Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum taze fasulye kilosunu bildirdi o yüzden listeye aldım.Ancak bu akşam söyleyecektim kendisini yakalamayı umarak ancak şimdi gelirse söyleyeceğim.Yeterli paylaşımda bulunmadığını kaptan ve yardımcısının kararıyla o da önümüzdeki haftadan itibaren grubumuzdan diskalifiye edilecektir.Polemik ve tartışma istemiyorum.Benide onu dikkate almadım ama usule uygun olsun istedim.İpo lütfen leylanın düzelttiği listeyi dikkat edip eklermisin.

canım ben 9. takımdan berry31 in adına bildirim yapıyorum diyerek ekledim listenizi paylaşım alanına :S anlaşamadık sanırım bilmiyorumkismile

bakınırken elektrikler gitti birden.gelmesini beklemeden çıktım hemen.
berrycim ben hep açık kumral biriydim kumral rengide çok severim.yavrucum biz güzeliz zaten:))bize her renk ve model yakışır dimi:))

berrycim senin eşinde benimkii gibi galiba bi tarafı yaparken diğer tarafı bozar.bide tamam yaptım artık bi şey olmaz der:))

akşama yürüyüşe gitmek istiyorum yeni kestiğim korsemi giyip :)) ama sonra evin yokuşunu çıkmak çok zor geliyo keşke evde yürüyüş bandım olsaydıı :KK43:( ilaçlarımada ara verdim kaç gndr çok kilo almasam bari o arada

ipocum moralini yüksek tut canım bende bugün hiç yürüyemedim geceki uykusuzluğum etkiledi baya korseninde böyle daha çok faydasını görürsün inş canım :)

menüm
kahvaltı
1 dilim ekmek 2 dilim salam 1 dilim kaşar yeşilçay
aralar ve öğlen
3 4 yeşil elma 1 salatalık bol limonlu salata 2 bardak portakal suyu
akşam
bir kase bahratlı yogurt
su 2 litre 3 kupa yeşilçay
spor malsf yok
kaçak yok

Selam kızlarr bugün bende dışarı çıkıp yürüyüş yaptım. Bende bi tane egzersiz cd si var zorluyor ama bi arkadaşım tavsiye etmişti.Çok işe yarıyormuş.Değişim olursa bildiririm.

menünün formata uygun yazarsan sevinirim.regli sancılarım başladı burnum tıkalı ve midem bulanıyorakşam birşey yemedim tat da almıyorum zaten

slm pnruthn adın pınar sanırım dimi hoş geldin
malesef benim canım genelde saglıksız kilo yapan şeyler çeker ama bugünlük iyi gittim inşlh hep böyle olur
umarım hep birlikte istediğimiz kiloya ulaşırız :)))

berrycim şimdide tvde diyorlarki yanardag patlamış biyerde külleri pazartesi salı Türkiyeye geliyormuş solunum yolları rahatsızlıkları yapabilirmiş inşşlh atlatırsın canım bu hastalıgı

pınar dı sanırım ismin hergün menünü akşam yazacaksın,kendine bir kilo cetveli hazırlıcaksın ve paylaşımda bulunacaksın sanki gruptaymış gibi.1 hafta sonunda katılım düzenine ve menüne göre karar vericez.Hoşgeldin

X