Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

kızlar ben şimdi kalkıyorum günlük sporumu yapayım kızım uyanınca anneme gidicez akşam üstüde dışarıda yürürüm biraz annemdede stepper kullanırım
bu arada kokteyldeki arkdşlarımıda bayadır görmüyordum hepsi çok zayıflamşsn dogumdan sonra ilk gördüğümüzde ne fena göbegin vardı böyle çok iyi olmuşsun boyunda var baya farketmiş dediler
her nekadar tartı yavaş gitsede insanlar farkettikçe çok hoşuma gidiyor
hadi ben spora gidiyorum görüşmek üzereee

selam kızlar bugün elma diyetine başladım sabah kepekli tost yedim 2.elmamı yiyorum yeşilçayımı içtim

Kızlar merhaba
yokum birkaç gündür yoklugum farkedildimi bilmiyoorumda
canım çok sıkkın çok samimi bir arkdşımı kaybettim trafik kazasında belki görmüşsnzdr habern linkinide atayım.
sıkıntıdan strestten yemedm bişiy dünn gecden beri gaz sancm wardı bütün gece uyutmadı.Artık hastahanede aldım solugu bi kaç saat çok iyiydi ama şimdi kötüyüm yine
buarada çok su içtiğim için su kusuyorum.Geceden beri dikkatli olun benm gibi su içmeynnn
Haber Jet
diyete ara werdm bi iki gün dinleneym başlıyaağım.
bide doktor kfleks yememi istedi benden.Yanına diyetisyen geldi oda söledi yeme dedi.peynir ye domates ye kfleks yeme dedi

kızlar tünaydınnnn bende bugün 4te kalktım sanırım yatağımda bi sorun var erkende uyusam çok geç uyanıorum...bide sırtımı dikleştirmek için 1 ay kadar yerde uyumaya karar verdimkaydirigubbakcemile3 bugün hiç kaçamak yapmıycam allahıma şükür çnkü evde kaçamaklık bişi kalmadı sonundaaaaaaaaa:)
neydi o öyle hergün pastalar cipsler eklerler yaaaaaaaa aman allahım geçmişe bakıp napmışım ben diorum :) neyseki atlattım en azından ayın 12sine kadar.12snde kampa gdicem orda neler yerim hiç bilemiorum mangal fln yapıcas çnkü iştahım bi hayli açık olur :) öptüm hepinizi akşam menümü yazmak için tekrar gelicem mujkssss

cnm eşim başın sağolsun sanada geçmiş olsun cnm çok üzüldm dikkat et 2-3 gün kendine sıkma kendini...bnde mesela şöle yapıorum bigün kfleks yemişsem ertesi günü kahvaltı ediorum...bünyen düzelnce istersen öylede deniyebilirsin.öptüm cnm snii

başın sağolsun tatlım. aman sağlığına da dikkat et.. su zehirlenmesi diye bişey de var. azı karar çoğu zarar.. k fleks olayı da doğru aslında doktorlar hep hazır şeyleri önermez. ama şimdiki domates peynir çok mu doğal sanki.. ben tüm vitamini minerali alıyım diye yiyorum nesfitimi.. kahvaltı alışkanlığım yok çünkü.

ben de menümü yazıyım. geç kalktığım için öğle ile başlıycam

öğlen: soslu dana eti jülyen usulü

akşam: tok kaldığım için yemedim.

egzersiz: 15 dakika tempolu yürüyüş

su: 1.5 litre

kaçamak: yok

iyi akşamlar kızlar.bugün kursum vardı.sabah erken kalktım kzımı doyurdum.sabah çıkarken ağladı.durdu.akşama kadar kurs sürdü.biraz saçma beslenmek zorunda kaldım

sabah 2 poğaça 1 bardak portakal suyu
ara:yok
öğlen:1 kaşarlı tost bi bardak çay
ara:yok
akşam:evde yemek yoktu sadece salata yedim
ara:elma yiyeceğim
bugün yeteri kadar hareket ettim.
su 1 litre oldu şimdilik.

