Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

2 gündür canım akşam olunca acaip tatlı istiyor.nedendir anlamadım.şu an resmen ağzım sulanıyor.neyseki evde tatlı yok gerçi olsada yememek için büyük mücadele verirdim.koca bi bardak su içtim.yatmam lazım acele:))

saol cnm bnm evet kek işi kötü oldu ama 1 dilim yedim oda bir şeyi kutluoduk ondan...sen yrn bizi hemen haberdar et cnm raporu alınca tamam cnm sıkma canını herşeyin çaresi var üzülme sakın yoksa ortinde üzülür...

herkese iyi geceler sabah 1 sandvic tost kasarli
ogle ispanak corbasi 1 kase
aksam 2 adet kucuk gul boregi pazili
2 litre su
bugun mekik cekmedim 1 saat yurudum arkadasimla hava cok guzeldi

berryy cnmm bana izin verirmisin ben 1 hafta olmicam memlekete gidiyoruz biz .

çıkarma beni gruptan olurmu döndükten sonra devam edicem ..

gittiğim süre içinde yediklerime dikkat edicem ama paylaşım yapamicam döndükten sonra devam

ederim olurmuu ????

ay çok acıktım valla patlıcam uyumalıyım sanırsam kızlar nette stepper görürseniz küçüklerden ltfen haber veriniz

yesssss sana dedim döndğünde kilo alma sakın fırsat bulursan gir disiplini bırakma elden cumaya kilonu bildir

gunaydinlar sabahin korunde kalkmis bulunmaktayim saolsun uyutmadilar bi.. Ben de kahvaltidan once bir bardak yesil cayimi iciyorum burda kimsecikler yok bende farm ville me bi bakayim :))

kızlar günaydın hiç isteksiz yazıyorum bu sabah tartıldım ve giden sadece 400 grm küfür gibi geldi sabah sabah ya
bukadar çok spor yapıyorum ekmek neredeyse yok kadar
canım tatlı istediginde bile birkaç diyet bisküviyle idare ediyorum
kociş gözümün önünde lıkır lıkır kolaları içyo bir yudum içmiyorum
neden böyle oluyo kızlar ya
eskiden olsa aynı diyetle aynı sporda haftada en az 2 kilo verirdim şimdi gramları sayıyorum offffff

delikafaduldendelikafaduldenahahahahha busra beni guldurdun sabah sabah Allah da seni guldursun :))))))))))))))))))))))))))))) ya hic sorma benim moralimde alt ust ama takmiyorum napim yoksa moral bozmayla olmuyor bu isler.. ustune bide regl oldum duk aksam buyrun burdan yakin

öyle yapıcam canım çok fazla yordum kendimi dizim agrıyo bugünlük en azından daha hafif yapıcam
bende regl olmak üzereyim ama dogumdan sonra hep birkaç gün değişiyor zamanı bu birkaç içinde olurum sanırım
ALLAH aglatmasın canım gül hep böyle:))))

ya berry acaba şu uzmanların dediği mevsim dönümlerinde kilo vermenin durup yağların yakılmaya hazırlandıgı dönemdemiyiz br avuntu arıyorum resmen kendime ya çok çabaladım bu 400 grmda nesi anlamadım hiç değilse bir yarım kilo olsaydı heryerim agrıyor valla bugün az spor yapıcam dedim ama 40 dkdir callanectic dance aerobik falan yapıyorum
eşimde habire saglıklı diyet yapıyoun kas gitmiyo yag gidiyo sevin diyip duruyo ama giden yagdanda olsa 400 gram bana çok az geldi :SSS

ben kalkıp biraz daha hareket yapıcam off bunaldım valla yaaa gitsin şu kilolar artık mafoldumben
iğneyle kuyu kazmak gibi ama alırken ne güzel alıyoruz valla
şimdi yine yesek yine alıcaz gram gramda gitse en azından gidiyor ya şükür
savaş açtım kilolara sempatiksalakcinni

büşracım ben diyorumki spor yapınca kas kitlesi artıyor aslında verdiğin yağdan ancak kaslandığın için ağır çıkuyorsun.kasyapacak değil eritecek egzersizler yap.mesela ağırlık 2 kilo ile 20 şerden 3 seti 5 kiloyla 15 tekrara tercih etmek lazım.düşük kiloda yağ eriyor fazla kiloda kas artıyor.bilmem anlatabildimmi egzersizi abartma çok yüklenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…