Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

tünaydın kızlar kilo veren tüm arkadaşları tebrik ediyorum.kilo veremeyen veya alan arkadaşlarda üzülmesin geçici bi dönem olabilir diye düşünsün. moral bozmak yok her hafta kilo vericez diye bi kural yok dimi.

sinirlerim bozulduya nisana hedefim hayal oldu işe başlayacağım bu kiloyla asla yapamam pazar gününden itibaren elma diyetine başlıyorum nisana kadar ara vermeyeceğim 3hafta.. Nekadar verebilirsem kârdır

***2.TAKIM- 146.ETAP****
dora( 72.0 / 72.0 / 0.0 / 0.0&#37
samanyolu( 63.8 / 64.4 / -0.6 / -0.94% )
moda makyaj ( 69.0 / 68.5 / 0.5 / 0.72 % )
EBRULUM ( 82.0 / 82.0 / 0.0 / 0.00 % )
asi_bulut( 64.0 / 63.8 / 0.2 / 0.31% )
missnewmoon( 70.0 / 70.0 / 0.0 / 0.00 % )
LeyL35 ( 75.3 / 74.8 / 0.5 / 0.66%)
*JUJU*( 74.0 / 72.6 / 1.4 / 1.89 % )
ikraaa( 88.0 / 87.0 / 1.0 / 1.14 % )yeni üye
zümrütüanka ( 68.0 / 79.0 / - 11.0 / - 16.18 % ) eski üye
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 726.1 / 734.1 / -8.0 / -1.10% )

selam arkadaşlar bn 8.takım kaptanı
bu hafta kilo verremyenlere ceza verdim
ve bnde veremdiğim için ceza kapsamındayım hmde takımama örnek olsun die
cezamızı müsaadenizle yazayım çıkayım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım :lepi:
bn pis boğazın tekiyim :kedi:

off neden bi hafta verip bi hafta yerinde sayıyo anlamadım ki

kızlar ben anca bu saatte girebildim çünkü eve yeni gelebildim kilomuda bildiremedim çok özür dilerim kilo vermişim ama buna sevinemiyorum bile çünkü internetim iptal edilecek nedne diye sorarsanız üniversiteye hazırlanan kardeşim var ve internetle çok uğraşıyor babamın canına tak etti derslerini ihmal etmesin diede interneti kapattırıyor karşıda çıkamadım çünkü haklı adam .Bir daha giremicem sizlerle konuşamicam çok üzüldüm veda etmek istedim onun için son olarak kilomu bildiricem ve çıkıcam kızlar hepinize kolay gelsin beni unutmayın :gitme:

25.02.2010= 68
04.03.2010= 65

HEPİNİZİ SEVİYORUM....

aaa canım üzüldüm ya başka yerden nete girme imkanın felan yokmu.bizi unutma yoksun diyede koy verme kendini.kilo vermeye tam gaz devam ok.fırsat bulursan msj at mutlaka.[/B][/B]

67den 55e canim benim cok uzuldum keske baska bir cozum olsaydi ama gidiyorsun diye sakin birakma ipleri mevcanin da dedigi gibi firsat buldugunda mj at kendine iyi bak bizde seni seviyoruz unutma biz hala bir takimiz ne kadar katilamasan da bunu aklindan cikarma..

Bugun ki menum kizlar

Sabah: 2 kayisi + sade filtre kahve

Ara: 7 findik

Ögle: corba+ 1 tabagin yarisi kuru + 3 corba kasugi pilav

Ara: 1 dilim revani

Aksam: corba

Ara: findik uzum + yesil cay dusunuyorum

Egzersiz: 2 mile

Su: 3 lt yatana kadar 5 olur zannimca gec yatmayi planliyorum show tv ve beyaz show a bakacagim

8. takımdayım 1 kilo aldığım için
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
ben pis boğazın tekiyim:kedi:

kızlar ben de menümü yazıyım unutmadan

sabah:nesfit

öğlen:2 kaşık çorba, 2 çatal tavuk eti

akşam: 1 bira

egzersiz:30 dakika yürüyüş

su:2 litre

kaçamak: bira

Selamlar...

Sabah: yağsız sütlü nesfit

Ara: 3 kepekli bisküvi

Öğle: Izgara köfte - salata - 2 dilim ekmek

Ara: 3 kepekli bisküvi

Ara: 1,5 mandalina - yarım muz

Akşam: pırasa - 5 yemek kaş bulgur pilavı

Ara: Yağsız sütlü kahve - kepekli bisküvi

Ne çok bisküvi yemişim.

