Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Hoşbulduk canım.Hepimizin o tarz şeyler çekiyor.Hangimiz diyoruz ki bugun buharda pişmiş sebze yiyelim falan diye.

benim kilomda değişiklik yok arkadaşlar hala 63.5 kiloyum, ders çalışmam lazım hemen menümü yazıp çıkacağıımm her kese selamlaaarrbuyrunnnnnnnnn

bugünki menüm;

kahvaltı 1 kk beyaz peynir, bir yumurta ,yarım domates iki dilim tam tahıllı buğday ekm.

ara, çay , nescfe

öğle; tavuk yemeği çok az taze fasulye bir kepçe mercimek çorbası salata 2 dilim kep ekm

ara: çilek

akşam; 1 dilim kep ekmeği 2 kk beyaz peynir

su: az
spor: yok
kaçamak : yok

Tamam teşekkür ederim ama kilo cetveli hazırlıyorum eklemeye çalışıyorum ama eklenmiyor. Bu yüzden kaç kere denedim ama olmadı.

Menüm
Sabah aç karnına 1 bardak ılık su
Kahvaltı
*3 dilim kepek ekmeği
*1 kk peynir
Öğlen-yok
Akşam
*1 dilim kepek ekmeği
*3 zeytin
*2 kaşık sebze yemeği.
Su :1 litre ama içmeye devam
Kaçamak: Yok
Spor: 45 dakika egzersiz

iyi akşamlar.
dilemm bu hafta listede görünmedin sen.bi kaç gündür yazdın ama malum bugün cuma sabah kilo bildirmen lazımdı.bildirmediğin için listemizde yoksun.düzenli paylaşımda bulunursan katılırsın canım.inan bana gruplar kilo vermede çok yardımcı oluyor.çizelgeme bak ne demek istediğimi anlarsın.3 ayda bu kiloya düştüm.9.grup sayesinde.

pınar sende berry nin dediği gibi düzenli paylaşımda bulunursan gruba alınırsın.açığımız çok.şunuda unutmayın sadece menü yazmakla olmuyor.amaç burda birbirmizi motive etmek,yanlışlarımızı,doğrularımızı söylemek.bundan sonra fırsat buldukça yazın buraya eminimki haftaya cuma listemizde yer alırsınız.

pınarcım listeni gördüm.geçen aynı şeyi dilemm ede yazmıştım.3 öğün yemeğin mutlaka ara öğün yapın ve en az 2 litre su birazda egzersiz kilolar uçar gider.

menüm

ılık su
kahvaltı:salatalık ve domates,az kaşar ve beyaz peynir,az reçel,bi dilim ekmek içecek yok
ara:yeşil elma
öğlen:1 kase mercimek çorbası
ara:küçük porsiyon yalancı tavuk göğsü,küçük kupa nescafe bunlar kaçamak.malum tatlı krizler(
akşam:1 karnıyarık,az pilav ve bool cacık

spor sadece 40 dak.yürüyüş
malum rahatsızlıktan ötürü su ve egzersiz bi kaç gün olamaz:))
[/B]

bol bol soru çözdüm.şimdi biraz mola.akşam kuzu uyuyunca geçmiş yıllardan biraz daha çözüp yatıcam.olaki gelemem bana şans dileyin kızlar..[/B]

pınarcım listeni gördüm.geçen aynı şeyi dilemm ede yazmıştım.3 öğün yemeğin mutlaka ara öğün yapın ve en az 2 litre su birazda egzersiz kilolar uçar gider.

Teşekkürler Canım kilomu yazmama gerek yok sanırım şimdi ki daha zaten yeni başladım.Çizelgede de görünüyor.

canım dünde belirttiğim gibi özel bir durumum var sabah yedide çıkıyorum evden akşam altıda eve dönüyorum, eğitimim var. o yüzden sabah bildiremedim kilomu, yoksa can atıyorum paylaşım yapmak için. ayrıca üç ayda 10 kilo harikasın tebrikler darısı başımızaaeyvahedigeldismile

saol dilemm.canım sende benim yaptığım gibi perşembe bildirebilirsin kilonu.sabah tartıl akşam müsait olunca yazarsın.cuma günü diye bi zorunluluk yok yani.bu grupta her zaman konuşulan bi şey paylaşım az olunca o hafta kilo verimimiz çok kötü oluyor.paylaşım çoğaldıkça sorumluluk artıyor o hafta daha fazla kilo vermiş oluyoruz.evde eşlerden destek olmuyor burda birbirmize derdimizi anlatıyoruz.her an her saat gelmek zorunda deilsin.fırsat buldukça yazsan bile yeter.amaç motivasyon canım.
mesela mazaretin vardır bi kaç gün gelemezsin buraya yaz grup başkanın görmese bile bizler ona söylüyoruz o zaman bi sıkıntı olmuyor.
aramıza yeni arkadaşlar almak elbet mutlu eder bizi.

misal benim küçük bi kızım var çok fırsat bulamıyorum.geldiğimde kimse olmasa bile ogün neler yaptım yazıyorum.sonra döndüğümde mutlaka bana cevap veren biri olmuş oluyor.bu bile insanı mutlu ediyor.hem konuşuyoruz.hem neler yaptık yada yapmadık onları yazıyoruz.zaman geçtikçe üstüne arada alıp arada kilo veriyoruz:))

pınarın ve senin çizelgende hemen hemen aynı vermek istediğiniz kilolar.çok uçuk rakamlar deil.sabırla ve zamanla verilecek sayı bunlar.şimdiden iyi paylaşımlar.

pınar akşam metoblzma gündüze göre yavaş oluyor tabiki spor yaptıgında hızlanıyor hiç yapmamaktan çok daha iyidir :)
mevcancım çok güzel özetlemişsin canım benim :)

mevcancım bu arada ablam sınavdan önce hem kitabı hemde geçmiş soruları çözmüştü notları 97 98 99 du D darısı başına inşlh canım güveniyorum sana

bu arada kızlar akşamı bir yogurtla geçiştirince midem fena kazındı ufak bi salata yaptım kendime eşimde yok toplantsı var o olmadıgı içinde yemek yemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…