Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar şaçımı kestircem demiştimya kafamdaki modeli aşkı memnıdaki nihalde gördüm..umarım banada öyle yakışır.ben ekstra olarak boyatıcam bide..

berry ben menümü yazmadım bilerek.akşama kadar elma salatalık domates felan filan yedim.akşmada dışarda malum:))bugün beni mazur görürsünüz artık.

selamlar hanimlar ..

Malumunuz uzre dun sabah kahvalti verecektim arkadaslara kahvalti vs.. halloldu .. Tam aksam yeginde arda oyle bir kustu ki fiskirir tarzda agiz ve burundan .. Gun icinde de birseyleri almak icin oldugu yerde dusuyordu bizde korktuk hastaneye goturduk.. Rontgen felan cekildi tedbir amacli dun gece hastanede musaade altinda kaldik .. Ama cocuk uyumadi bir turlu yatagini aradi durdu.. Oglen 12 gibi eve geldik esim isten izin aldigi icin ben uyudum yeni kalktim simdi , esimi yatirdik ama bizim velet hala cok uykusuz yarim saat uyuyup kalkiyor .. Ustune birde ishal ve hapsirik da basladi bakalim Allah sonumuzu hayir etsin..
Dun ki menum:

Sabah: Klasik kahvalti

Ara: turk kahvesi

Ögle: 2 dilim borek

Ara: Yok

Aksam :yok

Ara: 154 tane findik + 3 yudum kola

Bu gun ki menum

Sabah: 1 kucuk sandvic domates , marul , salatalik, kirmizi pul biberli

Ara: 1 tam tahilli biskuvi

Ögle: Yok

Ara: Kalkinca 3 kasik bulgur pilavi + 3 kasik taze fasulye

Aksam: ! tabak yayla corbasi + gene 3 er kasiktan bulgur ve fasulye olur

Ara: Cay icecegim bolca

Su: Bunlar biraz muallak cok tuketemedim

Spor : Dun yoktu .. Ama bugun vaktim olursa 2 mile dusunuyorum ..

Simdi kacayim biraz uzanayim ben cok yorgunum kizlar birazcik musade bana ..

.. Berrycim gecmis olsun canim
gübcenim çok geçmiş olsun .ishal başladıysa gastroenterittir.aynı durum bizde olmuştu kusmuştu bir gece önce düşmiştü.hastaneye götürdük film çekildine yese kustu .sonra ishal başladı anladıkkı gastroenterit 1 hafta boyunca kusuyorsa ishala zalıordu ;ishal artınca kusma duruyordu.ilaç vermediler 1.5 kilo verdi 18 aylık bebekti sadece emdi Allahtan emiyordu...

mevcan bende onun uzununu kestşrmiştim.bugün saç modelleri baktım valla aynı.nihalinki güzel ben enseyi biraz daha kısa düşünüyorum rihanna tarzı

berrycim yıllardır hep aynı tarz saçım.deiştirmek istiyorum.bu aralar kendimi çok saldım.şimdi deilde mayısın ilk haftası düşünüyorum hem kestirip hem boyatmayı.yaza güzel bi giriş olsun diye.azda olsa kilo veririm ozamana kadar moralim daha düzelir.bide sınav açıklanır geçersem deyme keyfime.

berrycim şimdi dışarda ki kızlarda da o model çok var.yanlar uzun ense hafif kısa.sürekli fönlü olursa çok şık bi model canım.tabii kısa olunca benim şaçta dalgalı ki kabarmasın diye bol bol düzleştircem.

kızlar merabaa malum aşkı memnu vardı o yüzden menümü yazmakta geciktim hatta hiç yazmasam dha iyi ama yazıyim yinede...bu arada bende nihalin saçına bayıldım düşünüodum öle bi saç şekli ama uzatmak dha cazip geldi çnkü senelerdir hiç up uzun saçlarım olması nerdeyse 5 yaşımdan beri orta boy...ama sizlere çok yakışır eminim...menüme geçiyim

