldık dizlerim ağrıyor resmen
Buarada kızlar dışarda çok acıktım her yerden pizza döner kokuları geldi eşim pizza seversn yiyelim madem koktu sana bişey olmz dedi yokyok acıkmadm ben yiyemem dedim :)))))
Ha birde kızlar alakasız olacak ama benm diğer adım deniz yani nufusta büşra deniz kızımada adımı verdim :))))) oyuzden facede ortak adımızı göbek adı kullanıyorum :))
Haha çok bencilmişim yahu :))))

MEVCAN tebrik ederim, sınavın iyi geçmiş. Ayrıca kendini iyi hissetmene sevindim. İşte ben okula ne zaman o duygularla gitsem, moralimi çökertmek isteyen birileri mutlaka çıkıyor. Sanırım bundan sonra çatır çatır cevap vereceğim.

Kızlar birkaç gündür yiyorum. Yani abartı değil ama, yiyorum. Bugün son defa yasak yiyeceklerden yedim. Ve birkaç gün süren bu kaçamağı sonlandırdım. Yarından itibaren sıkı sıkı devam edeceğim. Bu arada 64 çıktım sabah. Ama dediğim gibi, yarından itibaren tekrar gerim sayım başlayacak. İnşallah cumaya kadar hiç değilse 63.3 olurum gene. Olurum olurum...

Bugün hava güzel diye Alsancak turu yaptık. Bira - midye ikilisini çok özlemişim. Emzirdiğim için yanaşmıyordum. Ayrıca form çayı da aldım, ona da başladım. Bİr de şu beşi bir arada çaydan alıp yapacağım. Mate falan içeren bir karışım var ya, çok etkiliymiş diye duydum.

ay midye-bira dedin cnm çektii gece gece :)) birde bira-karışık çerez soslu mısır falan olucaktıı ahh ahh neyse yaza az kaldı terasta oturur kafa dinlerim ertesi günüde hoopp denizee:))

kızlar günaydın
yine sudeniz nöbete kaldırdı saolsun
bende sade türk kahvesi yaptım içiyorum acı acı uykum açılsın biraz :)

günaydın :)) bugün pazar sanırım herkes gezmede ama ben yine evdeyim :)) biraz hareket ediim bnde evin için de akşmda yine yürüyüşe gdicemmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…