Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

tünaydın kızlar.derse ağırlık verdim.pek bakamıyorum size.son 2 günüm.

berry cim geçmiş olsun bahar havası tam griplik valla.

büşracım maaşallah erkencisin kuzum.bebek küçük olunca insan azda olsa vakit buluyor bi şeylere.benim kızın istekleri bitmiyorki bi bakayım size..

ipocum mevsimseldir gecikmen.2 aydır bende çok ama çok geciktim.doktor stres ve bu aylarda olan bi sıkıntıdır dedi.şükürki bu ay gecikmeden oldum.

regl yeni başladı ama şişkinliğim halen inmedi.tartıldım sabah

geçen haftaki kilom .......60
bu haftaki kilom.......59.5

sadece 500 gram vermişim.geçen hafta hiç verememiştim.kilo vermem çok yavaşladı nedense.2 haftada sadece 500 gram gitmiş.gerçi birazda benden kaynaklı kursa çok gittim bu aralar saçma sapan yedim.pazartesi itibari ile aynı tempoda devam edicem.

evet bende elvavene bişi oldu diye saf saf endişeleniyordum ama birde ne göriyim başka yerlere yazmış mesajları bol bol ama buraya hiç uğramamış...gitmek istiyolarsa ben gidiyorum size başarılar demeleri yeterliydi...tazefasulyede 2009 annelerine yazdığının yarısını buraya yazsa yeterliydi...menü bildirmekle kilo verilmes ama sohbet etmkle motive oluyorus.

mevcancım cnm 500 gr bile harika nazar değmesin ben aksine kilo almışım ama hakkım kilo almak çnkü regl olabilmek için diyeti unutmaya çalışıyorum deminde yarm fincan çayla petibör yedim 10 adet falan...aacaba çok tatlı yersem regl olurmuyum diye aptl saptal şeylerle kafam çok doluu

öyle mevcanım sudeniz hanım biraz oyuncaklarla ugraşırken bende ara ara bakıyorum birde benim kız salondan çıkartmıyor beni bazen afedersn ama okadar tuvaletm geliyorki gidemiyorum nasıl aglıyor bende odadan çıkamayınca sıkıldıkça buraya bakıyorum :)) maşallah canım iyide eriyorsun son koydugun resimden belli oluyor yüzünbile ufacık kalmış :)

ipocum öyle oldukçada sürekli şişkin sürekli agrılı hissediyorsun dimi canım ya bayan olmakta zor valla erkeklerin hiç böyle dertleri yok

son dönemlerde topic çok durgunlaştı.elvaven demek diskalifiye edildi..fasulye ile sevilaylay yoğunlar sanırım malum ikiside okulda..

berrycim işine karışmak gibi olmasın ama yeni arkadaşlar alsak belki topic hareketlenir canım..

bu arada eşimin doğumgünü o yüzden tüm günümü meyve ve sebze ile geçiricem.akşam yemeğe çıkıcaz bi aksilik olsa bile evde pasta felan kesicez.o yüzden azcık kaçamağım olur bugün.eşime gömlek aldım umarım beğenir:))

saolun kızlar eşim bile çok ama çok zayıfladın 1-2 kilo sonra bırak koru kilonu yeter diyor ama ben anlamıyorum bi çok kıyafetim gelmiyor daha.

bide 2 haftaya kadar kendimde deişiklik yapıcam yaz moduna gircem kısaca.saçlarımı kestirip farklı bi renk düşünüyorum.şu sınav stersim bitsin iyi bi sonuç alayım rahatlayım.uzatmak istemiyorum hem maddi hem manevi olarak yıpranmaktan korkuyorum.

o zaman 70 kiloluk halimle şimdiki halimi buraya koyucam.farkı görüceksiniz o zaman:)) ama daha vermem kilo var 55 düşsem yeter bana.

