Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bnde şimdi leslieyi indrmeye çalışıorum olucak mı blmiorum 5 miliymş heralde bn 3nü istiodum bulamadım malesef olan varsa bnada sölesinnnnnnnnnnn

ipo ben anlamadım çok moralim bozuldu benim 60 olmuştum gören zayıflamışsın diyor valla...ipobilmiyorumkismile

berrycim boşver sayıları önemli olan görünüş ve beden sayılar sonra gider sen şimdi görünüşe odaklan.herkes kilo vermişsin dediğini göre incelmişsin demektr sayıları napıcan salla gtsin

grübchencin sen leslie yapıomşsun ya bnada sölesene nerden indrdiğini ben youtubedan bakıorum ama 10ar dklık hep bide karışık karışık anlayamadım.şimdi kolay olanını yapıcam bakalım nasıl bi şey :)

kızlar merhabalar
bu akşam yemege misafirim var oyuzden sabahtan beri giremedim kızımda hiç durmuyor hazırlık yapmak çok zor oluyor
dün gece kızım neredeysehiç uyumadı
sabaha kadar belki 30 defa yat kalk yaptım sabahta 6dan beri ayaktayım hiç durmuyor :S
bu sabah tartıldım yarım kilo fazla geldim gıcık oldum
yarın kilo bildiremessem kilom
11.03.2010 74.6
18.03.2010 75.2
üzgünüm

büşracım hiç önemli değil senin bebiş ne kadardı.dün eşim demezmi devlete işe gir 1 yıl sonra bebek istiyorum diye.ben doğumdan sonra depresyona girmiştim.korkuyorum birde kızımını zor büyüttüm çok panik ve tentik bir anneyim.ama 2.daha kolay diyorlar off birde kilo derdi var

berrycim henüz 10 aylık kızım ama hala diş çıkartmadı öndeki dişleri çok belirgin çıktı çıkacak çok zorluyor sürekli kucagımda durmak istiyor ki normalde kucaktan hemen sıkılır
senin kızın kaç yaşında canım
erkeklere çok kolay geliyor ben eşime şimdi yapayım desem hiç düşünmez
ama ben 5 6 yıl sonrası için bile korkuyorum gerçekten çok zor yaaa
birde bebekle çok ilgilenmek gerekiyor o arada kızım hakettiği ilgiyi bulamazsa diyede çok korkuyorum
ayyy anne olmak çoookk zorrrrr
senin dogum normalmiydi sezeryanmıydı canım

ipocumm ordasın gördüm yakaladım seni DDD
kızlar benim yaramaz sudenizim duruldu biraz ben kalkıp bişeyler yapayım arasıcakları dışarıdan aldırıcam zaten ana yemegi hazırlıyım bari görüşürüz

kızlar tartılanlar sölesinde ben yapmaya başladım tabloyu inşallah becerebilirim yaa allahtan hesap makinesi die bişi üretmişlerkaydirigubbakcemile3

tünaydın kızlar bende çok sancılıyım pek keyfim yok bugün
tam adette olamadım şişim ama tartıda olumlu sonuç aldım.

geçen haftaki kilom....62
bu haftaki kilom........61.5

şu leslie işini bende istiyorum ama bi türlü becerip indiremedim.bilen biri anlatsa bize...
kızlar bende normal doğum yaptım.bu benim ikinci doğumum ilk bebeğimi doğumdan sonra kaybettim.yanlız şunu söyleyim ikinci doğumum ilkinden kat ve kat zor oldu.
ilerde 1 bebek düşünüyoruz ama kzım azda büyüsün kilolar da gitsin..

Maşallah berrycim benimde sezeryan oldu sen baya büyütmüşsün kızı :)

kolay gelsin ipocum işin zor :)

mevcancım çok üzüldüm canım ya başın saolsun gerçekten çok zor bir durum ama annelik duygusunu şuan tadıyorsun ya bundan güzel bişey yok dimi
ben hem dogumdan korkuyorum hemde 2 çocugun sorumlulugundan sanki bir bebek olunca sürekli onunla ilgilenmem gerekicek ve kızıma istesemde vakit ayıramıycam gibi düşünüyorum
çünkü şuan kızımı büyütürken an ve an yaşıyorum görüyorum emzirirken sürekli kucagında durmak zorunda gaz sancılarında hep pışpış gece uyumaz ilgilenmek zorundasın az daha büyür diş sıkıntısı nazı bitmez
ama kardeşsizde olmaz diyorum ben ablamı ve abimi çok seviyorum iyiki varlar ya annemde benim gibi düşünüp doğurmasaydı

ay yeni bebişler de ne tatlı olur yaaaaaaa yerim ben onları hele 6 yaşına kadar çok ttatlı oluolar sonra bi anda büyüyolar

saol büşracım.allahım o bebeğimin ömrünü kızımı versin diyorum bende.
dediğim gibi çocuk işi benimde aklımı hep karıştırıyor.kızımı kesinlikle kardeşsiz bırakmak istemiyorum.yanlız benim malum ilk bebekten ötürü hamileliim zor ve uzun yollardan geçiyor.sürekli kontrol altında cvs amnio vererek geçiriyorum.bi taraftan bulantılar halsizlik psikolojik olarakta çok yıpranıyorum.mesela doğum yaptım 5 gün hastanede kaldık kızımı doğumdan sonra hemen aldılar çocuk bölümüne ben normal kadın doğumda.kızmıda çok yıprattılar daha 1 günlükken günde 5 kez kan aldılar.halimizi sen düşün yani.
anlıayacğın ben kızımı büyütmeden asla bi çocuk daha yapamam çünkü eşimde bende zor bi süreçten geçiyoruz.

ha bide maddi olarak önce hazır olamaız lazım.sağlık güvencemiz var ama hiç bi tahlilimiz türkiyede yapılmıyor.yurt dışına yollayıp yaptırıyorlar.tabii oda bi dünya para tutuyor.anlıycan bizim işler baya karışık.

öyleler ipocum ama nazlarıda baya zor oluyor D darısı başına artık:))

mevcancım canım tahmin edebiliyorum benimde hamileliğim hep kötüydü hep doktordaydım ilk 5 ay hep yattım 6. ay iyiyim 7. ay erken dogum riski nstler falan sonrada kızım zamanını geçince hayati risk dedi doktor hemen sezeryana aldı ayda iki üç kere muaynanesndeydm bide nasıl anlamadı çocugun inmediğini gııcık kadın:S
ama sizinki dahada zormuş canım inşllh herşeyin hayırlısı kolayı olur

of ben 65 çıktım. regl şişkinliğidir diye düşünüyorum yememe dikkat etmiştim.. geçen hafta 64.5 tum
tüm moralim gitti valla akannehir

kizlar leslie olayini bende indiremedim ama youtube'dan 3 part olarak yapiyorum hic beklemeden zaten yaziyor 1-2-3 die o yuzden biri bitince hemen oburunu aciyorum ara vermemis gibi oluyorum ama ben sadece 2 mileni buldum onu yapiyorum eger cok yapmak istersem boluyorum sabah 2 aksam 2 yada ogle, aksam kafama gore yani ismini ben yazildigi gibi yaziyorum buraya bir inceleyin isterseniz.. Walk away the pounds for abs 1/3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…