öğlen:kahvaltı(yumurta,beyaz peynir,domates)

akşam:tavuklu pilav
light yoğurt

diziyi izlerken 1 büyük boy cips
2 tane yeni çıkan browniden
1 bardak fanta

su:1 lt kadar
spor:yok
kaçamak:allah kahretsin ki cips ve browni

çok standart bir model değil aslında istediğim nicole richie-rihanna-kate holmes krışımı yarın toni guy a kestiricem ama boyatmıcam kendi saçımın rengini çok beğeniyorum:kedi:

kızlar şimdi gecenin bu saatinde facebookta arkdşlarıma bakıorum resmlerine 2-3 tane beyendiğim kız arkdşm var giyimleri çok hoş...kilolarıda bir hayli az..onlara bakarken dedm ki benim onlardan eksiğim ne? ben neden öyle olamıyorum diil neden olmuyorum???neden inadına yemek yiyorum yoksa içimde bir düşman mı yaşıo anlıyamıorum...aç olmadığım halde birşey yemeliyim boş durmamalıyım diye içimden biri konuşuyor...çok sıkıldım artık

birde bendeki termal sauna şortumu kestim bacak kısımlarını attım... tam göğüs altımla kalçama kadar bir bölüm kaldı onu giyicem sadece çnkü bacak kısmı çok rahatsz ediodu...şimdi rahat rahat giyebilirim ... avondan hediye gelen kemer pek bir işe yaramadı en iisi termal sauna şort ...

Son düzenleme:
gunaydin kizlar .. Berry canim dun erken yattim ben i yuzden gormedim yazdigini ozur.. Hala sersem gibiyim :s Neyse gelelim kiloma

09.04.2010 : 59.0

16.04.2010 : 58.4

Ben gideyim hosca kalin..

kızlar gunaydın gece kızım belki 20 sefer beni kaldırdı biraz gazı oldu
sabahta 6 bçkta kalktı çıldırmak üzereyim uykusuzluktan zaten gün içindede düzgün uyumuyor
şimdi yatırdım çok uykusu var yine uyumuyor
uyursa uyurum diye düşünüyordum ama yok uykumda açıldı iyice yürüyüş yaparım tabi hanfendi uyumaya niyetlense :))

arkadaşlar ben 3. gruptan geliyorum malesef bu hafta kilo veremedim aksine 500 gr aldım o yüzden BEN PİSBOĞAZIN TEKİYİM HATTA ŞİŞKOYUM

Busra'cim Allah sabir versin canim zor is su uykusuzluk.. Berry'cim tekrar gecmis olsun canim dikkat et kendine vaktin oldugunda bol bol dinlen canim .. Sevilay'i gormedim ben yazdigini .. Sabah kahvaltimi yaptim evimi temizledim bugun ki planim saat 2 gibi nikaha gidecegiz arda kaynanam'da duracak bu surecte aksama ise dergah'ta kutlu dogum haftasin programi var bir aksilik olmaz ise ben oraya gidecegim esim de ardayla kalacak bakalim gene yogun bir hafta sonumuz var ..

saol grübcenim biraz yattım ama uyuyamadım birtürlü yaa sana iyi gezmeler canım
berrycm tkrarçok geçmş olsun sevilayı bende hiç görmedim

**** 9.TAKIM 152.ETAP ****

ipo(82.4/82.8/ -0.4/ -0,81)
sevilaylay:KK43:75.0/75.0/0.0/%0.00)
berry31(62 /61.5/ -0.5/%0,81)
grübchen(59 / 58,4 / 0,6 / %1,02)
tazefasulye(63,7/63.3/0.4/ %0,63)

elvaven DıSKALıFıYE
mevcan(60.0/59,5/0.5/ %0,83)
bsrnzm(75.4/75.3/ 0.1/ %0.13)

9.TAKIM TOPLAM KıLO(477,2/476,3/0,9/%0,19)

X