ipocum seni çok iyi anlıyorum.adet gecikince stresten şaçmalamaya başlıyorsun.ama ben şuna dikkat ettim gecikmem olunca ağrım artıyordu ona rağmen sporu hiç aksatmıyordum ve spor sonrası bi rahatlama geliyor adet gecikmemi unutuyordum.mutlaka dene.yemek yemekten ziyade hopla zıpla bol bol ben bazen kanepeden hopluyordum:))

bu arada adet söktürücü ilaç kullanacaksan korkma ya kilo adlırmadı bende sadece şişkinlik hissim oldu biraz.

ipocum bu konudada haklısın canım bende merak ediyordum nerelerdeler acaba fasulyenin çocugumu hasta acaba elvavenin netimi yok falan diye ama en azından ben yazmak istemiyorum diyebilirlerdi biz birbirimizden güç alıyoruz deger veriyoruz haliyle merak ediyoruz

büşracım odadan çıkamama günleri ah ah..bende çok çektim benim kız emeklemidiki arkamdanda gelsin.11 aylıkken yürüdü aylarca paçamı tutarak arkamdan gezdi.şimdi ise istekleri bitmiyorki yanından ayrılayım..

bu arada ablam benim cadıya kurabiye getirmiş.bende mutfakta kızartma yapıyordum.salona gitti yemeğe yanımada çağırmadım ocağa yaklaşır diye.sen kurabiyeleri kır kır al eline laptopu tuşların arasına dök.anne gel bak ben ne yaptım diyor.kabus gibiydi ters çevirdim üfledim ama kaçan kaçmış içine.bi çok tuş basmıyor eşimin ellerinden öper artık:))

oyyy mevcanım deme yaaa daha ben neler görücem acabaaa hahaha bizimkide bisküvi falan ufaalmaya bayılıyor yandım desene D
canım sevilay sınavları olunca bildiriyorda iponun dediği gibi fasulye başka topiklere yazıyor buraya arada bir hergunde değil menü verip gidiyor
ne biliyim bu topik bana farklı geliyor bende sende başka yerlere yazıyoruz dimi ama bu topikte biz birbirimize destek oluyoruz kimse bizi buraya zorla sokmadı birbirimize gönüllü destek oluyoruz ama öylesinede olunca hoş olmuyor gerçekten

büşracım bende veremedim çünkü hastalık dönemlerimde ve kızım hasta olunca bozuyorum yani aç gezip sonra normale dönüyorum.tek sıkıntım ne ekmek ne pilav ne makarna yemem bunları cips kola canım arada çeker.benim bağımlılığım çikolata, en büyük eksiğim meyve yememe.ve ben spor yapmadan veremiyorummmm ay çıldırıcam.spora başlaynca da hastalanıyorum

evet büşracım burda bi çok topiğe yorum yazıyorum ama buraya bakmadan yada yorum yazmadan da duramıyorum.daha motive oluyorum burda.neyse belki yeni arkadaşlar katılır aramıza topic canlanır bizde coşarız tabii bunlarda kilolara yansır.uğramayan 1-2 kişi felan deil aslında uğrayan 1-2 kişi desek yeridir sanırım.neyse ya belki çoğunun gerçekten işi vardır.umarım toparlanırız bir an önce.

neyse bacım ben kaçayım akşama gelir neler yaptım anlatırım.berfeyi az parka çıkarayım.çok sıkıldı şimdilik byy canım.

berrycim biz annelerin düzeni genelde çocuklara göre çok değişiyor hasta oluyolar huysuz oluyolar uyku uyutmuyolar bazen sabahtan akşama yemiyorum akşam yemeginde porsiyonlarım çok dolu oluyor ne anladım bu işten diyorum bende düzenli spor yapıyorum ama değişen bişey yok canım
mevcancım kızının adı çok güzel canım birde berrynin adı çok değişik :) ohh gezin ana kız biz yine eve takıldık benm kısçemde büyüsün takıcam koluma sokaklar bizim :))))

selamlar hanimlar ..

