Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

grübchencim seni gördüm aşağdaa burdasın hemen bize şu leslie işini anlat?

ben 2 milni yaptım youtubedan bulup zar zor bunun kolay bi yolu olmalı birde herkes 3 milini methetmiş

bu arada herkese tekrar merhaba sabah arda kalkinca nerdeyse gozleri sislikten kapanmisti birde ustune goz ve burun alt kismi egzamasi azmisti hemen doktoruna goturduk elleri icin, gozleri ve disler icin ayri ayri krem verildi pazartesi sabahi tekrar gidecegiz bakalim cok kotu oldu yavrum ya icim gidiyor bir de bunun ustune huysuzluguda cabasi bakalim az kaldi kafayi yemek uzereyim yemek bile yiyemiyorum o uyanikken dogdugundan beri boyle bakalim ..

grübchencim seni gördüm aşağdaa burdasın hemen bize şu leslie işini anlat?

ben 2 milni yaptım youtubedan bulup zar zor bunun kolay bi yolu olmalı birde herkes 3 milini methetmiş

canim deminde yazdim bende indiremiyorum ama indiren olursa bana da yollayin bakiyorum sitelere ama yok hicbir yerde bulamadim ben :uhm:

ben kilomu yarin sabah verecegim ipocum sabah alarmi kurup kalkarim telefon alarmi olmazsa bizim oglan zaten ayakta olmadi onun cigligina uyanirim delikafadulden

birde isin su tarafi var tabi leslie icin kendi dusuncemi soyluyorum ha 2 mil ha 3 mil (3 mil vs.. bulamadimya :)) ) ben cok motive oldugumda ya da abarttigimda 4 mil yada 6 mile yapiyorum gun icine yayarak sonucta aslolan hareket etmek vucudu oturmaya mahkum etmemek bilmiyorum siz ne dersiniz

ay grübchencim cnm geçmiş olsun kremler şifa olur inşallah cnm...bu arada ben şuradan yaptım leslieyi bir bakın istersenz

haydaa tam adresi yüklerken gördüm izlediğim çewrimiçi gizliliği koruyan site bozulmuş allahm yaaaaaaaaa

pespese oldu mesajlarim ama mevcancim mekani cennet olsun yavrumuzun allah bu yavrumuza uzuun saglikli omurler versin canim

birde isin su tarafi var tabi leslie icin kendi dusuncemi soyluyorum ha 2 mil ha 3 mil (3 mil vs.. bulamadimya :)) ) ben cok motive oldugumda ya da abarttigimda 4 mil yada 6 mile yapiyorum gun icine yayarak sonucta aslolan hareket etmek vucudu oturmaya mahkum etmemek bilmiyorum siz ne dersiniz

doğru söylüyorsun cnm bncede ne hareket o kadar bereket :) elimde 2 mile vardı oda gtti şimdi yaaa ağlıycam hiç bi yerde yok sinir oldummmmmmmmmmmmmm

ipocum cok saol canim insallah iyi gelir bakalim beklemedeyiz hersey Allah'tan beterinden korusun bizi. Benim dedigime bi bak istersen alisinca kolay gelio youtubedan ipo ben valla alistim sorunsuz pespese yapiyorum canim..

cnm youtube'a ne yazıcam ben bugün 2 mile yaptım 30 dk sürdü doğrumu süresi? sen bana izlediğin yerin linkini verirsen çok iyi olur bn bulamadım çnkü hepsi 1 dk fln sürüo

Ben menumu yazayim girip giremeyecegim mechul daha bakalim

Sabah: 1 kucuk domates, ceyrek salatalik, 3 zeytin, 1 catal peynir, 1 yesil biber, 1 esmer ekmek + cay

Ara:yok

Ögle: yarim kase meksika fasulyeli salata

Ara: 1 yesil elma, yesil cay

Aksam: corba + yarim tabak musakka

Ara: yesil cay + ( belki 3 adet tam tahilli biskuvi)

Egzersiz: 4 mile

Su: 3 lt

Walk away the pounds for abs 1/3 bak bunu yaz sirasiyla geliyor suresi dogru 1 part 10 dk suruyor toplamda 30 dk.ka ben pesinden mekik vs.. egzersizleride yapiyorum sonra strech yapiyorum bacaklar rahatliyor ustune birde yesil cay ..:))

Walk away the pounds for abs 1/3 bak bunu yaz sirasiyla geliyor suresi dogru 1 part 10 dk suruyor toplamda 30 dk.ka ben pesinden mekik vs.. egzersizleride yapiyorum sonra strech yapiyorum bacaklar rahatliyor ustune birde yesil cay ..:))

ama o bellerine taktıkları lastikten yok nolcak??

X