Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berrycim kızına geçmiş olsun canım.ne oluyor bu bebekler hepsi hasta ya.
grübchen cim bak ne güzel gelişimi iyiymiş bebişinin.antibiyotiğinde umarım bi faydası olur canım.

kızlar bu arada anne çocuk sağlığı merkezine gittim.maaşallah doktorlar saat 4 bile dilken çıkıp gitmişler.haftaya kaldı benim işim ya.

benim kızın bünyesi çok hassas canım her ay hasta nerdeyse çünkü alerjik astımı var.bugün de boğazı ve kulağı ağrıyor.

kızlar ders çalışıcam olaki girmemem tekrar menümü yazayım hemen.malum sabaha kilo bildircem ben hadi hayırlısı artık.umarım vermişimdir .
ılık su
kahvaltı:1 dilim browni 1 bardak portakal suyu
ara:1 elma
öğlen:1 kase yoğurt çorbası
ara:az leblebi ve kuru üzüm:
akşam:bulgur pilavı ve bol limonlu salata
kaçamak:browni
2 litre su içerim
bisiklet ve yürüyüşümü yaptım
egzersin bi kaç gün yapamam malum rahatsızlıktan:))

gerekli cevabı verdim 60-69 kilo topiğine biz burda danışma merkezi değiliz biraz kendide çaba sarfetsin insanlar...gruba alımlarda o yüzden titizim.kızlar paylaşımı artıralımzemuszemus

kızlar bnde menümü yazıyim sorada cananın yazdıklarına bakıcam yoksa çatlarım hehehe:)

menüm
sabah:küçük dilim beyaz peynir
1 dilim kepek ekmeği

öğlen:10 tane kadar tuzlu kuru pasta küçük

akşamilav kuru fasulye

spor:1000 kere twister yaptım,dumbelları ve birazda step yapmaya gdiorum

su:2.5 lt

ya bu kuru pastaları fln annem yüzünden hergün eve alıorus artık yalvarıcam almayn die ama diyemiorum çnkü sorada laf ediolar 'noldu iradene sahip çıkamıomusun' diye daha çok sinirlenip yiyorum...buna bir çözüm bulmam lasım

ipocum bende tuzlu kuru pasta hastasıyım yemek zevklerimiz aynı DD
senin dez avantajın eve onların giriyor olması ben sokmuyorum hiç eşimde yiyecekse dışarda yesin ne yapayım idare etsin azıcık
ama mesela ipocum dondurmayı çok severim buzlukta duruyor geçen hafta bir kere yedim dahada yemiyorum
mesela tahin helvasını çok severim onada ellemiyorum
nutllayı çok severim ölürüm biterim geçen hafta birkaç sefer yedim ama bu hafta agzıma sürmedim
bak sende bu hafta yeterince yedin bunları bir süre ara vermelisin hayatım haftada bir iki kaçamak tolere edilir ama hergun yaparsan bünyen kabul etmez bunca emeklerine yazık olur canımm

ayy kızlar bugün hiç makyaj yapmamıştım makyajımıda yaptım kendimi iyi hissettim valla yaa şimdi menümü vereyim

kahvaltı klasik herzamanki kahvaltım + 2 dilim kepek ekmegi 2 tatlı kaşıgı kadar kayısı reçeli :kedi:
ara elma
öğlen bir tabak sebzeli çiftlik pilavı bir bardak ayran
ara 2 elma 4 çubuk kraker br avuç kadar balık kraker birkaç tane fıstık yarım kase baharatlı yogurt
akşam çorba salata
su 4 5 litreyi buldu sanırım kızlar bugün sürekli susuyorum kaç bardak içtim bilmiyorum gidip gelip içiyorum yetmiyor birde bardakla sürekli yanımda taşıyorum böbreklerime bişey olmasa diyorum ama bogazım kuruyo içiyorum birde 3 kupa yeşil çay içtim bir fincanda sade nescafe
spor 2 km tempolu yürüyüş + genel egzersizler egzersizlerimi tekrar yapıcam 15 dk yapabildim yetersiz geldi