sewilaycım başın saolsun canım.allah rahmet eylesin.
geçmiş olsun ayrıca.çok su tüketmek vücuda zarar verir diye daha önce ben söylemiştim.en ideali 2 ila 3 litre arasıdır bence.

elvaven, tüm gün tek öğün mü yedin? :bbo:

sabah: 2 dilim ekmek - 2 kkut pey - 5 zeytin - 2 çay kaş bal - 1 yumurtadan az yağlı, biberli omlet

öğle : 1 porsiyon enginar - 1 kepçe buğdaylı tavuklu çorba

Ara: 1 muz

Ara: 3 bebe bisküvisi

Akşam: enginar

Ara: süt ve elma

egzrsiz yok, su : 2.5 lt

berrycim paylaşım gerçekten çok ama çok azaldı.eskiden daha iyiydi burası.deişiklik şart diyorsun bencede listenin tekrar düzenlenmesi gerekir.özellikle paylaşımda listesi dışında yazmayan bi iki arkadaşımız var.

fasulyecim demek bebek bisküvisi yedin ,canım nasıl istedi bak şimdi.malum benim cadı büyüdü artık almıyoruz ona.

sewilaycim canim basin sagolsun. Dikkat et kendine. Bugun esimin abisi tr.den geldi beyaz peynir ve simit getirmis bize cok sevindim:) busracim canim senin adina da cok sevindim birilerinin bizim zayifladigimizi soylemesi inan herseyden daha guzel motive oluyor bu sebeple ki durmak yok yola devam kaydirigubbakcemile3delikafadulden Bugun ki menum ise..

Sabah: 1 domates + yarim salatalik+ kk peynir + 1 dilim ekmek + 1 cay kasigi becel+ 1 cay kasigi bal + cay

Ara: 10 findik + 5 kuru uzum

Ögle: 1 tabak z.yagli pirasa

Ara: 1 simit + 2 kk peynir

Aksam: 1 tabak tavuklu bezelye

Ara: yesil cay + t.kahvesi

Egzersiz: 2 mile + 100 mekik + 200 ip

Su: 3 lt

Kacamak: Simit

Yarin sabah gorusmek uzere

kızlar iyi akşamlar
sewilaycım başın saolsun çok üzüldüm ALLAH sabır versin canım

kızlar ben menumu yazayım ama bugün çok abarttım hiç yzüm yok çok üzgünüm
kahvaltı öğlen bir arada bir paçanga fırında şekrsiz çay
ara kartepeye çıktık haliyle sucuk ekmek ama çeyrek yedim :S
akşam 2 kaşık pilav birkaç fırın patates
bir dilim irmik helvası küçük kibrit kutusu kadar
kaçak hepsiiiiiiiiiiii :S
spor sabah genel egzersizler sekaparkta yarım saat yürüyüş akşam 15 dk stepper
su 1 bçk litre

buarada mezosum eşim bende birkaç gün yapabilirsem elma diyeti deniycem belki yarın yaparım

büşracım aysonuna kadar yapmayı düşünüyorum umarım yapabilirim
Hem kilo vermem durdu hemde tuvalet problemim var elma diyeti iyi gelecek diye düşünüyorum

Sevilay başınsağolsun

Bu arada berry lütfen beni çıkarmayın paylaşımım azaldı buhafta biliyorum ama oğlumun doğumgünü davet falan derken ..
Bu kiloları vermeden gitmeye niyetim yok :)

mezzozum büşracım kolaylıklar dilerim size.ben ne zaman elma yesem daha çok acıkırım.karnım gur gur öter durur.diyet heleki elma diyeti bana göre deil.umarım emekleriniz boşa çıkmaz..

elvaven onlinesın canım.nasıl gidiyor herşey.bugün tek öğünmü yedin canım.

sayfa açık kalmış tatlım.yeni oturdum bilgisayar başına.geçen gün yemek yaparken koluma yemeğin kaynar suyu döküldü, yandı. çok fena su topladı kabuk bağladı falan. onun acısıyla uğraşıyorum..sen nasılsın canım?
evet geç kalktım bi de dışarda yedik ailecek bugün. akşamını bitki çayıyla falan geçiririm diye düşündüm. hiç açlık hissetmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…