Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum canım kendine bukadar kızma hayatım bak stres sana yaramıyor oluruna bırak canım çikolata gibi fıstık gibi kızsın boyunda maşllh bir 75 e indiğinde hele sülün gibi olacaksın az kaldı

dilemcim hoşgeldin aramısa umarım düzenli paylaşımda bulunup aramısa katılırsın :))

saol canım iyim sen nasılsın? bir işyeri adını vermiim reklam olmasın, eğitim sürecine dahil oldum, eğitim bitince sınav eğer başarılı olursamda iş başı inş canım

çok şkr canım iyiyim ayy hayırlısı olsun inşllh olur canım bende çok sıkılıyorum kızım büyüsede çalışsam

çok şkr canım iyiyim ayy hayırlısı olsun inşllh olur canım bende çok sıkılıyorum kızım büyüsede çalışsam
inşallah canım saolasın, biraz eğitim sıkı , çok çalışmam lazım , hayılrısı inşallah
çalışırsın biraz daha büyüyünce heleki annenler falan yakınsa , bırakırsın rahat rahat. benim annem çook uzakta

yakın ama canım annem siyasetin içinde malesef birgün dahi evde duramıyor bakacak kimse yok ama 4 yaşında falan kreşe verebilirim bakalm benm içinde zor ama olmassada çalışmayı erteleyebilirim daha genciz nasıl olsaopuyorumnanaktan

karnıma sıcak su torbası koyuyorum daha çok ağrımaya başlıyo:)) ağrı başlayınca seviniceğim hiç aklıma gelmesdi:)) harekette etmedm bugün hiç biraz evde dolaniiim bari otur otur iice şiştim...inceltici kemerimi falan takıiimm

menümü vereyim bari kızlar akşam olmuş farkında değilim
kahvaltı
azpeynir salatalık domates 2 dilim salam sade çay bir dilim ekmek
ara bir elma
öğlen 1 simit 3 karper
ara 1 elma bir avuç fındık badem
akşam 4 fırın köfte yedim ayaküstü bir dilim kabak tatlısı
akşam yemeğine eşim yoktu program değişmiş 8de sunumu varmş şimdi eve geliyor sahile inicez yürüyüş yapıcaz o gidene kadar
su 2 litre fazlası var azı yok + 4 kupa yeşilçay
spor 2 km tempolu yürüyüş dışarada yürürüm bi yarım saat
kaçak kabak tatlısı

sabah:1 dilim ince cevizli kek ve süt
Ara:1/2 paket diyet bisküvi portakal reçeli ve çay
Öğlen:yok
Ara:hamburger ekmeği içine sucuk pastırma salam kaşar karışık sandiviç
Ara:yok
Akşam:yok
Ara:1/2 sandviç çok ince cevizli kekve diyet kilo
Kaçak:toplasan bir küçük dilim kek,2 parça çikolata
Su:bol çay
Egzersiz:hastayım

Kilolar lütfen yarına kalmasın.

Son düzenleme:
kızlar hepinize iyi geceler diliyorum pnruthn sen yeni katılıyorsun sanırım umarım paylaşımın bol olur :)))
sabah görüşmek üzere canlarım sanıırım aşkı memnudasınız :)))

iyi geceler kızlar.dışarı çıktık eşimle.yemek yedik ordan yakındaki alışveriş merkezinde 2 tur atıp eve geldik.eşime gömlek aldım.oda bana ayakkabı almış:))38 olduğu halde büyük geldi ya yarın deiştirmeye gidicem..

kızlar kilo Bildirimleri yarına kalmasın.pnthr canım 1 hafta deneme süren var düzenli katılımda bulunup menünü bildirmelisin.
Artık tek tek kontrol edilecek menüler.

Paylaşımı sadece Menü bildirmek olanlar diskalifiye edilecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…