Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

çirkin hangi hatun facede anlamadım.atopik dermatit demiştim antiallerjik ürünler kullan kuzenimin kızına bebek alt silme bezi bile alerji yapmıştı mustela ürünlerini kullandık şimdi iyi tavsiye ederim
canım ben facede profilimde bi resim paylaştım ondan bahsediyoruz bakarsın ben eşmin yardımıyla güzel kızı gördüm ama hep yaşlı çirkin bi kadın görüyordum :)))
kızlar valla sanırım aldıklarımızın kesimi ile alakalı.dün 42 beden kumaş pantolana sığmadım çok üüzldüm.40 beden kısa eteğim vardı cuk diye içine girdim.şaka gibi..
bencede canım beden çok değişiyor ben ekolun bazı elbiselerinde 42ye giriyorum düşün yani 44 beden normalde dar gelirken daha bu hafta sonu denedim şaşırdım ama başka markalarda durum aynı değildi DD
canım benim kimsenin hevesini kırıp seni sinirlendirip hataya düşürmesine izin verme belkide gıcıklıgına yapıyordur hani trafikte biliyorsun gıcık tipler çoktur bakalım sinir halinde soguk kanlı olabilecekmisin diye :)) ama o kiminle ugraştıgını hala anlamamış
hadi şimdi strbcksa D ne güzel canm ya bak birkaç kilo bile vermeye başlayınca farkediyor dimi

laylay sevilayyyy msnde vakit geçirme gel bizle geçir ihmal etme bizi baak kilo olarak döner sana :lepi: kaydirigubbakcemile3

berrycim tuzu iyi bir medikalciden temin edebilrsen iyi olur canım seninde dedğin gibi netten belli olmaz sahtesi çıkabilir bende emin değilim kendi tuzumdan %100 thermal salt yazıyor çokta terletiyor ama işte bilemeyiz

leslie 1 mile yaptım genel egzersizlerimi yaptım sudeniz uyuyuncada biraz yürüyüp duş alırım artk :)
kızlar bu arada tazefasulyeyi göremedim inşşlh bir sorun yoktur bebeği falan hasta değildir umarım

tünaydın 9.takımın güzel hatunları.yüksek bi moralle eve döndünm ve kursum bitti.sabah moralim bozuk ve birazda öfkeli giittim kursa.suratsız müdür bey ordaydı yine
günaydın demekten bile aciz.nayse sabah tek ben olduğum için eski arabayı ve kandi hocamı almak zorunda kaldım.aslında bi taraftandan mutlu olmadım desem yalan olur.hocamın bile dünki halim dikkatini çekmiş önümüzde ilerken çok hata yaptın inanamadım o şöförün sen olduğuna felan dedi.bende sıkıntımı anlattım yoğun bi şehir içi trafiği,yeni bi araba ve başka hoca işini iyi yapıyor ama benim acemi ve 3.kez araba kullanan biri olduğumu unuttu tepkisi beni çok rahatsız etti öfkemden kendimi veremedim hata üstüne hata yaptım buda moralimi bozdu felan dedim.

hocam saolsun boşver sen tabiki hata yapıcaksın heleki ilk defa böyle bi trafiktesin boşver sen onu dedi.neyse başladım araba kullanmaya.tabii arada küçük hatalarım oldu ama dünki gibi asla dedildim.hiç istop etmedim sadece sağ şeriti kullanmadım yeteri kadar hız yaptım araç solladım,park yaptım.3.turumda hocam oo sen artık şöför olmuşsun tebrikler.bi sürücünün yapması gereken herşeyi hatasız yapıyorsun dedi.moralim çok düzeldi anlatamam.hatta son turumda burdan eve mi çıkıcan yoksa kursamı döncen dedi.dolmuş var eve gidiyim neden sordunuz deyince kızılaya kadar sen götür diyecektimde de dedi.o kadar sevindim ki anlatamam.son dersimdi vedalaştık hocamla oda bende teşekkür ettik üzülme sen eminim kazanıcaksın ve ehliyetini alınca sakın evde oturma mutlaka tarafiğe çık dedi.

ya kızlar işte böyle şu an çok keyifliyim.eşimle bi kaç sürüş daha yapıcam.hayırlısı olsun bakalım sınavlarda yaklaştı.

yawww ne uzun yazmışım:))

büşarcım ben daha spor yapamadım ama bolca yol yürümek zorunda kaldım.fasulye ve elvaven benimde dikkatimi çekti son zamanlarda pek aktif deiller.

mezzoz vardı oda gelmiyor en son çocuğu rahatsızdı.umarım kötü bi şey olmamıştır.

dilemm canım suyunu en az 2 litreye çıkart bide ana öğün yerine 3 ana ve 3 ara öğün yap.inan kilo vermen çok daha kolaylaşcak.denedim ve onayladım:))

berrycim eminimki sauna eşofamanın işe yarayacktır.terle kilonu daha çabuk atarsın.en kısa sürede 50 li sayılara ulaşırsın.

ipocum sende L bedene girdiysen gerisi kesin gelir sevgiline ve kendine ceza verme koş cafelere yavrum..

kk ya az bakınayım kaçmam lazım.iş güç ders felan çok işim var..bu arada regl olcam sanırım.gecikmem düzeliyor galiba mutlu oldum valla:))

ayyy mevcanım çok sevindim hadi hayırlısı :))
evet canım elvavenimizde gelmiyor bu ara acaba neti falanmı yok tazefasulyeninde umarım çocugu falan rahatsız değildir

kızlar bnde dışardaydım yine havalar ısınmışş kendime moral olsun diye mavi jeansten harika bi çanta aldımm :)) yürürkende starbucksla kahve dünyasının önünden geçtim çok üzüldüm bi gidemedim kilo veremedim diyee üffffffffff

berrycim foruma girince özel msjlarına bir bakarmısın bişi yolladımda bazı arkdşlarla ilgili ...

malum dün ve bugün dışardaydık biraz dengesiz beslendim.

sabah-öğlen:klasik kahvaltı,2 poğaça
ara: 1elma
ara:1 küçük muz,az çilek
akşam:1 tabak yoğurtlu kabak,salata
su 2 litre
kaçak yok
yürüyüş tamam
egzersizler daha yok

ipocum üzülme be canım.verdiğin kiloda az sayılmaz canım.yeni çantanda var bide oooo tak sevgilini koluna git starbuscka..

mevcancımm sninkide dengesiz bir menüyse bnm inthr etmem lasımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…