Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende daha vericek 23 kilom olmasına rağmen sanki kilo koruma dönemimdeymişim gbi davranıorum şu 2 haftadr yaptığım beslenme hareket vs. aslında kilo verdikten sonra korumak için uygulamam gereken şeyler.diyeti bırakma gibi bi düşüncem yok ama bnm de büşra gbi toparlanmaya ihtiyacım var.aslında dün yaptığım pastadan akşamda yiycektim tabağı aldım önüme sonra tabağa baktım baktım bide önümde alışlverş dergisi vardı ona baktım vazgeçtm yemekten içeri geri götrdüm.yeseydim moralman çökücektim psikoljim hemen sarsılıo çnkü istemediğim zaman bişi yediğimde.mesela 1 hafta öncede erkek arkdşm bizdeydi annemde acıkmış babamla 3ü gece 12de eve kumru sipariş ettiler.ben ucundan bile ısırmadım.evde bu kadar zor şartlarda bazen yine iyi dayanıorum diye düşünüorum.yemek düzenim böyle kalsa sporu arttırabilsem bna yeticek ama burda havalar çok ısındı dışarı çıkarken giyicek birşeyim yok montsuz çıkmaya utanıorum.lömbül lömbül.sandalet bile giyen var yaa sinir oldum hemen ısındı diye.moralimda düşük o yüzden gezmeye gtmek istiorum ama millet buluzlarla gezio bnmse buluzlarım bna olmuo olsada göbeğim çıkıo amannnnnnnnnnnnn

ben sanirim regl olucam karnim davul gibi sis allahim sanki tekrar hamile gibi oldum :) tez zamanda olup atlatirimda su sislik iner ..

kızlar ya bodrum gibi yerde şişko olmak çok zorrrrrrrrrrr çokkkkkkkkk...uzun zaman yaz mevsimi ince giyinmek lasım yaa:KK43: bugünde sinemaya gdicem patlamş mısır yyicemmmmmmm:KK43:

aynen grübcenim ya resmen kendimizi kandırıyoruz bazen kimi zaman çok hırslıyız yapıyoruz ama kimi zamanda çok salıyoruz
ipocum çok güzel tanımlamışsın evet bende kilo korumak için çalışıyor gibi davranıyorum sanki çok zayıfızda aman koruyalım kiloları der gibi öyle böyle zaman çok hızlı geçiyor ama kilolar yavsş gidiyor ve bende çok çabalamadıgımı fark ediyorum :KK43:(
benimde karnım davul gibi şu regl dönemleri niye bukadar kötü geçiyor yaaa off :KK43:
ve kendime ceza veriyorum tatlıdan uzak durucam

neyse şöle yaparım eskiden erkek arkdşmla ayrı mısırlar alırdık şimdi bi tane alırıs bn onunkinden yerim hiç yoktan iidrr

mesajları attıkça fark ediorum ya sanki mısırı elime zorla veriolar hiç yemem olur biter ben karar veriyorum sonuçta...bazen unutuorum ya sanki yemesem biri darılıcak biri üzülücek gbi hissediorum.ama deminden beri anca fark ettm hem yukarıya mısır yiyceemm yazmışım hemde sonuna :KK43: yapmışım.ya üzülüosam niye yiyim kii yaa bende bi manyağım

ipo misir yeme yersen siskooooo kalirsin, alisveris yapamazsin, ciciler alamazsin, kalin ayak bileklerin olacagi icin sandalet bile giymezsin cunki yakismaz yaaaaa:roflol:

busra aynen canim ya baksana benim kadar menusu kalabalik olan var mi ? tutamiyorum su bogazimi ipo'nun da dedigi gibi sanki agzima zorla tikiyorlar yemicem daa iste siskoyuz biz zayif olcaz 1-2 aya :dilcikar:

evet vlla ya snir oldum ben odama geçip leslie yapiim bari de en azından moral olsun.kızlar sizde bişi yapın oturmayın.her otrduğumuz dkika bile kayıp aslında bizim için.ama tabi sizler annesinz onu unutmamak lasım ben boş boş oturuorum büütün gün hareket etmem lasım.öptüm sizi 1 saate yine gelrm

ya kızlar biz resmen bahane arıyoruz bişeyler yemeye iradeli olmamız lazım rüyamda bile bunu gördüm yaaa zayıf kızlar gördüm kendi kendime dedimki ben niye böyle olmayayımki bogazımı daha iyi tutsam daha çok hareket yapsam olurum dedim resmen rüyalarıma giriyor artık :KK43:(
benim kızımda bir dengesiz uyuduki hiç uyumadıgı kadar gündüz uykusu uyudu enerji depoladı vay benim halime :KK70:

tamam ipocum sen leslie yap bende genel egzersizlermi yapayım malum regl dönemi çok fazla şey yapamıyorum ama bu dönem geçsin leslieye bende başlıycam

kızlar leslieyi yaparken bnmde karnım ağrımaya başladı sanırım regl olmak üsereyim.bide tartıda dünden bugüne 600 gr fasla çıktım.geçen ayda regl olmadan hemen önce öyle bianda çok çıkmştım.umarım regl olunca geçer.ayrıcada sadece 15 dk leslie yapabildim

tünaydın kızlar.haklısınız gerçekten birileri zayıflamışsın diyince gaza gelip salıveriyorum kendimi.halbuki onlar 70 kilolu hallerime bakarak zayıfsın diyorlar.eskiden bu kilomdayken bile şişkosun derlerdi.bu hafta düzenli beslendim ama biraz sporu gevşek bıraktım.neyseki regl bitti felan derken tartıda güzel sonuç aldım sayılır..

geçen haftaki kilom... 61.5
bugünki kilom....60.9

600 gram vermişim bunada şükür diyeyim valla.

kızlar ben de bu hafta 64.200 çıktım. 800 gram vermişim, almaktan iyidir

kizlar ne guzel vermissiniz kilo benim ak koyun kara koyun yarin sabah belli olacak artik daha tartilmiyorum sadece cuma sabahi tartiliyorum sinirlerim bozuluyor bi oyle bi boyle olunca kilom.. Bu arada biz ardayla disari gezmelere cikiyoruz hava cok guzel yarin bozacakmis bozmadan biraz yuruyelim gol kenarina dogru .. Opuldunuz ..

Bu arada Berry'nin kizi nasil oldu acaba gozukmedide insallah duzelmistir..

iyi akşamlar kızlar.kızım çok mız mız havada kötü herşeye ağalyıp duruyor iyice bunaldım valla.
mezzoz ve berry uğramadı çocukları nasıl olduki.
fasülyenim bebişide iyiye gidiyordu umarım düzelmiştir.
kiminin çocuğu kimilerinin okulu derken belli dönemlerde kendimizi salıveriyoruz.tabii buda kilolara yansıyor.ama kilo alsakta yada o hafta için az kilo versekte moral bozmak yok.bizim amacımız kalıcı kilo vermek deilmi.şok diyetler yaparak vücut dengemizi bozmayı istemeyiz dimi..
herşey bizim elimizde biraz dişimizi sıkıp az ama sık yiyerek zaman içersinde 3 er 5 er gidece bu kilolar unutmayalım bunu.moral bozmak lütfen.
ipocum dediğin gibi kimse seni mısır yemen için zorlamıyor.sevgiline alın bi mısır sen az ye o çok böylece çok kalori almazsım moralinde yerinde olur.
canlanalım kızlar....

X