Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bende iyiyim ipocum bugün çok formda hissettim kendimi :)
koşu bantım var canım evet dışarı herzaman çıkamıyorum havalar kötü bebek var malum
ama havalar biraz güzelleşse sahile inip yürüycem açık havada daha kolay olur :)

bende iyiyim ipocum bugün çok formda hissettim kendimi :)
koşu bantım var canım evet dışarı herzaman çıkamıyorum havalar kötü bebek var malum
ama havalar biraz güzelleşse sahile inip yürüycem açık havada daha kolay olur :)

ay ne kadar şanslısın aslında her eve lazım yürüyüş bandı...ben genellikle çok üşeniorum giyinip dışarı çıkmaya ama evde yürüyüş bandım olsa pijamalarımla bile yürüyebilirdim...hatta dizileri izlerken dhada güsel olurdu:)

ya bende en baştan öyle düşünmüştüm canım ama kısçem uyumadan çıkıp üstüne yürüyemiyorum
çok az uyuyo o aralardada ev işlerini yapıyorum ancak bi yarım saat fazladan uyudugunda hemen hızlı hızlı yürüyorum
bende dogumdan sonra aldım canım eşimin başının etini yedim çok kilom kaldı bişeyler yap diye :KK70:DD
ama sen şuan çekirdeksiz üzümsün hayatım çıkabildiğin kadar çık yürü ben şimdi bebekle çıkamıyorum sinir oluyorum :KK70:D

bizim buraları çok yokuşlu malum bodrum yolları işte bende çıkıp yürümeye çok üşeniorum çnkü dönüşte çok uzun bir yokuş var onu çıkmayı göze alamıorum:KK43:(

eveettt oglum ilk hasarini verdi internet modem kablosunu kopardi idereten yaptim bakalim ne kadar dayanacak kablo olmadi yarin alirim hemen .. Kizlar haylazi uyuttum simdi evi temizleyip yemek yapmam lazim eger isim bitene kadar uyanmaz ise buralardayim gene eger hic sesim cikmazsa yarina kadar bilin ki kablo mefta oldu ..

eveettt oglum ilk hasarini verdi internet modem kablosunu kopardi idereten yaptim bakalim ne kadar dayanacak kablo olmadi yarin alirim hemen .. Kizlar haylazi uyuttum simdi evi temizleyip yemek yapmam lazim eger isim bitene kadar uyanmaz ise buralardayim gene eger hic sesim cikmazsa yarina kadar bilin ki kablo mefta oldu ..

ay çok tatlıı hehehe:))

tünaydın kızlar.kaç gündür yokum yokluğum farkedildimi bakalım.
ya sormayın pazardan beri nette bi sorun var en sonunda halledildi probelm.tam gaz burdayım.

kızlar bu arada halen regl olamadım ne kadar geçti sayamıyorum artık.sürekli bi bel ve kasık ağrısı var.oturamıyorum bile.bide üstüne sürekli mide bulantısı.test yaptım sonuçta negatif çıtı.2 aydır ne oldu bana korkudan hastaneye gidemiyorum bile ya.

elvaven şaçların süper olmuş bayıldım valla.fasulyecim mezzozum sizlere çok geçmiş olsun canım.bizim evdede hafif grip var ama bol bol vitamin alıyoruz.inş ilerlemez.

ipocum eğlenmene sevindim canım.büşracım valla şanslısın canım bende yürüyüş bandı yok üstüne bide çocuk bende evde antre boyu yürüyorum:))
bu arada ağrım olmasına rağmen yürüyüş ve bisikletimi aksatmadım.yanlız 1.5 litre su anca içebiliyorum.malum sürekli bi bulantım var.

menümüde yazayım:
ılık su 3 adet kuru kayısı
kahvaltı:1 dilim kek,1 bardaj portakal suyu
ara:1 elma
öğle:1 kase yoğurt çorbası
ara:yarım muz
akşam:ızgara tavuk az,salata
kaçamak:1 tane browni
menüm böyle bugünlük deişiklik olursa tekrar düzenlerim.

ipocum bayır daha çok kilo verdiriyor valla baharda geliyo yavaş yavaş alışırsın :))))
grbcenim benm kızım ancak tabak bardak kırıyo henuz :KK70:DD inşllh halledersin canım
mevcanım hoş geldin canım belki önemli bişeydir bi görn bence doktora ne olur ne olmaz

kızlar bnde öğlen yemeğimi yedm şimdi annemde akşam yemeğini pişirio kuru fasulye pilav şimdide makarna yedm bugün çok şişicem gbi hep karbonhdrat oldu...birazdan saç bakımımı yapıcam sirkeyle yıkıycam saçımı...annem genç kızlığında yaparmş taa 8nci kattaki komşular bile yukardan seslenirlermiş saçın nasıl böyle parlıo diye:) bakalım nasıl oluo görüces...

kızlar nerelerdesnz uyuyomsnzzzzzz :KK43:( bnde şimdi twisterımı yapıcamm sonrada dumbell

bugün twister satn bir yerde sordum bu akşam üstü alıcam 25 ytl çocuk günde 1000 kezden az yapmayın dedi yarım saat sürüyormuş alıcam valla sabaf 61,5 çıktım daha regli yok bugün bayağa yürüdüm.

ipocum nasıl oluyo bu sirke olayı sen faydasını görürsen bizede yazıverirsin :))
kızlar bende genel egzersizlermi yapayım bari havada birden bir açtı akşama dışarı çıkarız diye seviniyodum ama eşim bir konferansa katılacakmış moralim kaçtı gitti biraz muzik açıp oynuyimde havam yerine gelsin :))))

bende bir twistera başlasam bugn nisan daki gece için kıyafet denedim harika durdu M beden pek bir şık 277 ytl pahalı karar veremedim alsammı yoksa zayıflarmıyım S olurmu yada eşim verirmi bu parayı almadan çıktım ama şiş olmama rağmen bihtos ve mağazanın sahib çok beğendikaydirigubbakcemile2

ipocum valla şu sirke olayını iyice bi anlat canım bize ya..
büşracım moral bozmak yok bol bol oyna keyfin yerine gelir.
berrycim takma kilo işini canım ya.her gün tartılıp moral bozma boşver.sendedemi regl sıkıntısı var bende aynı dertten muzdaribim karnım o kadar büyüdüki gören hamile sanar valla.tartıya çıkmaya korkuyorum.

elbise tek omuz aşkı memnuda nihalin kırmızı bir elbisesi varya onun daha spor kumaşı ve siyah diz boyu.eşime sorayımda alma derse alamam :ecrin_bebek:
Şişim ama midemde kötü yanıyor falan.ipo twsteri kaç kez yapıyorsun günde

X