Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

boşuna heveslenmişim kızım uyumamış yatagında kalkmış oynuyormuş hiç sesi çıkmayınca uyudu sandım odasına gittimki ohoo :))
ben biraz ney çalışayım kızlar görüşürüz

dün akşam ateş düştüm terledi ateş düşürücü vermedim sabaha kadar iyiydi 7 de biraz artar gibi oldu eşim bekliyelim dedi bir anda 38 sonrada 38.7 oldu ibufen verdim yineşimdi düştü yine nasıl bir hastalık anlamadım ben bu işi.tahlil için bekliyorum hallerdese hastaneye götürücem evde kap bile var.sıyırıcam yakında valla eşimle hep sürtüşme kız hasta olunca çok panik oluyormuşumda çok soru soruyormuşum vb vb vb...kendisi doktor ya çok ketum .kızım bir iyileşse sabah 1 dilim ballı ekmek ve kahve içtim.uyanınca kız onla çorba içicem.

tünaydın kızlar.çok erken kalktık ölüyorum uyku diye ara öğünümü yiyip hemen uyuyacağım kızımla..berry işin çok zor canım benim ya..çok çok geçmiş olsun..

hem de nasıl! Onur sağ olsun 3 e kadar uyumamış. Hep gidip bakmış Doruk'a, saat 22.30 dan sabah 6 ya kadar -7.5 saat- uyudum, 8 aydır ilk defa 7.5 saat kesintisiz uyudum. yeniden ddoğmuş gibiyim :)

Çok geçmiş olsun. doktor olabilir ama anne değil işte

Kızlar ben de cumadan beri 700 gr vermişim gene :) 64.8 im 2 gündür. 64 leri de gördüm ya, çok şükür... Şimdi 63'ün hayalini kurabilirim artık. Öyle yapıyorum, bulunduğum kilodan 1 eksiğinin hyalini kuruyorum hep. Böylece kolay bir hedef olduğu için ulaşmak için çaba göstermek de zor gelmiyor. Lokumlara rağmen :)

kızlar günaydın berrycim çok geçmiş olsun.sıkma canını tahlillerden sonra herşey anlaşılır biraz büyüdükten sonra hastalıklar azalıyo zaten.

bende 82leri gördüm sonunda sıkılmştım cidden şu kamptan sora anca gtti ya yuh yani 2 günde aldığım kilo nasıl yapştı görüomsnz kızlar delirmemek elde deil.haftaya inşallah 81 olurum.bir 79 olsam geriisi iplik söküğü gibi gelicek...

kızlar ben mozaik pasta yapıcam çok cnm çekti artık kaç dilimini yerim bilmiorum.

berry sikma canini gececek insallah .. Es kismi genelde hep oyle oluyor onu da cok kafana dert etme sen yipranirsin canim.. Ipo ye ama 1 dilim ye fazla yemeeee sonra vermek icin bak ne kadar ugrasiyoruz.. Kizlar ben ufakligi uyutmusken biraz yemek yiyeyim sonra da uyanmazsa yatayim ..

berrycim inşallah geçer biran önce erkekler bize göre herzaman daha soguk kanlılar
ipooo çok yeme heeee benmde canım çok tatlı istiyo yaaa ne olacak halimizzzz
kızlar kızım durmuyo hadeeee diye bagırıyo

benm sadece reglim yaklaştıı zamanlarda istio yoksa tatlı normalde pek aramam.tuzlu şeyleri dha çok severim.ama demin pastayı yaparken bile doymuş hissettim kendimi.pek yeme isteğim kalmadı.bakalım kaç dilim yiycemm ama 1 dilim yemeye çalışıcam

benimde regl yaklaştı ya o yuzden çıldrmş gibi tatlı istiyorum bugün kare çikolatnn yarısını yedim

dün gecede soslu mısırla biraz fındık yedim birde 1 buçuk kutu bira içtim normalde nefret ederim alkolden ama sıkıntıdan ye yiyip ne içiceğimi şaşırdım dün gece.

