Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

50 deyken 34ü beden mangoyu daraltıyordum.... ben ince kemikliyim ama kalçam çıkık dışarı.şimdi 38 giyiyorum ama 60 ın altına düşünce 38 hafif bol geliyor

kızlar yazdıklarınızı okudum ama bişeyler yazamıycam kızım bugün felaket sürekli bagırıyo sürekli aglıyor iyi geceler dileyip çıkıyorum çıldırıcam

kızlar yazdıklarınızı okudum ama bişeyler yazamıycam kızım bugün felaket sürekli bagırıyo sürekli aglıyor iyi geceler dileyip çıkıyorum çıldırıcam

Kolay gelsin. Bilirim :KK43:

Ne güzel kaynatmışsınız. Ben 2 dk bulsam uzanıyorum. Kendimi unuttum, DOruk2un derdindeyim. Yavrucak kötü oldu. Neyse sıkmayayım şimdi sizi

ELVAVEN saçlar yakıyor. O rengi çok severim. Bİr de merak ettim, avatarındaki sen misin?

Menüm:

Sabah: 2 dlim ekmek - peynirli az yağlı omlet - 3 zeytin - 2 çay kaş bal, yarım dilim nutellalı ekmek

Ara: yarım muz

Öğle: 1 lahmacun - yeşillik

Ara: 1 muz

Akşam: yarım simit

Ara: 6 parça bitter çikolata

Su : çok

egzersiz yok

kaçak : çok :KK43:

menümü de ekliyim hemen
bugün de kaçırdım sanki ya :KK43:

sabah:nesfit

öğlen:karışık poğaça

akşam:2 tane ıspanaklı börek ve 1 dilim pasta

kaçamak:pasta

egzersiz:yok

su:2.5 litre

ben 50 kiloyken 34 bedeni daraltıyordum
54 ken 36 beden
58 ken 38 bedendim
60 ken 38-40 arası oluyorum

ben kendim için yazarsam eğer 170 boyum işte

en zayıf halim bu ve 38 40 giyiyorum 65 civarı ile.ama genetik olarak popo büyük bel ince bizim ailenin.
75ken kotta 32 beden giyiyodum 42 bedene denk sanırım
90ken falan 36 beden kot giyiyordum.o da 46 beden işte

iyi geceler kızlar.demekki kıyafet ölçülerimiz belimizin ve popomuzun boyutlarına göre deişiyormuş:)))
sabaha görüşürüz ılık suyumu içemde yatam..

evet tatlım beden değil önemli olan orantılı olmak gerçi. hoş bi fiziğe sahip olmak..
ben de yatayım bari artık. öptüm herkesi.. iyi uykularrrr

gunaydin kizlar oglum hic durmadi aksam gozleri surekli sil yapiyor, dilser geliyor, egzamasi azdi, grip eheh hal boyle olunca cilgin bir bebek oluverdi cikti.. Sabah 7'yi gece evden cikiyorum aylik dr. kontrolune goturecegim bizim veleti bakalim kilosu, gelisimi nasil acaba.. En son 5 aylikken gitmistik burda belli bir zamandan sonra kontrol aralarini aciyor dr.lar anlamadim ama neysee.. Gelince gorusmek uzere..

Busracim, taze fasulyecim cocuklar bu ara sanirim hep huysuz kime sorsam ayni dert var..

Birde ben 1.60 boyundayim ama anca 30 beden kota sigabildim elvaven masallah canim boyun uzunmus sanirim birde kiloyu boy cok fazla gostermiyor ben hala dombili vaziyette duruyorum..

kızlar günaydınlar
grübcenim evet canım valla çocukların çıldırma zamanı heralde:S tazefasulyecim saol canım
bu arada kızlar ben 65 kgyken herkes en fazla 60sındır geçmez diyordu ama 42 beden giyiyordum ya :S
benimde öyle çok uzun boyum yok 1.70 ama 70in altına indiğim anda abartılı durmuyor
tabi şimdi dogumdan sonra nasıl olur onuda bilemiyoırum :S

kızım hala çok aksi bende çıldırmak üzereyim arkamı bile dönemiyorum ona afedersiniz ama tuvalete bile gidemiyorum birde 1 litre suyumu içtim bile çok zrluyor bu sabah y,ne beni :KK43:

buarada kızlar çizelgemi değiştirebildim bu sabah yürüyüş yaptıktan sonra tartıldım yarın tartı gunu ya
ama kahvaltıda 2 fincan çay ve kahvaltı öncesi sonrası toplam 1 litre su içmiştim karnım baya doluyken tartıldım 75.5 geldim ben normalde 2 bardak su bile içmiş olsam yarım kilo fazla gelirim ki
okadar çok şey içtikten yedikten sonra böyle gelmem demem şuan en az 74.4 ya da 74.2 oldugumu gösteriri keşke cesaret edipte aç karna tartılsaydımda gerçeği görseydim :)))

gunaydin kizlar oglum hic durmadi aksam gozleri surekli sil yapiyor, dilser geliyor, egzamasi azdi, grip eheh hal boyle olunca cilgin bir bebek oluverdi cikti.. Sabah 7'yi gece evden cikiyorum aylik dr. kontrolune goturecegim bizim veleti bakalim kilosu, gelisimi nasil acaba.. En son 5 aylikken gitmistik burda belli bir zamandan sonra kontrol aralarini aciyor dr.lar anlamadim ama neysee.. Gelince gorusmek uzere..

Busracim, taze fasulyecim cocuklar bu ara sanirim hep huysuz kime sorsam ayni dert var..