Malumunuz uzre dun sabah kahvalti verecektim arkadaslara kahvalti vs.. halloldu .. Tam aksam yeginde arda oyle bir kustu ki fiskirir tarzda agiz ve burundan .. Gun icinde de birseyleri almak icin oldugu yerde dusuyordu bizde korktuk hastaneye goturduk.. Rontgen felan cekildi tedbir amacli dun gece hastanede musaade altinda kaldik .. Ama cocuk uyumadi bir turlu yatagini aradi durdu.. Oglen 12 gibi eve geldik esim isten izin aldigi icin ben uyudum yeni kalktim simdi , esimi yatirdik ama bizim velet hala cok uykusuz yarim saat uyuyup kalkiyor .. Ustune birde ishal ve hapsirik da basladi bakalim Allah sonumuzu hayir etsin..
Dun ki menum:

Sabah: Klasik kahvalti

Ara: turk kahvesi

Ögle: 2 dilim borek

Ara: Yok

Aksam :yok

Ara: 154 tane findik + 3 yudum kola

Bu gun ki menum

Sabah: 1 kucuk sandvic domates , marul , salatalik, kirmizi pul biberli

Ara: 1 tam tahilli biskuvi

Ögle: Yok

Ara: Kalkinca 3 kasik bulgur pilavi + 3 kasik taze fasulye

Aksam: ! tabak yayla corbasi + gene 3 er kasiktan bulgur ve fasulye olur

Ara: Cay icecegim bolca

Su: Bunlar biraz muallak cok tuketemedim

Spor : Dun yoktu .. Ama bugun vaktim olursa 2 mile dusunuyorum ..

Simdi kacayim biraz uzanayim ben cok yorgunum kizlar birazcik musade bana ..

.. Berrycim gecmis olsun canim

grübcenim çok çok geçmiş olsun yaa baya zor bir gün atlatmışsınız inşallah bir an önce iyileşir Arda

selam sevgili diyet kardeşlerimopuyorumnanaktanbir iki gündür müsait olamadım o yüzden menü bildirimi yapamadım özüür, eğitimim var bu iki ay ondan ötürü akşamdan akşama menü paylaşacağım inşallah

dünki menüm;
kahvaltı geç yaptım 13:00 de
bir kk peynir, 5 adet kadar yeşil zeytin, bir adet domates, bir buçuk adet poğaça

ara, çilek 300gr kadar :kediçook seferiimde ben)

akşam; çorba, salata , patlcan yemeği

su: az
spor:40 dk yürüyüş
kaçamak: bir buçuk poğaça

bugün ki menüm
kahvaltı; 1 kk peynir, 1 domates, 3 zeytin 1 dilim çavdar ekm

ara;1 nescafe

öğle; ik kaşık kadar pilav, çok az bezelye yemeği, salata, çorba

ara; 1 tane şeker pare :kedi:

şimdide çok az çiğ köfte yedim

su :1 litre kadar
spor:30 dk yürüyüş
kaçamak: şeker pare

kızlar tekrar merhaba bende akşam yemeği gbi bişi yedim ama çok erken yemiş bulundum bu seferde aşkı memnu falan derken yine acıkıcam abuk sabuk beslenmek istiyor canım bünyeme kızgınım sanırım...tartımda tam bozulmamış eğer 3 kere tartılıosam 2 kere doğru 1 kere yalnış gösterio ama sanırım yakında hepten gider...ben kendimi motive etmek için küçük birşey buldum...halamdan çok istediğim swatchta bir küpe vardı onu istedim...yazın bize gelirken getir ama eğer 75e inenememişsem sakın verme istnbula geldiğimde kışın verirsin dedm.o küpeyide 1 senedr o kadar çok istiyorum ki anlatamam.yani eğer temmuz başına kadar 75 olamassam küpeye kavuşamamak bana adam akıllı bir ceza olucak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…