Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

olucak inşşlh ipocum genel olarak hiç bırakmadıgın için biyerden sonra gidicek :)
grübcenim minicik kaçamagın çok minik ama menünçok güzl canm :))

buaarada hepinize günaydınlaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrr

gunaydinlar biz ailecek kalktik kahvalti seronomisin'den sonra ev temizligi var.. Sirayla bakabilirsem kendime topuklu ayakkabi bakacagim.. Aksamina dugun var eger kaynanam gelir arda'ya bakarsa bende giderim yok gelmez ise gitmem .. Simdilik planimiz budur bilgilerinize erz olunur:)))

Busra'cim kolay gelsin canim zor is diyorum ya su uykusuzluk Allah sabir versin canim ...

günaydıııınnnnnnnnnnn :) bugün bnm içinde nadir günlerden bir tanesi çünkü erken uyandım :)) şimdi kahvaltımı yapıorum :)) grübchencim sen söyleyince hayallerim depreşti ben hiç topuklu ayakkabı giymedim bu yaşıma kadar..hep biraz dha büyümeyi bekledim e artık yaş 22 bende bu sene alıcam topuklu ayakkabı :))

daha önemli gelmiştir belki o an için ... diyosun fasulyecim ama hangi anlar?? bir tek an diyilki ben sadece örnek verdim bizi çok boşladığını kanıtlamak amacıyla söledim...çnkü gerçekten çok merak ediyorduk seni ve elvaveni ...sonradan aklıma geldi mesajlara bakmak acaba bizemi uğramıyor birşey mi oldu diye meraktan baktım ve bakmamda gayet normal...çnkü diyetinde çok iyi gidiyorsun uğramamana o kadar şaşırdık ki bir acayiplik olduğunu anladık o yüzden baktım mesajlarına...annelik konusu beni aşar o konuda hiçbir şey sölemeye zaten hakkım yok...

Gerçekten çok azimlisin.İnşallah istediğin kiloya sahip olursun canım.

gunaydinlar biz ailecek kalktik kahvalti seronomisin'den sonra ev temizligi var.. Sirayla bakabilirsem kendime topuklu ayakkabi bakacagim.. Aksamina dugun var eger kaynanam gelir arda'ya bakarsa bende giderim yok gelmez ise gitmem .. Simdilik planimiz budur bilgilerinize erz olunur:)))

Busra'cim kolay gelsin canim zor is diyorum ya su uykusuzluk Allah sabir versin canim ...

Ne kadar kilo vermişsin senn . Bak azcık kalmış .İnşallah ayakkabı almaya gidersin.Şimdiden iyi eğlenceler zemuszemus

o kadar uykum geldiki esne esne bir hal oldum:eek: daha korsemi yıkıycam kurıycakta giyicem of hiç halim yok havada feci sıcakk

Bi faydası oluyormu?

evet cnm acayip faydasını görüorum...bnmki şorttu belime kadardı ama bacak kısmı çok sıktığı için kestim :)) şimdi sırtımıda sarıyor harikaa sular akıo resmen yürüdkten sonra..15 gnde 7şer cm gitmişti belimden ve göbeğimden kalçamdanda 4 cm gibi birşey gtmişti ama selülitten eser kalmamıştı çok şaşırmıştım bir ara çok sık kullanıodum..bu akşamda giyicem yine kurursa o saate kadar:eek:

kızlar birde bişi sölemeden geçemicem mideniz bulanmasın ama ... korsemi yıkadım bugün sıkarken o kadar çok sarı su çıktıki belki 20 dk boyunca yıkayıp sıktım demekki ne kadar terletmiş dün ve emmiş çoğunu

kızlarrrrrrrr.........
sınavım süpper geçti.kesinlikle kazandım.ilkyardım kolay ama biraz karışıkti onda az bocaladım.tarfik ve motor çok basitti.hepsinden 90 ve üstü puan bekliyorum.1 saatte bitirdim ve çıktım.
ben az ehliyet bölümüne takılayım uğrarım sonra.

X