Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ya kızlar maranki söylemişti sanıyorum şimdi hatırlamıyorum ama ender saraçta olabilir birkaç yıl önce duymuştum
kış bitiminde vucudun kilo tuttugunu kilo almaya en musait zamanlar oldugunu nisan mayıs aylarının en güzel kilo verilen zamanlar oldugunu birde ekim kasım dı sanırım böyle bişiyler hatırlıyorum bu konuda bilgisi olan varmı
aklıma takıldı şimdi nette aradım bulamadım
hani bu beden temizliklerininde tarihi oluyor ya acaba vucuudumuz kilo vermeyemi hazırlanıyor nisana ne kaldı şurda :)))

bu arada çizelgemi değiştirmeyi hiç istemiyorum cumartesi bir kilo fazla gelince çok kötü oldum birdahda tartılmaya cesaret gösteremedim

Son düzenleme:
gunaydinlar busracim ben ilk defa duydum simdi o yuzden bir bilgim yok bu konuda.. Ayrica bosver artik tartilmayi bak ben de pazartesi itibari ile fazla geldim gene:))) siyirmamak elde degil cuma sabahina kadar tartilmayacagim bakalim bu sefer kac gr verecegim:) ustumde bir halsizlik var ki sormayin gitsin seli yorgun hissediyorum kendimi hicbir sey de yapmadim ..tuhafim bu aralar hayirdir insallah..

grübcenim korkudan zaten tartılamıyorum bolbol su içiyorum mutfakta iş yaparken dahi hareket ediyorum
birde anlamadıgım hareketsiz insan kilo alır derler ya ben gece sabaha kadar bile en az 10 kere kalkıyorum kızım için yat kalk sürekli o bile hareket ama yok anlamadım gitti :))

yaa bide bu ara kızım diş çıkartıcak sanırım hala bir tek diş bile çıkartmadık 10 ayın içindeyiz çok zorlanıyor birde tutunarak koltuklara falan kalkıyor çokta hızlı emekliyor sürekli peşindeyim bukadar harekete ben nasıl fazla geldiysem tartıda

doktorumda diyorlar simdi 1 kilo vermek 7000 kalori yakmak demektir. Normal saglikli bir insan, zayiflarken en sagliklisi ayda 1,5 2 kilo vermektir diyor..

benim veletinde ustu 2 - 3 gune cikacak pesinden de 2 tane daha ve ayni hareketlilik bende de var bende anlamadim.. Acaba bizim su yaglar aralarinda anlasmami yaptilar bak bunlar bize boyle yapiyor gitmeyelim kalalim diyedelikafadulden

yaa gürbcenim hep öyle diyorlar mesela gürkan kubilayda öyle diyor ama
bir hastası çıkıyor 6 ayda 30 kilo verdim diyor kendisi gösteriyor bu hastayı mesela ayda 5 kilo vermesi lazım ozaman kendileriylede çelişiyorlar DDD
bence diyet yapmadan saglıklı beslenerek abur cubur yemeden normal yemeklerini yersen ayda 1 2 kg arası verirsin ama diyetle sporla daha fazlasını istiyor insan yaaa DD

benim veletinde ustu 2 - 3 gune cikacak pesinden de 2 tane daha ve ayni hareketlilik bende de var bende anlamadim.. Acaba bizim su yaglar aralarinda anlasmami yaptilar bak bunlar bize boyle yapiyor gitmeyelim kalalim diyedelikafadulden

ayy canım seninki kaç aylık
doktorumuz nekadar geç çıkarsa okadar iyi demişti ama kızım çok çekiyor belli
dün ilk defa koltuga tutunarak kalkmaya başladı çok heycanlandım şimdide yere tutunarak ayaga kalkmak istiyor kaydirigubbakcemile3kesin anlaşma yaptı yağlar direniyolar grev yapıyolar DD

valla benimki 8 aylik oldu 3. disi geliyor benim zibidide tutunarak kalkiyor ama henuz totosu yemiyor adim atmayakaydirigubbakcemile3

gelir insallah sikintisiz bir sekilde ya cok zor oluyor onlar icin canlarim nasil cekiyorlar daha biz dis agrisini cekemezken dusunsene el kadar bebeler ..

sorma canım yaaa kıyamam bir kerede çekmiyolar her dişte ayrı sıkıntı off off
bende kaçıyorum canım benimkide ancak uyudu :)))
yürüşümü yapayım hmenn

sewilaycım sende gelmişsin hoş geldin canım gunaydın

aaaaaaaa bu arada Elvavencimmm saçların harika maşallah yaa upuzun renginede bayıldım
benimki biraz daha balköpüğü gibi ama senin tonun bana gitse çok hoşuma gidiyo hemen boyatırdım
maşallah maşallah :)))

berrycim dün akşam yazdığını şimdi gördüm cnm kusuruma bakma artık erken yatmaya başladım sabahlarıda 10 buçukta uyanıorum 2 gündür çok mutluyum :) tamam cuma günü ben yaparım ama biraz zorlanıcam malum hesaplamalarda ama yardım eden birileri çıkar sanırım...

ipocum naber nasılsın yürüyüşümü yaptım geldim 3 km yürüdüm çok mutluyum :)))
şimdide form çaylı yeşilçayımı içiyorum

elvavencim saçlarına bayıldım çok güzeller maşallah yaa boyu ne kadar uzun öyle rapunzel gbi :) rengide süper ben bayılıorum öle renklere ama hiç cesaretim yok çok farklı bi renk yapmaya o yüzden bnde senede bi kere koyu altın kahve yapıorum sora akıo gdio :)) bakalım bu kışa doğru bişiler kararlaştırırsam bnde boyatıcam artık

ipocum naber nasılsın yürüyüşümü yaptım geldim 3 km yürüdüm çok mutluyum :)))
şimdide form çaylı yeşilçayımı içiyorum

iim cnm sen nasılsın?

merak ettim snin yürüyüş bandın mı var evde yoksa dışardamı yürüyorsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…