kııs ipo bira göbek yapar DDD ya kızlar şaka bi yana bendede bugünlerde bir garip açlık hali var sürekli suyla bastırıyorum gecede çok acıkıyorum yatarken süt içiyorum o tok hissettiriyo bana ama bugün mesela aralarda çok şey yedim yaaa elim boş kalmadı grisini diyet bisküvi kuru kayısı fıstık çikolata of

bende 2-3 gün çok yiyesim geliosa 4ncü günü kurt gbi oluorum.bide geceleri çok acıkıorum ama hiç bişi yemiorum dayanamayıp uyuyorum diorumki sabah uyanınca yerim ohhh...sora sbh uyanıorum o kadar tok uyanıorumki hiç bişi yiyesim gelmio:) bide bn bira fln hiç içmem senede 1 kere çnkü çok çarpıo bni bir yudumu bile.bide tadı iğrenç kola varken birayı napiiimm :)

iyi akşamlar kızlar.yorgunluk hat safhada bende saatlerdir parkta koşturup durdum peşinden.bide spor yaptım.
menümü vereyim eşim aradı tok gelecek kendime hazırladım herşeyi.
sabah:klasik kahvaltı.peynir ve bol salatalıklı 1 dilim ekmek
ara:elma 1 tane
öğlen:1 kase tarhana çorbası 1 dilim ekmek
ara:yarım muz az kayısı
akşam:1 parça tavuk göğüs ızgara bol salata ve ayran
su 2 litre olu yine
spor ve egzersizler tamam
şimdilik kaçak yok

ay anca açıldı site yine bozuktu hemen menümü yazıyim

sabah: kahvaltı beyaz peynir salam kepek ekmeğş 1 dilim.

öğlen:2 küçük dilim mozaik pasta

akşam:mercimek çorbası
tavuk
pilav
yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

su:1.5 lt
spor:yok
kaçamak:mozaikler

ben de veriyim menümü. sınavlar çok olduğu için bu hafta muhabbetlere katılamadım

sabah: nesfit

öğlen: ıspanaklı börek

akşam:köfte 2 dilim ekmekle

kaçamak:yok

egzersiz:yok

su:2 litre

kızlar gunaydınlar akşam bende giremedim siteye başımda agrıdan çatlıyodu resmen uzandım öyle kaldım kızımada eşim baktı
dünkü menümü şimdi vereyim
kahvaltı klasik domates biber peynir zeytin şekersiz çay 2 tane etimek tuzsuz
ara yok
öğlen bir kase çorba bol salata
ara 2 grisini 4 kuru kayısı 5 6 tane fıstık 3 çubuk kraker yarım paket kare çikolata 1 muz
akşam bir tabak çorba 4 yemek kaşıgı kadar çiçekli mancar kavurması

su 2 litre :S
spor yok
kaçak çok
arada çok şey atıştırdım kızlar :S

bu arada dün akşam regl oldum bu sabah tartıldım 75.6 geldm bukadar dengesiz beslendiğim bir haftada zaten çok korkuyordum tartıdan 1 kilo fazla gelmeyibile bekliyordum baklva falanda yedim bu hafta biliyorsunuz :S

kızlar gerçekten öz eleştrimi yapmam gerekir
bu hafta düzensiz beslendim tatlı birkaç gün üst üste yedim
sporda çok istikrar saglıyamadım karın agrımda bunda etkili oldu
ilk başladıgım kararlılıgımı kendimde göremiyorum toparlanmam gerek
daha verecek çok kilom olmasına ragmen resmen rehavete kapılmış durumdayım
birkaç kişi aa nekadar zyaıfladın dedi diye kendimi zayıf sandım heralde
halbuki insanlar 86 kilouki halime göre söylyorlar bunu bunun farkında olmalıyım ve hala verecegimö 10 kilom oldugunu bilmek zorundayım

gunaydinlar hepimize guzel bir gun olsun..

Dun ki menum:

Sabah: 1kase kornfleks

Ara: 4 uzum

Ögle: 2 kasik pilav, 2 kasik orman kebabi

Ara: 1 rondo

Aksam: 1 tabak corba, 3 kasik pilav, 3 kasik kebap + salata

Ara: 10 tane soslu fistik

Egzersiz: 2 mile + 1.5 saat yuruyus + genel egzersizler

Su: 4 lt

Kacamak: soslu fistiklar

busracim evet aslinda biz kendi kendimizi kandiriyoruz. Birileri bize aaa zayiflamisin dediginde havaya girip kendi egomuzu yukseltiyoruz. Aslinda bu istedigimiz kiloya varinca olmali ki evet hem istedigimiz kilodayiz ve evet artik daha da zayifiz demeliyiz. Bu hata bende de var sanki hedefime vardimda yavastan olaylari salmaya basladim bize aslinda sopa gerekiyor siskoyuz iste halaa ve vermemiz gereken kilolarimiz var ve evet verecegiz hep beraber birlikten kuvvet dogar degil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…