Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

sabaha büyük gün ne kadar kilo verdim merak ediyorum.mutlu olacağım bi kiloysa eğer , yarın eşimin doğumgünü yemeğe çıkıcaz.hediyeleri yarın vericezde.yoksa bende kendime ceza vericem:)))

ayyy hiç tartılasım zaten tartıda hep başka kilolar gösterio salak...yine en çok aynı çıkan sayıyı sölicem mecburen...menümü veriim şimdide

öğlen: yeşil mercimek yemeği
beyaz ekmek 1 dilim

akşam:tavuk
azcık patates kızartması mayanozle
2 dilim beyaz ekmek

spor:1 saat tempolu yürüyüş
su:1,5 ltye tamamlıcam
kaçamak:beyaz ekmeklere dadandım iice hayrolaa???

menümü veriyim bende :)
kahvaltı
bir dilim kek sade nescafe
öğlen bir ttabak çorba bir dilim ekmek salata
ara 2 elma 3 fındık 3 badem
akşam
bir kase çilekli muzlu elmalı tarçınlı yogurt
tatlı istediğimi bastırsın diye yaptım ama çok şişirdi beni yanlızım zaten akşam yemegim böyle oldu
belki bir nescafe ya da bir elma falan daha yerim akşam
spor 1mile leslie 2 km tempolu yürüyüş genel egzersizler
su 2 litre
kaçak yok

kızlar farkındaysanız saçma sapan beslenmeye devam ediyorum karbonhidrat fazla tüketiyorum saglıklı beslenmiyorum salatayı meyveyi menüme yeniden soktum ama yine arada saçmalıklar bolca maşallah heralde spor yapmasam hemen vuıcudum salıcak sporu bırakmaya korkuyorum inşllh böyle devam ederim

kızlar umarım yrn herkes burda olur! bazılarınız hafta içi olmasına rağmen gruba uğramıyorsunuz..hatta foruma uğrayıp başka konulara mesaj yazdığınız halde gruba gelmiyorsunuz.berry okuduktan bunu değerlendirices haberiniz olsun

gunaydın ben geldimm
kızımı altını değiştim kahvaltısını yaptırdım ortalıgı toparladım geldim
ütülerim var onlarıda kızım durursa yapıcam artık
bu arada sabah heycanla tartıya çıktımve hayal kırıklıgı yaşadım sadece 300 grm
evet bu hafta biraz karbonhidrata yüklendim ama gerçekten artık sinir olmaya başladım
hayatımdan çıkarttıklarımı azalttıklarımı düşündüm
şeker ne çayımda ne kahvemde krema süt vs. dahi yok ikiside sade
patates kızartmasını çok severken şimdi hiç yemiyorum
cips hastasıydım yaklaşık 5 6 aydır agzıma sürmedim
pilav makarna aşıgıyım 2 3 haftada bir yiyorum
yaz kış dondurmayiyen bir insandım şimdi ayda yılda bir alıyorum eve
bir bardak su bile zor içerdim şimdi en az 2 litre içiyorum ki genellkle geçiyorum bile
düzenli spor yapmazdım şimdi hiç değilse hergunb 2km yürüyorum genel egzerszlerimi bırakmıyorum
günde 3 4 kupa sade kahve içiyordum şimdi onun yerine sürekli yeşilçay içiyorum
ekmek agırlıklı beslenip sebze meyve tüketmezdim her midem kazındıgında ekmek içi falan yerdim şimdi meyve sebze yogurt tüketiyoırum
beslenmemde bukadar değişiklik yaptıgım halde yerimde sayıyorum

ipocum tartım bozuldu alıcam falan diyordun ya canım şu kk da yukarda reklam kısmında vimjo diye bir site çıkıyor
az önce tvde vatan şaşmaz reklamında oynuyordu 31 mayısa kadar üye olan herkese 20 tl indirim çeki varmış ve arzumun dijital tartısı 24 bçk lira canm aklında olsun :)

ölüyorum hastalıktan büşraa gripim kızımdan geçti dün akşama doğru ateşim çıktı ağzımda 2 aft başım ve sabaha kadar öksürdüm

off dünde hiç iştahım yoktu.bugün sabah 7 de çok ince bir dilim cevizli kek yedim ve süt içtim 1 bardak.11:30 dada 1/2 paket eti form karton bisküvi ve kaşarla üstüne portakal reçeli sürdüm.... çay içiyorum şimdi sürekli.dersaneye de gidemicem

ayy berrycim dikkat et canım çok çok geçmiş olsun havalar çok fena ya herkes hastalıktan kırılıyo bende evden çıkmaya bile korkar oldum benim kızda bi hastalanacak gibi oldu atlattık şükür inşallah biran önce iyileşirsiniz

ay cnm saoll :) ama önce şu avonlarımı ödemem lasım...zaten 400 gr almışım bu hafta moralim 0 regl olamadım ölü ruh gibiyim hep uyuyasım var ağlıyasım var herkes yabancı gelmeye başladı neden böyle oldum anlayamadım? şimdi ilaca başlıorum 6 gün kullanıcam regl olmak için oda acayip kilo aldırıo ama olsun

oyy ipocum kıyamam yaaa regl öncesi bende çok garip oluyorum sinirli çekilmez bişey oluveriyorum
herzaman böyle gecikme oluyormu canım hiç doktora danıştınmı

cnm her sene bu aylarda 1 kere gecikio mevsim dönüşünden dio annem...bir kere gtmiştim doktora baya thliller fln yapmştı ultrasonla flnda bakmştı 3-4 ay olmamıştımda çok stres yapmşsın bişileri ondan tutuyo kendini demişti...

bu bır duyurudur.
Bu topık kılo konusunda paylaŞım yapmak bırbırımıze destek olmak ıÇın var.kımseyı zorla Üye yapmadık ancak Üye olduktan sonra takımımıza karŞı olan sorumluluklarımızı yerıne getrmelıyız.
Özellıkle kılo bıldırım gÜnÜnde kılomuzu bıldıremedıysek mazeretımızle aÇıklama yapmalıyız.
BaŞka topıklerde bÜtÜn gÜn dolaŞıp akŞam menÜ bıldırmeye geleceksenız hıÇ gelmeyın.

elvaven arkadaŞımız yeterlı paylaŞımda bulunmadıĞından dıskalıfıye edılmıŞtır.

Elvaven diskalifiye.
Yarından itibaren sadece menü verenlerde diskalifiye.
Yumuşak olduk diye bu kadarda olmaz.ıstemeyen gelmesin kızlar.

ipocum gevşe biraz canım bahar dönümlerinde benimde dişim şişer agrır nekadar ilginç tepkiler veriyor vucudumuz dimi yaa inşlh biran önce olursun canım acaba kilo durumunu çok kafaya takıp stresmi yapıyosun
aslında benimde en büyük stresim kilo kurtulmak istyorum artık bu topik ve sizler olmasaydınız çoktan yine 80 kilo olmuştum yani ama bırakmıycam 65e düşene kadar

cnm bazı günler çok takıyorum bazı günler pek takmıyorum ama bilinç altım tabikide hep kilolarda o etkiliyo sanırım...ama düşünmemeye çalışsamda düşünmeden edemiyorum..ama bende bu grubumuz olmasaydı yine 90 olmuştum...işin ilgincide kaç günlerdir karnıma ara ara ağrı girio ama nedense hastalanamıorum:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…