Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ay inşallahh kızlarr yaaa bu hemgamede kilo almayaymda benm derdim bu =)
Wallahi beni ekleyenleri kabul edenlerin resmine baktım maşallahınz warrr =) yorum yapacağımmm amaa az sonraa =)

sewilaycım koştururken yakarsın maşallah zaten fıstık gibisin :)
kızlar bizde yürüyüş yapamadık yaaa çok rüzgar esiyordu nctye gittik magza magza dolaştk e bebek açılmış onu gezdim falan

menümü vereyim
kahvaltı klasik herzamanki kahvaltım şekersiz çay
ara yok
öğlen bir kase çorba bol salata
ara 1 elma 2 grisini 2 kupa yeşil çay 1 portakal
akşam az barbunya az pilav bir bardak gazoz

kaçak gazoz S:
su 2bçk litre
spor 2.5 km tempolu yürüyüş

yarın çok zor bir vizem var. hemen yazıp çıkıyorum kızlar

sabah:nesfit

öğlen: sınav haftam olduğu için okulda yiyecek bişey bulamadım hamburger yedim :KK43:

akşam: ıspanak

kaçamak:hamburger

egzersiz:yok

su:2 litre

kızlar bugün canım nekadar çikolata istedi bilemessiniz ama öyle böyle değil hani bir parçayla kanacak gibi değil yani evede aldırmıyorum bayadır olsa kesin bikaçtaneyi götürürdüm sonradan geçti bu istegim kendiliğinden ama eşim toplantıdan dönerken alıcak sabah yicem yoksa birden saldırıyorum doyamıyorum :)))

bu arada elvavencim başarılar diliyorum canım

gece uyumadı Doruk, sabah da bölük pörçük... Sonra okuldan aradılar, bugün boş günümdü, ders koymuşlar kötükedihüso Okula gittim, eve geldim, vileda, yemek derken geberdim. Aniden değiştiği için planlar, yemek olayım da gümbürdedi azcık.

Sabah: 1 dilim ekmek - 1 katı yumurta - 1 kkut pey - 5 zeytin - 2 çay kaş bal
Ara : 1 elma
Ara : 5-6 tane küçük lokum (bi arkadaş okula ziyarete geldi, eli dolu gelmiş :KK43:
Ara: 1 elma - 2 tane sunta
Akşam: 7-8 ymek kaşığı peynirli makarna.

Şimdilik böyle. Makarna yemesem iyiydi ama yemek yoktu, okula gidince de başka bişi yapamadım.

Kaçak : lokum
spor : yok
su : 2.5 lt

çok yorgunum kızlar, yatıcam birazdan öptüm siziiiiiii

tazefasulye daha önce söylemiştin canım gerçektende okuldayken senin menün bozuluyor kekti böerkti lokumdu derken peşini bırakmıyorlar desene :))) iyi dinlenmeler canım

benim kız dün iyiydi bugün ateşi y.ne 38.4 e kadar çıktı çıldırıcam yaa pazar 39.1 oldu dün daha iyiydi bugün yine 38,4 neyse şimdi baktım 36,9 çok dengesiz.artık ibufen vermek istemiyorum çocuğa ateş düşürücüyü veriyorum2,5 -3 saat sonra anca düşüyor 6.saatin sonunda yükseliyor.babası doktorya viral enfenksiyon diye tutturdu .ama yarın kan ve idrar verdiricem artık mahvoldum..

berrycim tekrar tekrar geçmiş olsun inşallah biran önce iyileşir rana kıyamam ya biz daha bir baş agrısına tahamml edemiyoruz çocuklar ne yapsınlar inşallah geçer :KK43:

menüm:
sabah:1 dilim labneli ekmek ve freşa soda
Ara:yok
Öğlen;1/2 paskalya ve reçel
Ara:browni 1/3
Akşam:yok
Su:2 litre
Egzersiz:yok
Kaçak:düzensiz beslendim.
Sabah 60,5 çıktım 1 kilo vermişim cumadan beri

berrycim çok yıpranmışsın belli ama arada bişeyler yemeye çalış sen güçten düşersen ranayada güç vermeessin canım

kızlar geçmişe bakamadım hemen yazıp kaçayım ev biraz kalabalık.
sabah:1 salatalık,1 domates,beyaz peynir,haşlanmış yumurta,1 dilim ekmek,portakal suyu.
ara:elma
öğlen:dünden kalan kabak yemeği yoğurtlu az
ara:kuru kayısı ve 2 adet tutku kaçamka tabii bu
akşam:1 tabak çorba ve salata
az önce çay şekersiz
su 2 litre
spor çokk

bu arada elvavencim başarılar diliyorum canım

teşekkürler canım çok ihtiyacım var buna

bu arada berrycim geçmiş olsun tekrardan canım. bizim de öksürük faranjit ve ishal salgını var. bütün arkadaşlar hatta ben de hasta hasta ders çalışıyoruz

kızlar iyi geceler diliyorum eşim hala gelmedi ama uykudan bayılmak üzereyim ben niye hep yorgunum yaaa neyse canlarım tatlı rüyalar :))))

kızlar merhaba herkese geçmiş olsun diyorum sanırım çoğumuzun ya bebekleri ya kendileri hasta..
Düngece kızım yine kötü oldu çıkarana kadar öksürüyor içim parçalanıyor ya
Ben uzun zamandır diyet yapamıyorum sporda
öyle.
Bugün sabah
2dilim ekmek kahvaltılık 1b. çay

öğlen
Izgara köfte

Akşam
Ispanak yemeği yoğurt
Su fazla içemedim

taze fasulyecim umarim bu gece rahat bir uyku uyumussunuzdur. Berry ve mezzozcum cocuklarimiza cok gecmis olsun acil sifalar. Elvavencim sana da sinavinda basarilar umarim hersey istedigin kadar kolay ve basarili gecer. bu arada hepimize gunaydinlar, biz dun gecemizi sukur ki sakin atlattik ama dun nerdeyse bayilacaktim artik yorgunluktan neyse ki bu sabah zinde uyandim .., Hepimize guzel bir gun dilerim ..

hepnize günaydın kızlar kızım yine erkenden dikti beni ayaga şimdi dayanamadı uyudu bende azcık uyuyim çok uykum var :)

X