Birde ben 1.60 boyundayim ama anca 30 beden kota sigabildim elvaven masallah canim boyun uzunmus sanirim birde kiloyu boy cok fazla gostermiyor ben hala dombili vaziyette duruyorum..

ayyy geçmiş olsun canım. inşallah bişeyi yoktur oğlunun.. herkesin bebeği var, benim de bebek kedim var. hepsi tuhaf anlaşılan :bbo:
evet canım aslında uzun kızlarda 40 beden bile 36 beden gibi görünüyor.ben çevreme göre normalim hatta en irilerinden biriyim diyebilirim. 0 beden çok arkadaşım var. bide çocuk yaptıktan sonra ben nolurum tahmin edemiyorum akannehir

kızlar günaydınnnnn :eek: bnm bu hafta kampta aldığım kilolarla başım dertte:) anlamadığım erkek arkdşm ve kardeşi günde 3 beyaz ekmek fln yiyolar kolaları hiç saymıorum.kız kardeşi doğum yaptı ekimde şuan 55 kilo yineeeeee :) erkek arkdşmda o kadar çok yemeğe hiç kilo almıo hatta verioda zaman zaman.kampta bnm 2 katım yediler kiloları aynı ama ben 2 kiloya yakın aldım bu adaletsizlik bni öldürücekkkkkkkkkkkkkkalsanaalsanasmile

bende bu 2 gün boyunca miktarları çok yemeyi düşünüorum yoksa başka türlü son aldığım kilolar gtmicek ne güsel 82 olmştum 79u görsem bi nefes alıcam :) twisterıda bugün 30 dk yapmaya çalışıcam.

ipocum o adaletsizlil varya benide çıldırtıyor
ya birileri biyerlerde deli gibi yiyor ama hiç gram yag yok
biz bukadar dikkat ederiz ama 2 gun etmesek hemen kilo alırız
ve o yiyip yiyip kilo almayanlar hiç doymazlar ekmek içi makarna yiyeni bile var ama yok işte kilo milo yok onlarda
biz bir dilim ekmegin hesabını yaparız onlar bir ekmegi götürürler
böyle yaşamaaya alışıcaz ne yapalım artk :SSS

ipocum o adaletsizlil varya benide çıldırtıyor
ya birileri biyerlerde deli gibi yiyor ama hiç gram yag yok
biz bukadar dikkat ederiz ama 2 gun etmesek hemen kilo alırız
ve o yiyip yiyip kilo almayanlar hiç doymazlar ekmek içi makarna yiyeni bile var ama yok işte kilo milo yok onlarda
biz bir dilim ekmegin hesabını yaparız onlar bir ekmegi götürürler
böyle yaşamaaya alışıcaz ne yapalım artk :SSS

bende şey diye düşünüorum aslında o kilo almayanlar hiç düşünmeden mutlu mutlu yedikleri için mi kilo almıolar? hiç hesaplamıolarki kalorileri ne kadar yediklerini?? ama biz ay şunu yersem böyle olcak ay bunu yersem böle olcak diye hep bi panikteyz...düşünce gücü işte ...

Diyet yapanların yemek konusunda baştan çıkmaya hazır olduğu bir gerçektir. Onca sıkıntı çekilip verilen birkaç kilo, sadece bir öğünde kolaylıkla geri alınabilir. Bu tuzaktan kurtulmak için bazı taktikleriniz olursa, iradenize sahip çıkmanız kolaylaşacaktır.

ışyerinde fazla mesai yapmak zorunda kalırsanız, kendinizi en yakın markete atmayın. Ofis çekmecenizde liften zengin atıştırmalıklar bulundurun.

Abur cubur tükettiğimizde, kana ani şekilde karışan şekerin tersine, lifli gıdalardan alınan glikoz daha yavaş etki edecektir. Ayrıca beyin fonksiyonlarını hızlandırarak, üretkenliği artırmada yardımcı olacaktır.

Arkadaşlarının davetini kıramadın ve akşam yemeğine gittin. Aperatif olarak ortaya, yanında sos olan koca bir tabak cips konulmuş. Üstelik karnında aç olduğundan, sofranın kurulmasını ve diyetine uygun yemekleri beklemeye sabrın yok! ışte bu durum, cips kasesini önüne alıp atıştırmaya başlamaya nende olur. Çözüm ise basittir! Gitmeden önce 1 adet elma yiyerek, tok kalmayı sağlayabilirsin. Elma, pektin ve lif içerdiğinden, hazmı yavaşlatır. Sen de açlığını bir süreliğine ertelemiş olursun.

Diyete sadık kalarak restoranda yediğin yemeğin ardından, garsonun tatlı siparişi için masaya gelmesi, içindeki şeytanı uyandıracaktır. Ortalama 500 kalori alacağını göz önünde bulundurmalısın. Bunun yerine 1 kadeh şarap içerek, geceyi sadece 160 kalori fazlayla kapatabilirsin.

Televizyon! ışte diyet yapanların en zor zamanlarından biri! Yapılan araştırmalar, Televizyonda gösterilen bazı görüntü, ses ve diğer uyarıcıların, mide kazınmasını tetiklediğini ortaya koymuştur. Beynin bununla ilgilenen kısmına “orbitofrontal korteks” deniliyor. Bu kısım aynı zamanda, bir şeyleri elde etmekle alakalı olan bölümdür. Akşam yemeğinden kalkalı henüz 1 saat olmamışken televizyon izliyorsan, beyin midenin kazındığı konusunda harekete geçiyor.

Bundan kurtulmanın yolu ise, televizyon izlerken uğraşacak şeyler bulmak. Oje sürmek, elektronik postalarını kontrol etmek gibi… Mutlaka yeme isteği içine girersen, en azından havuç gibi sebzeleri tüketmeye veya yeşil çay gibi rahatlatıcı içecekler tüketmeye özen göstermelisin.

X