Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

tamam kızlar destek valla çok önemli aslında bu kadar erken şişmezdim ben ama kasıklarımda ağrıyor.umarım yarın sabaha mantıklı bir kiloya gelirim tam sevindim 60 a al sana 62

iyi akşamlar kızlar.yorgunluktan ölüyorum.malum yine pazartesi günlerden.dip köşe temizlik yaptım.gümüşlüğü boşaltıp sildim,tüm camları sildim.perdeler yıkandı.gümüşler parlatıldı.her yer tertemiz oldu ama bende bittim.bide koştur koştur pazar yapıp geldim..

berrycim kızının yeni yaşıda kutlu olsun.gelinliğinide görmeyi nasip etsin mevlam.akşam tartılma ile sabah arasında çok fark oluyor.bide adet dönemimdesin şişliktir o sıkma canını..

menüm kızlar.
ılık su
sabah:1 ev yapımı poğaça,az peynir,1 portakal suyu
ara:kuru kayısı
öğlen:az makarna yoğurt
ara:1 elma
akşam:köfte patates sulu.. salata

ipocum ilk defa duydum canım.aklımda mutlaka bulunsun kaçamak yapınca üstüne az yoğurt yiyeyim..

canım bende var.altta konuyu kaç kişi okuyor diye yazıyor...

benmde karnımın ağrısı yeni yeni geçmeye başladı dünkü menümüde yazamadım ani karar verip sinemaya gttk erkek arkdşmla.akşam yemeğimi dışarda yedim oda yarım ekmek kokoreçti ne zmndr cnm çok istiodu.ama midemi çok ağrıttı ekmek çok geldi yedikten sora...sinemadada patlamış mısır yedm biraz bide sprite içtim malesef ama telafi etmek için sinema çıkışı o 1 saatlik yolu yürüyerek döndüm eve...hemde son 15 dksı baya bi yokuşluydu eve yaklaşırken çok kötü oluo o yokuş sinir oluorum

canancım saol senin ve tüm takımımızın hatunlarının dünya kadınlar güününü bende kutluyorum

ipocum dün akşam bende ipin ucunu kaçırdım midem çok agrıdı alıştırıyoruz saglıklı beslenmeye birden yüklenince istemiyor mide artık

Mevcancim ellerine saglik mis gibi olmustur simdi negsel:) Ben topluyorum bizim veletin oyuncaklari yetiyor evi dagitmaya bi de kucuk bu cocuk buyuyunce nepcam bilmiyorum ..Ipocum bizim ist daki evin bir yokusu vardir cikmak ne mumkun orasi geldi aklima .. Olsun bak yuruyusunu yapmissin ya az da olsa gitmistir onlar tabi tempolu yuruduysen daha bir fayda etmistir.. Ben bugunlerde cok acikiyorum uhuhu napcam bilemedim ac gozlunun teki oldum ciktim ama yemiyorum gidip gelip yemiyorum su iciyorum simdi red bull actim kendime 45. kal. .. Esim gelse de alisverise gitsek iki yurumus olurdum temiz havada bakalim ..

kızlar bazen bendede aynı sorun oluyor.az fazla kaçırayım yada hızlı yiyeyim hemen midem ağrıyor.sanırım vücudu alıştırdık az yemeye..

grübchen canım temizledim temizlemsine ama benim kız karıştırdı yine her yeri.odada adım atıcak yer yok.heryerde oyuncaklar,bebekler oynasa içim yanmaz ama oynamıyor işte.halen mızmız halen mızmız..

kızlar bide son günlerde suyu pek içemiyorum midem bulanmaya başladı.taş çatlasa 1.5 litre içebiliyorum.adette olamadım şişim ki ne şiş.umarım cumaya fazla çıkmam tartıda bide onun stresi başladı şimdiden of ya..

ya kızlar biz bu yaramaz çocuklarla nasıl zayıflamıyoruz
annem bile diyor eskiden bu diyetle bukadar sporla en az ayda 7 8 kg verirdin
şimdi birde kızının peşinde koşuyorsun nasıl hala istedigin kiloya inemedin anlamıyorum diyor
birde kızım emeklemeye başladı hop oturup hop kalkıyorum :S

menumu vereyim kızlar
ben güya elma diyeti yapıyordum ama öyle olmadı gibi
kahvaltı bir dilim kepek ekmeği az peynir 3 zeytin bir çay kaşıgı nutlle
ara 1 elma
öğlen çorba salata
ara ve akşam 4 elma
su 2 litre 5 kupa yeşilçay
spor genel egzersizler birde ben mesela mutfakta su ısıtıyorum yemek yapıyorum falan o aralarda bekleme aralarımda mutlaka hareket yapıyorum sandalyeye oturup kalkıyorum 50 defa belimi döndürüyorum vss.. birkaç gundur yürüyüş dogru düzgün yapamadıgımdan böyle yapıyorum
kaçak 1 çay kaşıgı nutlla

selam menumü veriyim kızlar
Sabah:yarım porsiyon kflex
Ara:1 paket çubuk kraker
Öğlen:k flex
Ara:armut
Akşam:1 çin böreği 1 kanat ,2şer çorba kaşığı
tel şehriyeli salata ve kolslow.
Ara:çok az kuruyemiş leblebi badem şam fıstık
Kaçak:1 tane kemalpaşa tatlısı,2 adet rulo kat ve çeyrek kare ıslak kekakannehir
Su:1,5 litre
Egzesiz:1/2saat temposuz yürüyüş

Tatlılar akşam kayınvalideye gidiyor

kızlar bugün aşırı meşguldüm pek giremedim. birazdan gene çıkıcam. bugün otel rezervasyonları için erken rezervasyon indiriminin son günüymüş falan onu ayarlıycam ailem için birazdan da..menümü veriyim

sabah:nesfit

öğle akşam arası: tavuk ve 2 kaşık pilav

egzersiz:30 dakika yürüyüş

su:2 litre

kaçamak:yok

berrycim 67den 55 e gruptan çıktığı için bi eksiğimiz var sanırım.yeni arkadaşı cuma günümü alıcaksın merak ettimde...

yardım edin tatlı krizindeyim evde cillop gibi tatlılar var ders bile çalışamıyorum şimdi eşimin çinden getirdiği gerçek yasemin çayı içicem ve sonra yeşil çaylmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…