Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

zarif bir anne olmak benim de hayalim tatlım. sen gene iyisin valla , ben iri yapılıyım. anne olunca bide 80 den aşağı olamam hayatta. kocan ne şanslı aklinialirimsmile

selam kizlar nihayet gelebildim eve berry face den giremedigimi yazmistim artik burdayim:) Ya balkona bi masa sandalye bakalim dedik sanki oturma grubu aliyoruz ucmus bunlar ..Bugun ki menumu yazayim

Sabah: 2 dilim kek + cay

Ara: yesil elma

Ögle: 3 kasik makarna + 3 fisch fingers

Ara: yok

Aksam: yolda mc'e ugradik 1 hamburger, kucuk patates + 1 bardak kola(buda bu haftaki odulum oldu)

Ara: cay

Egzersiz: 1 saat yuruyus

Su:3 lt

Kacamak : Aksam menum komple kacamak ama bu hafta baska bir kacamakim olmayacak insallah..

ayy ancak girdim :)
akşam üstü çok ugraştım siteye girmeye olmadı dışarı çıkmıştık şimdi geldik eve
menümü vereyim hemen kızım durmuyor eşim uyutamadı
kahvaltı 2 kuru kayısı 3 grisini çok az peynir yeşilçay
ara yok
öğlen çorba çok az ton balıgı
ara grsinii
akşam çorba salata
kaçak yok
su 2 litre 5 fincan yeşilçay
spor 2 mile leslie genel egzersizler

bnde menümü yazıyim

saabah: kahvaltı(beyaz peynir,salam,kepek ekmeği)

öğlen:sigara böreği
ayran

akşam:3 köfte
patates kızartması çok az
yoğurt

su:1.5 lt
spor:yok malesef
kaçamak:yok

herkesi tebrik ediorum gerçi ben bi hafta alıorum soraki hafta veriorum sonra yine alıorum yani hep aynı yerde sayıyorum çok sıkıldım 79 olmam lasım kafamdaki sınır bu ondan sora moralim çok yükselicek ama bakalım boğazımı tutarsam inş. canancım 60 kilo bnm idealim kıyafetler ne güsel yakışır kim bilir sana.süslenirsinde bide ödül verirsin kendine o günlerde moral olur sizin adınıza çok seviniorum çoğunuz 60lardasnz ben de içinizde en kilolu olanım

Selam kızlar. Uzun ve yorucu bir gündü. 8 saat ders ve ardından step...

Sabah: yağsız sütlü müsli
Ara: 1 elma - 1 ince dilim kek
Öğle: 1 tabak yeşil mercimek yemeği
Ara: 3 limon lifli kepekli bisk - 2 ikram bisküvi
Akşam: ızgara tavuk - 1 kepçe ezogelin çorba
Ara: 2 parça bitter çiko - yağsız süt

Kaçamak: çiko ve kek
Spor: 1 saat step
Su: 3lt

ay kaçıncı olduk ki ben de çok merak ettim

menümü yazıyım ben de

sabah:nesfit

öğlen: 2 köfte 1 dilim ekmek

akşam: 1 bira

kaçamak:bira

egzersiz:yok

su:3 litreyi bulmuştur

off giremedik yine ya.bugün çok yorucu bi gündü kızım çok aksiydi yine.sürekli ağladı durdu ona bakcam diye yemek bile yemedim.çok sağlıksız oldu bugün ama neyse artık
ılık su
kahvaltı:salatalık,domates,kaşar ve beyaz peynir,1 simit
ara:elma
öğlen:yok
ara:1 muz
akşam:1 tabak çorba
su 2 litre
spor ve egzersizler tamam
gerçi yine iyi yemişim nereme yedim onuda anlamadım ya..

elvavencim teşekür ederim canım.iri yapılıyım doğursam kilolu olurum felan diye düşünme.o zamanda şimdi yaptığın gibi kilo verir zarif bi anne olursun canım.
aynı şey senin içinde geçerli ipocum en şişko benim felan deme canım ya baksana insanların başarı öykülerine sen kararlı olduktan sonra kilolar verilir be canım..
benim şanslı olduğum bi konu boyumun 160 olması ve aileden minyon olmam.ablalarım ve annemde minyon bi bayandı.kilolu iken şişko duruyordum ama şu anki halimde yine ufaldım:))
geçen kursta kendimizi tanıttık ben 30 yaşındayım dedim tüm kursun ağzı açık kaldı:))en yaşlıları ama en ufakları bendim de:))

iyi geceler kızlar düngece kızım yine ateşlendi bu saate kadar hastahanelerdeydim .. Böyle olmayacak sizden izin istiyorum kızım tam iyileşene kadar aklım fikrim hep onda çünkü yazmak aklıma bile gelmiyor..

mezzozum çok geçmiş olsun canım.çok üzüldüm.dert etme sen kilonuda burayıda berry mesajını görür zaten.sevilayda taşındı neti bağlana na kadar geri dönmek üzere ayrıldı diye gruptan çıkarıldı.olmazsa sende kendine gelene kadar bu şekilde çıkarsın kızın düzelince gelir tam gaz devam ederiz.gerçi bi dahaki bildirime çok var ama..umarım kızın düzelir o zamana kadar da..

hıhı bmi canım evet. 20 ile 25 arası normal. 19 altı zayıf demekmiş

günaydın kızlarrrrr hepinize selamlarr
hava çok güzel eşimi bekliyorum toplantıdan gelsin çıkıcaz inşlh
mevcancım ne güzel çıtır bir anne oldun desene maşallah
mezosum çok çok geçmiş olsun tekrardan inşllh bebişlerin iyileşirde tez zamanda dönersin aramıza
ipocum aranızda en şişmanımdiyosun ama seninde maşallah boy var yani boyun baya bir kapatıyo :)

kahvaltımı tek başıma yaptıgım için bol limonlu bir domates bir salatalık 2 grisini sade kahve içtim kızlar
1bçuk litre suyum tamamdır
genel egzersizlerimi yaptım muzik açtım oynadm
dışardada bolbol yürümeyi planlıyorum

akşama belki kayınvalide hanfendiye gideriz kaçta geliriz bilmiyorum
bugünü oldukça hafif atlatmaya çalışıcam dışarıda bişey yememeye dikkat edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…