Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben tazefasulyeyi merak ediyorum kaç gündür nerelerde ne oldu merak ettik dedik hiç geçmişe bakmamış sadece kilosunu yazıp çıkmış ama hala başka topikte dün msjlaştığını gördüm bizide kaale al lütfen fasulyecim biz takımız takım oldugumuzu hissetmek lazım

**** 9.TAKIM 152.ETAP ****

ipo(82.4/82.8/ -0.4/ -0,49)
sevilaylay DıSKALıFıYE
berry31(62 /61.5/ -0.5/ -%0,81)
grübchen(59 / 58,4 / 0,6 / %1,02)
tazefasulye(63,7/63.3/0.4/ %0,63)

elvaven DıSKALıFıYE
mevcan(60.0/59,5/0.5/ %0,83)
bsrnzm(75.4/75.3/ 0.1/ %0.13)

9.TAKIM TOPLAM KıLO(402,2/401,3/0,9/%0,22)

Son düzenleme:
kızlar bende regl sancısından ölüyorum.erken kalktık ama ağır ağır iş yapabiliyorum.kızımı banyo yaptırıp dışarı çıkmam lazım.ayakkabımı deiştiricem.hiç keyfimde yok(

kilo veren tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.grubumuzun bu hali beni çok üzdü.neticede hiçbirimiz sonradan gelen kişiler deiliz.hepimiz 9.takımın kurulmasına destek veren insanlarız.neden böyle oldu anlamadım.kimseyi zorlayamayız ama kilo vermek istiyorum diye gruba katılıp sadece menü ve kilo bildirmek boşa yer işgal etmekten başka bi şey deil benim için..

gamzecim bu arada geçmiş olsun canım.inan çok üzüldüm bebeğine.

berrycim şaç modeli çok hoş gerçekten bu sene moda oldu tekrardan ama dediğim gibi sürekli fönlü olmalıki modeli çıksın ortaya.senin saç rengin gerçekten hoş.bende az beyazlıklar başladı rahatsız oldum o yüzdende boyatmak istiyorum:))

haklısın mevcan herkes isteyerek geldi diskalifiye ederken içim cızladı ama çarem yok çok fırsat verdim inan ama düzelme olmadı

evet büşracım fasulye için çok mesaj yazdık nerde ki bi şeymi oldu diye.kilo verip çıkmış sadece ilginç...

berrycimmodel harika çok orjinal bi model bende çok begendim
mevcancım haklısın canım burda gönüllülük esas ama birde sorumlulugumuz var hepimiz birbirimizden sorumluyuz :))
ayy bende kızımı yıkıycam çok korkuyorum yne kıyameti kopartıcak (

kızlar ben bugün midemi dinlendiriyorum abuk subuk beslenmekten hep şişkinlik hisseder oldum
bolbol elma salatalık domates tüketmeye çalışıyorum birde portakal suyu sıktım ondan içiyorum kendimi daha enerjik hissettirdi bana :))

büşra nettendüşüp duruyorum cepten girdim şimdi 2 .takımın sayfasına yapıştırdm listeyi Cuma sonuçları sayfasına eklermisin

**** 9.TAKIM 152.ETAP ****

ipo(82.4/82.8/ -0.4/ -0,49)
sevilaylay DİSKALİFİYE
berry31(62 /61.5/ -0.5/ -%0,81)
grübchen(59 / 58,4 / 0,6 / %1,02)
tazefasulye(63,7/63.3/0.4/ %0,63)

elvaven DİSKALİFİYE
mevcan(60.0/59,5/0.5/ %0,83)
bsrnzm(75.4/75.3/ 0.1/ %0.13)

9.TAKIM TOPLAM KİLO(402.5/400.8/1.7/%0,42)

9.TAKIM TOPLAM KıLO(402,2/401,3/0,9/%0,22)

berry kişilerin kilo hesaplamaları doğru fakat toplam kilo satırı yanlış canım... senin takıma gönderdiğinin toplam satırı yukarıdaki...benim hesapladığım aşağıdaki...gönderdiğim listede benim hesaplamamı yazdım...

9.TAKIM TOPLAM KıLO(402.5/400.8/1.7/%0,42)

berrycim ben geldim kiloları yolliyim mi yarışma sayfasına...ayrıca tazefasulyenin diskalifiye olmasını istiorum biizi sallamaz tavırlarına çok ama çok sinirleniorum msjlarımızı bile okumamış lütfen birşey yaparmısın

ipocum taze fasulye kilosunu bildirdi o yüzden listeye aldım.Ancak bu akşam söyleyecektim kendisini yakalamayı umarak ancak şimdi gelirse söyleyeceğim.Yeterli paylaşımda bulunmadığını kaptan ve yardımcısının kararıyla o da önümüzdeki haftadan itibaren grubumuzdan diskalifiye edilecektir.Polemik ve tartışma istemiyorum.Benide onu dikkate almadım ama usule uygun olsun istedim.ıpo lütfen leylanın düzelttiği listeyi dikkat edip eklermisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…