Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

dün temizlik 8 de bitti bende bttim dün menümü yazmadım çok düzensiz beslendim evde hem kızım hemde temizlikliçiler vardı

iyi akşamlar kızlar
menüm
sabah:1 bardak portakal suyu,beyaz ve kaşar peynir,2 dilim kızarmış ekmek,1 salatalık
ara:kuru kaysı,badem az
öğlen:az bulgur pilavı,yoğurt
ara:1 elma,yarım muz
akşam:3adet köfte,1 kase çorba,salata

bende menümü yazıyim

öğlen:simit ayran üçgen krem peynir

akşam:ıspanak yemeği
yoğurt
1 tane börek kıymalı

kaçamak:yok
su:1.5 lt
spor:15 dk yokuşllu yol

bugun ki menum

Sabah: 2 yumurta tavada + cay

Ara: 5 findik

Ögle: pilav ustu kuru + tursu

Ara: 20 findik + 1 kare revani

Aksam: Corba + 1 tabak kuru + tursu

Ara: yesil cay , kahve

Egzersiz : yok (bugun cok kotuyum )

Su: 3 lt

Kacamak: revani

iyi akşamlar kızlar bugün çok düzensiz yedim yarından itibaren elma diyetine başlıyorum umuyorum birayda hedeflediğim kadarını veririm
Yeni uygulama çok iyi olmuş 18. Sıradaymışım dahada yükselirim inşallah

bugün düzensiz yedim ama kaçak anlamında değil.
Sabah:2 ince dilim ekmekve klasik kahvaltı
Ara:yok
Öğlen:1 dilim ekmek biraz yoğurt 1 kaşık mantı
Akşam:doğumgünü için hazırladığım nohutlu tel şehriye salatasından 5-6 kaşık yedim.yaptığım ıslak kekin üst sosunda sıyırdım vb.akşam yemeği yemedim.1 de çin böreğini sardıklarımdan çiğ yedim kızartmadan:kedi:
Su:1,5 litre
Kaçak:var ama genel ağzıma attığım şeyler
Egzersiz: yok

berry iyiyim canım
Bir özeleştiri yapmam gerekirse buhafta çok ihmal ettim burayı ve kendimi yediklerime dikkat etmedim sporumu çok
aksattım
Pzt den itibaren tüm bunlara son veriyorum bugün gidip alışveriş yaptım elma aldım kayısılı form çayı aldım nisana kadar ara vermek yok bol yeşil çay ve elma..

evet ortaya bişey atınca eskiden muhabbet açılırdı. şimdi herkes menüsünü yazıp çekip gidiyor. çok heves kırıcı.. muhabbet edip paylaşım yapmadıktan sonra ne faydası var ki menünü yazıp gitmek..

menüyü de yazıyım unutmadan lafa dalmadan

sabah:biberiyeli çay ve yeşil çay

öğlen: yarım tabak makarna

akşam: işkembe çorbası

egzersiz:30 dakika yürüyüş

su:2 litre

kaçamak: makarna

Selam kızlar... Paylaşım konusunda yazılanları okudum. Hak verdim. Bir kere bile iki çift laf etmeyen arkadaşlar var aramızda. Ben de çok katılamıyorum sohbete ama, yakaladığım yerden bir şeyler paylaşmaya çalışıyorum.

Listemi sunayım:

Uyanınca: 1 muz

(1 saat pilates)

Sabah : 1 simit (3 dilim ekmek oluyor) - 2 kkut pey - 5 zeytin - 2 çay kaş bal

Öğle: yarım kase ezogelin çorba - 2 ızgara tavuk budu - 3-4 çatal pilav - salata

Ara: 1 porsiyon fırın sütlaç (haftalık hakkım)

Akşam: 1 tane ızgara köfte - 2 dilim ekmek - acılı adana ezme (2 kaşık kadar)

Su : 3 lt

Kaçamak: çikolata yedim ekstra :KK43:

Spor: 1 saat pilates

Aslında sabah 66.7 çıkmıştım ama 2 gün üstüste yakın rakamları görmeden ticker değiştirmiyorum. Haftaya ctesi de diyetisyen kontrolüm var. Şu 1 hafta sıksam ya azcık...

gunaydin hanimlar kahvaltimi yaptim simdi ev temizligine girisecegim haftasonu munasebeti ile yogun olma potansiyeli yuksek bir pazar gunu benim icin bakalim bugun neler getirecek bize:)) hepinize keyifli pazarlar .. Unutmadan berrycim umarim kizin iyilesmistir sanirim salgin var ayni dert bizde de mevcut gerci gecti gibi birsey bizim ki ama umarim senin kizinda duzelmistir..Tekrar gecmis olsun.

hatunlar günaydınlar yaa dün akşam hiç giremedim gıcık oldum dün bütün gün dışardaydık akşamda eltime gittik
onlarda yeni taşındılar netleri yoktu evede geç geldik çocugun altydı mamasıydı derken 12yi geçti uyudum hmeen
ama merak etmeyin dün hiç ipin ucunu kaçırmadım öğle ve kahvaltı bir arada yaptım akşam yemegindede sadece karalahana yedim
bende dün alışveriş yaptım yeşilçayım form çayım bitmişti aldım
yeşil elmalarımı aldım
ama elma diyetini gözüm hiç kesmiyor
bu hafta amacıma ulaşmalıyım

kızlar bu arada püsküütün verdği listede 38. sıradayım çok iyi çok sevindim ama dahada hızlandırmam gerekiyor
çok fazla duraksama yaşadım bu hafta toparlıycam bennnnnnnnnnn

X