Su : 3 lt

Egzersiz: 1 saat step

Kaçak : yok

kızlar ben kara kara düşünüodum naptım ben bugün die kendime kızıodum internete giriim bari dedim çnkü yazmaya çekiniodum ama yazmak zorundayım menümü bu saattede olsak

öğlen:sucuklu kepek ekmekli tost

akşam:1 kepçe çorba
kıymalı büyük kızartma börek avcı böreğiymiş
ayran

yemekten sonra
1 adet max dondurma
büyük boy lays yedimmmmmmmmmmm

çok pişmanım hergün yine alışmaya başladım size söz veriorum ki bugün kü cipsim son cipsimdi

3ncü olmuşuz buna bile bu psikolojiyle tam sevinemedim herkesi tebrik ediorum.karnım bugün çok kötüydü yarına hafiflerse hemen harekete başlıycam psikolojim açısından diyetimi düzeltmem lasım...

olsun canım kafaya taktıkça suçluluk duygusuyla elin yine cipse mipse gider.takma kafana sen devam et diyetine tatlım :içelim:

kızlar günaydınlar dün dediğim gibi giremedim
dünkü menümü yazayım
kahvaltı domates biber peynir bir dilim ekmek sade kahve
ara elma
öğlen bir tabak pilav
ara elma 5 tane mavi yeşil bisküvi 2 grisini sade kahve
akşam çorba aceleyle yedim ayaküstü başka bişey yok
su 2 litre dışarlarda fazla içemedim zor 2 litreye tamamladım
spor gece eve geldiğimizde genel egzersizlerimi yapıp yattım
kokteyldede hiçbişey yiyemedim hatta içemedim bile kaçamak yok yani:)
bir ara çikolata şelalesine göz diktim canım çok çikolata istedi ama dayandım akşamın bir vakti yenmezdi yani

öznurcum canım hiç unuturmuyuz 3 ay gelmedinde ben seni unuttummmu aşk olsun canım biliyorum fırsat bulunca girer bizi görürsün yine seni seviyorum canım görüşmek üzere

Uzun bir aradan sonra eski bir alışkanlığımıza geri dönüyoruz.. Bundan sonra her ayın ilk etabında, yarışmacı üyelerin bugüne kadar verdikleri kiloların hesaplandığı ve kilo kayıp oranlarına (&#37 göre sıralama yapıldığı "Bugüne Kadar Kim, Kaç Kilo verdi?" listemizi yayımlamaya başlıyorum.
ılk listemiz 146. etap verilerine göre hazırlanmış olup, linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.
http://www.kadinlarkulubu.com/11951800-mesaj21.html
Sözkonusu listede, yarışmacıların yarışmaya giriş tarihlerini ve bugüne kadar kaç kilo verdiklerini öğrenebilirsiniz.

Bu listede bana göre en önemli şey, bu işin eğer istenirse başarılabileceğini gösteriyor olması..
Listenin üst sıralarında yer alan arkadaşlarımız, başarının canlı kanıtları.. Hepsini bu vesile ile tebrik ediyorum. a.s.

Dedim ya, uzun bir süre ara vermiştik.. Aranızda tanımadığın bir çok yeni üye var. Malum.. Paylaşım alanını takip etme alışkanlığını kazanmamış olabilirler.. ışte bu nedenle de sadece bu aya mahsus olmak üzere her takım topiğinde sözkonusu gelişmeyi duyurmak istedim.

Önümüzdeki ay, listedeki sıralamanızın yükselmesi dileğiyle, sağlıklı zayıflamalar dilerim.

Not : Gerek başlangıç tarihinizde, gerek kilo bilgilerinizde, gerekse nickinizin yazım şeklinde sizi rahatsız eden en ufak şey için bile temas kurmaktan lütfen çekinmeyin. Mesajlarınızı paylaşım alanına yazın ki görebileyim.. yerimseniben

oooo. 35. sıradaymışım 98 kişi içinde.. gerçi biz başlayalı daha 1 ay oldu kızlar. daha da üstlere çıkıcak arkadaşlar var içimizde.. ben bu sabah tartıldığımda 64 olduğumu gördüm.çok sevindim..akşam tartılıp yada gün içinde tartılıp da moralimi bozmıycam bir daha.68 le başladım burda. ve hemen kıyafetlerimdeki bolarmayı hisseder oldum. bence hepimiz iyi gidiyoruz. çok emek veriyoruz. çaba sarfediyoruz..az kilo verenlerde bile kesinlikle fark edilir incelme oluyordur. hiçbirimiz moralini bozmamalı diye düşünmeye başladım. ideal kilosuna yakın olanlar zaten bunu en iyi anlayabilenler. zor gidiyor.. ben kendimden biliyorum 90 dan 80 e 1 1.5 ay gibi bi sürede düşmüştüm spor bile yapmadan. ama şimdi kalan son 9 kilo anamı ağlatıyor.. bir ayda 3 4 kilo verdim yine de sizler sayesinde.. kesinlikle çok önemliymiş paylaşımda bulunup birbirimize destek olmak , motive etmek..

zaman zaman kilo vermeler duruyor. 75 lerde 2 ay falan sabit kaldım gitmemişti. ama hiç keyif moral bozmadan devam edince birden tekrar gitmeye başladı kilolar.. 65 70 arasında da çok kaldım 5 6 aydır. gitmedi yine..

ve 1 senedir ulaştığım en iyi kilodayım şimdi. inanıyorum..daha da yaklaşıcam hedefime.. hep beraber , hepimiz ideal kilomuza az yada çok yaklaşıcaz.. yalnız başımıza yapabileceğimizden fazlasını yapıcaz..çünkü beraberiz..çünkü hepimiz birbirimizi anlıyoruz.. destek oluyoruz..

sizi seviyorum kızlar :1hug:

tünaydın kızlar.kayınvalidemler gitti.sabah 6 dan beri ayaktayım.temizlik çamaşır ütü bide taksit yatırmak için dışarı çıktım.pestilim çıkmış durumda.biraz uyuyacam akşama görüşürüz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…