Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

elvaven şaçların süper olmuş bayıldım valla.

saolun kızlar. gider gider herkese bu tonlar ya korkmayın değişiklik yapın kilo verirken. çok motive ediyor valla.
ben de şimdi kediciğimi aşıya götürüyorum. bebişlerinizi benim için öpün diş çıkarmalarını yerim onların sempatiksalakcinni

berrycim nisana daha var bence acele etme şimdi alsan 3 4 kilo verdiğin zaman üstünde biçimsiz durur.bence biraz bekle.hazirana eşimin kuzeninin düğünü var bende elbise almak istiyorum.o yüzden önce zayıflamam lazım ya.

mevcanım saol canım oynadım geldim kızımıda yatırdım çok yoruyo kendini biraz dinlensin:))

elvavencim bizde seni öpyoruz canım :)

berrycim m beden valla harikasın yaaa bence çok güzel olur sana öyle bir elbise resimlerinide görmüştüm zaten birde canım bende geçen kuzenimin düğününde 260 tl dedi adam almak istedigim kıyafeti eşim iki pazarlık yapınca adam 210a olur dedi ben hiç anlamam pazarlık işlerinden ama bazen çok etkili oluyor tavsiye ederim DD

ayyy ben değil m beden xl üstüme bol olsa sevinicem artık yaaa :S
hatta 42 bedeni görsem byılıcam doğumdan sonra 46 bedendim şimdi 44ler rahat oluyor ama oturtmalı model 44 ler hafif dar oluyor oturup kalkarken göbegim bir pörtlüyor kesesim geliyo onuuu DDD

haklısın yarın bende öyle dicem valla kriz var nede olsa topuklu ayakkabıda verdi ama bayağa yüksek off.eşim eve gelsin bakalım ne dicek.giyersem resmmi mutlaka koyarım kızlar.twister konusunda kaç tekrar lazım.birde termogel yağ yakıcı rem varmış bihtosun komsusu 5 beden zayıflamış kızlar ;kol için gıdık için kremler farklıymış duydunuzmu?

ben doğumdan sonra en fazla 40 beden oldum ama popo çıkık olunca eskilerimi giyemedim kötü oldu.kollar kalınlaştı göbek gevşedi kilo az göbekte ama oturunca bazen pörtlüyor

maşallah berrycm senin yerinde olmayı çok isterdim ama ben dogumdan önce bile 42 bedendim yaa bu kaderimi değiştirmek istiyorum artık :SS

kizlar arda hic durmuyor hemen menumu yazayim

sabah: yarim domates, yarim kk peynir, 4 zeytin, 2 yesil biber + 1 ince dilim esmer ekmek + cay

Ara: 4 kuru uzum

Ögle : 1 biber dolmasi + yarim yogurt

Ara: 1 yesil elma + 4 kuru uzum

Aksam: 1 biber + yarim tabak misir unlu fasulye kizartmasi

Ara: cay + meyve vs.. dusunuyorum

Egzersiz: 4 mile

Su: 3,75 yatana kadar bayagi olur sanirsam

Simdilik hoscakalin

bende menümü vereyim hemen
kahvaltı bir dilim kaşar 2 dilim salam 3 zeytin çok azcık tereyg (katıyaglardan uzak durmaya çalşyrm ama uzun zamandır yemedm dayanamadım ) sade nescafe
ara 2 kru kayısı 1 elma
öğlen bir kase çorba 4 yemek kaşıgı bulgur pilavı çok az salata
ara 2 elma 5 6 tane fıstık
akşam bir kase çorba onuda şimdi içiyorum eşim gelmiyceği için canım oturup yemek istemedi :S
su 3 litreyi geçmiş olmalıyım 5 kupa form çaylı yeşil çay
egzersiz 3 km tempolu yürüyüş yarım saat genel egzersizler+ dans karışık

sabah:kflex
ara:tost
öğlen:dersande ders sonuydu pasta börek yapmışlardı 1 dilim kek ve 1/3 dilim tiramisu yedim.
ara:1 paket diyet bis ve peynir
akşam:1 kepçe sebze çorbası ve 1 dolma ve az pilav
egzersiz:45 dakika yürüyüş
su:azeyvahedigeldismile
kaçak.kek ve tiramisu

berrycim ben twisterı yaparken hiç saymıorum ama bende sayıcam artık 1000den az olmamasına dikkat edicem.aldınmı sen twisterı peki?

bide sirkeye gelnce şöyle uyguladım annemin anlatımına göre

normal 2 kez şampuanı uyguladım sonra saç kremimi uygulayıp duruladım
3 avuç üzüm sirkesini saçıma sürdüm 1 dk kadar bekledikten sora suyla iyice duruladım.annem faydasını anlata anlata bitiremio şuan saçım ıslak olduu için zaten parlak duuruo kuruduktan sonra farkı anlatıırım.diyet yaparken kişisel bakımla ilgilenmek çok iyi oluyor.pazar günüde saçımı kestrmiştim çok rahatım şuan yaa gtti kırıklar mırıklar ohhh

menümü yazıyim

sabah:kahvaltı(kepek ekmeği,beyaz peynir,salam,zeytnyağına bandım)

ara:yerfıstığı

öğlen:makarna
yoğurt

ara:3 tane kuru pasta

akşam:kuru fasulye
pilav
soğan

spor:twister 30 dk,dumbel 80 sağ 80 sol,5 dk dans
su:2.5 lt
kaçamak:kuru pastalar gerçi minnacıktı :)

kızlar bide bnm anlamadığım 60 civarlarındasınz 38-40 bedenden bahsediosunuzda ben bi kere 75 olmuştum 2 sene önce 40 giyiyodum.hatta hayatımda ilk kez unisex olmayan bi kot gymiştim deneme kabininde mutluluktan hüzünden ağlamıştım.sizde neden böyle acaba ben termal sauna şortuyla werdim diemi öyle olmuştu?

kızlar şükürler olsun 2 hafta gecikmelide olsa sonunda regl oldum.bekle beni cuma..
bu arada daynamadım içine sığamadığım kot ve kumaşım vardı.kotum 30 beden kumaşım 42 çok rahat sığdım acaip sevindim ya...

ipocum benim boy 160 doğal olarak kilo laınca enime daha geniş oluyorum.bide ben asla kollarıma bacaklarıma kilo almam.hele bacaklarım o kadar incedirki etek bile pek yakışmaz.bütün kilom basen,popo,göbek ve midemdedir.bu yüzden büyük bedenler almak zorundayım.gerçi zayıflarsam etek te yakışır.
berrycim misal eskiden 50 li kilolardaydım o zaman 36 beden giyerdim.vücud tipi ile alakalı sanırm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…