Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar ben diyete dün başladım dün yediklerimi yazayım mı

bu arada bende lw gideyim spor yapmış olurum birşey aldım 40 beden kalçadan iyi ama bel kısmı bol bir beden küçüğünü alacağım, kalçadan sıksada ona girmek için uğraşiim biraz :)

Son düzenleme:
haftaya kısmetse çarşamba istanbuldayım kızlar anneme gidicem birde sanırım 19 unda regli olurum şansa şiş olucam.bizimkiler teyze takımı pek bir inceler kuzenler eleştirir neyseki kilo almadım ama veremedimde..bu hafta iyi gidiyorum bakalım

yürüyüşü ancak 1 km yapabldm sudeniz uyandı hemen yaa şimdi leslie yapıcam
beryycim fıstık gibisin maşllh kimse bahane bulmasın sana :)))
fatmagülcüm maşllh 38 beden oldun he bana hayallll

tünaydın kızlar.bugün direksiyon dersim vardı.şehir içi trafiğinde kullandırdılar.bende başka bi araba istedim sınavda arabanın farklı gelme ihtimali var o zaman bocalarım diye.öyle olunca hocamda deişti.hem şehir trafiği,hem hidrolik bi araba ve kıl mı kıl bi hoca.biraz bocaladım bugün ama yarına toparlarım.adam sinirlerimi hoplattı durduk yere..

dilemm hoşgeldin.düzenli paylaşımda bulunursan alınırsın gruba bence.hem grubumuz azaldı hem çoğumuz çocuklu,kalanda öğrenci olunca çok aktif olamıyoruz.katılım çoğaldıkça mesaj artıyor doğal olarakta motivasyon.

büşracım bugün neyseki daha iyiymişsin.

berrymde istanbul yolcusu ne güzel bahar da geldi tam gezmelik oldu orası.

bu arada regl günün geldi.şişlik ve bulantım başladı yine.bakalım bu ay kaç gün gecikicek..

sabah kahvaltı ve ara öğünle duruyorum.kızım uyuyacak o arada ders çalışıcam.şimdilik hoşçakalın.

berrycim simdiden iyi yolculuklar .. Temmuz gelsede bende gitsem ist.la keske evimi ozledim, annemiözledim ( Busracim gecmis olsun canim gecer insallah hemencecik. Mevcan cikiyor oyle bir iki tane uyuz takma kafana super gidiyorsun alacaksin ilk sinavda insallah.. Dilemm hosgeldin umarim kalici olursun canim topikimizin biraz harekete ihtiyaci var:)

Sabah kahvaltiya misafirim vardi okadar sey hazirladim 3 zeytin'le 1 fincan cay icti uyuz oldum sabahin 6.30 da kalktim arda uyanmadan hazirlayayim diye bilsem 3 zeytin cikarirdim sadece:) Bu arada yarin sabah da 10 kisilik bir kahvalti davetim var karar veremedim sadece zeytin mi cikarsam hazirlik mi yapsam diye:)) ehehe:)) Bu arada sabah kahvaltimi kralice gibi yaptim.. Ogle yemegimi prenses gibi.. Aksama'da fakir olcam boyle deneyeyim bi bakalim her sofradan da doymadan kalkiyorum midemin yarisi dolu bicimde ehehe negsel bunu deneyeyim birde ...

mevcanım ben inanıyorum sınava kadar usta şöfrlere taş çıkartıcaksın çok azimli ve isteklisin canım maşalllhhhhh
grübcenim saol canım ayy ne gıcık bir durum sen okadar emek ver misafirine deger ver o gelsin 3 zeytin yesin kalksın insan tok olsa bile yer yaaa çok yorma kendini canım neticede küçük çocugun var ardanın alerjik durumu ne durumda canım iyimi şimdi

teşekkür ederim canım inşallah, faydalı olacağından eminim çalsanaalsanasmileünkü motivasyonu verici böyle şeyler elimden geldiğince aktif olmaya çalışırımboshayallersmile

yürüyüşü ancak 1 km yapabldm sudeniz uyandı hemen yaa şimdi leslie yapıcam
beryycim fıstık gibisin maşllh kimse bahane bulmasın sana :)))
fatmagülcüm maşllh 38 beden oldun he bana hayallll

sıkıyor canım tam istediğim gibi olmuyor, hem lcw nin kalıplarıda dar değil ondan ayrıca boyum kısa 160 lık hatunum sen 38 giysen iskelet gibi görünürsün uzunsun sen cicimm
bu arada aldıklarımı tamamen değiştirdim bu şubesinde bendekiler yoktu, ama daha içime sinen şeyler buldum :) hepsini M ve 38 aldım elbet birgün istediğim gibi olurlar şimdi idare eder derecede oluyorlar, bu kilolarla ne alışveriş merakıysa bendekide bayanssulusmile

ay canım lcwde öyle ya burda 5 şubesi var bir pantolon etek istemiştim bütün şubeleri gezdim en son outlette buldum ya geçen günde kimlikte bir pantolon etek vardı siyah ama nasıl zarif birşey 160 liradan 69 tl ye düşmüş ama en son 42 bedeni vardı çok fena bozuldum ((
saol canım ama ben 42 bedene bile hasret kaldım ya tam 10 kilo versem ancak 42 beden olucam (((

niyeki sempatiksalakcinni
ben de 75 kiloyum ama 42 beden giyiyom.yoksa benim giydiklerim 42 deil mi guclubacismile ya da bol kesim mi mafoldumben

niyeki sempatiksalakcinni
ben de 75 kiloyum ama 42 beden giyiyom.yoksa benim giydiklerim 42 deil mi guclubacismile ya da bol kesim mi mafoldumben

boyun benden uzun olabilirmi acaba buket :))
ben 1.70 im ama bilmiyorum gerçi şöylede bir durum var ben dogumdan sonra eskiden 75 kiloyken giydiğim kıyafetleri hala zorlanarak giyiyorum yani hergun yürüyüşte yapsam genel egzersizleride yapsam vücudum halen tam toparlanmadı
birde hamilelikte karnım okadar devasa büyüktüki herkes ikizmi diyordu ve sezeryan oldum oyüzdende göbekte fena salma var:))))
buarada takımımıza yenimi dahil oldun buket seni ilk kez gördüm

yok canim bilakis senden kisayim 166 cm.benimde sezeryan ve bana da ikiz mi diyolardi kaydirigubbakcemile3
ya aslinda 70-79 araligina yazdim da orasi cok durgun geldi.bebegim cok kucuk emziriyorum acikcasi tirsiyorum da diyetten.ama dogumdan onceki gibi 50-55 kg arasinda olmak istiyorum yine :gitme:

bukett bende tanıyamadım ben 168 im 61 kilo civarındayım 40-38 giyiyorum kotta ne zamandır almadım ama sanırım 30 olur

çok ilginç canım ya ben bekarkende genelde 72 75 kg arası değişirdim bazı kıyafetlerde 42 giyerdm ama genelde 44 bedendim sen nasıl 75te 42 beden giiyiyorsun ne güzel vallahi :))) ben hiç 50lili kiloları bilemiyorum malesef en zayıf halim 65 66ydı şuandada 65e razıyım :)
buketçim bizim takımımız çok içten samimidir ama takım kaptanımız sana 1 hafta deneme süresi verecek eger paylaşımın bol olursa bizimle yola devam ediceksin canım diğer takımlardada kural böyle sanırım

hmm takim kaptani kim? ben diyetisyene gitmeyi dusunuyorum da diyetisyene gidenler takima girebiliyo mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…