kaçamak kayısı reçeli

evet cnm haklısın ara vermem lasım bide öle bi huyum varki paket bitene kadar yemem lasım.bitmesse içim rahat etmior tabi bitincede rahat etmio o ayrı.artık istemediğimi annemlere belli etmeden eve almamalarının bir yolunu bulucam gizli :) çnkü evde kavga fln olduğu zaman yüzüme vuruolar bi kilo veremedn onu bile beceremiosun fln die bunları duyunca çok snrleniorum deliriorum yaaa

ben de menümü yazıp duşa girip muhabbet etmeye gelicem kızlar

öğlen nesfit:

ara: ice tea light

akşam: yeşillik salata, tavuk az pilav

egzersiz: bacak hareketleri

su:2 litre

kaçamak:yok

işte en kıskandığım insan tipi! İşin zor ipocum, öyle bir sevgili ile

CANAN'IN ticker sorusuna mı cevap vermedik? (ticker nasıl yapılır) Başlığı da aradım ama bulamadım. Ayıp etmiş, gayet sıcak karşılamıştık.

Doruk daha iyi, ben daha iyiyim. Geçmiş olsun dileklerinize tşk ederiz. Benim oğlum da 7 aylık, alt iki dişi çıktı. Üsttekiler oldukça belirgin, sanırım çok uzak değil çıkması ama öttürüyor çok fena

Gelelim listeme:

Sabah: yağsız sütlü nesfit
Ara: yarım simit
Öğle: 1 lahmacun - 1 ayran
Ara: 1 dankek magma
Akşam: 1 açm - 1 dilim kek
Ara: e yok artık!

Su: 2 lt
kaçamak : çok
spor: hala yok.

Kötü beslendim bugün. 2 saatlik arada okuldan eve gelemedim, böyle oldu. Ama geçen cumadan beri 800 gr kaybım var :) cuma günü de spora tekrar başlıyorum.

of kızlar malum döneme denk geldi yine bu hafta tartılmasıtartılma günü. bugün oldum . yarın çok şiş olucam. tartılmıycam perşembe akşamına kadar. of inşallah çok çıkmam

of kızlar malum döneme denk geldi yine bu hafta tartılmasıtartılma günü. bugün oldum . yarın çok şiş olucam. tartılmıycam perşembe akşamına kadar. of inşallah çok çıkmam

cnm akşam tartılma bnce rahat 1 kilo fark oluo sabahla akşam arasında.yrn sbh tartıl bildir yada cuma sbhı erken bi saattede bildirebilirsin sabahları kıyafetsiz tartıl cnm

kizlar gunaydin oluyorum yorgunluktan cocuk hic durmadi dun surekli agladi, kucak istedi alerjiden gozleri sisti yari kapanik halde bakiyordu uyuma uyumadi bakalim gecer insallah.. Ayrica hasta olan tum cocuklarimiza da gecmis olsun . Sabah itibari ile kalktim 2 mile mi yaptim arda kalkmadan kahvaltimi yapacagim 5 adet tam tahilli diyet biskuvisinin 145 kalori oldugunu gorunce domates, salatalik, 3 zeytin 1 catal peynir ve bir adet yersil biberle kahvaltimi yapiyorum:)) Hepimize guzel, huzurlu ve hastaliksiz bir gun dilerim .

Ne güzel bir dilek! Çok teşekkürler.

Bugün evdeyim. Evdeyken daha sağlıklı besleniyorum yaa, okulda biri kek getiriyor, biri börek... Birinden kaçsan diğerine yakalanıyorsun. İradeye hakim olmak daha zor

günaydın kızlar :) bişi sorucam bu leslieyle 2mil 4 mil falan ne bnde yapiim diorum nerden başlamak lasım??

dünkü menüm:
Sabah:3 kurabiye süt
Ara:yok
Öğlen:1 dilim kepekli havuçlu kek ve kahve
Ara:yok
Akşm:1 kepçe çorba ve ıspanak haşlaması
Ara:2 kurabiye süt
kaçakilav ve kurabiye
Egzersiz: yürüyüş
Su:az
Kilom bu sabah 62 çıktı ne oluyor bana daga reglim tam başlamadı yardımmmmmmmmmmmmmmmmmm

Gece midem kazınde biraz pilav yedim.

berrycim neden 62 oldun ki acaba çok güsel uyguluyorsun bnde anlıyamadım.kilon çok az die takıla takıla gdio sanırım cnm sıkma canını eninde sonunda gdicekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…