Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

yazı tarzımı bile begenmedim ben şimdi yaaa

haa bu arada canlarım kandiliniz mübarek olsun birbiirimize dua edelim belki birimizinki tutarda hepimiz 0 beden oluveririz DD

kızlarr oh ohh vermişiz hepimiz çok seindimm ben 1 hafta filan yokum döndüğümde sizinle tam gaz devam edicemmm

18..02.2010= 69
25.02.2010= 68

öznrum nereye canım yaaa yoksun zaten meydanda bak yine gelcem diyip bırakma bizi haaa en son gelcem dediğinde 3 ay yoktun meydanda kaydirigubbakcemile3

bugun ki menum

Sabah: yesilcay + 1 domates, ceyrek salatalik, kk peynir, 1 salam

Ara: 1 elma

Öglen: 3 kofte + 7 dilim patates + 1 kase cacik

Ara: mandalina

Ara:1 kare cikolata + 10 ad.cips(canim cok istedi engel olamadim ya)

Aksam: 1 kepce sehriye corbasi + 3 kofte + 7 patates

Egzersiz: 6mile + 100 mekik + 100 ip + 50 sag sol

Su: 3 lt

grbchen kendi tarlanı topladın insan diyetdaşının tarlasınada bir el atar spor olurdu yani ben unuttum çürüttüm tarlayı DDD

kızlar bunada şükür gram felan olsada hepimiz kilo vermişiz geçen hafta neydi öyle.inşallah hepimiz daha çok ileri gideriz.bi ileri bi geri sıkıldım artık.

kızlar ajandama baktım.beslenme şeklimi deiştirip spor yapmaya başaayalı bugün tam 43 gün olmuş.toplamda daha 5 kilo vermişim çok az ya bende şimdi buna takıldım..bide sporumu pazarları hariç hiç aksatmadım neden böyle az oldu ya.

bsrnzm ay nickin ne zor ya listen bugün hakikaten çok azmış.insan üzgün olunca yiyesinde gelmiyor dimi.
grübchen seninde listen biraz bolmuş canım.spor yapmadıysan bence bu listenin üstüne azda olsa yap.

mevcancım sanırım biz spor yaptıgımız için kaslardan gitmiyor kaslar gelişiyor ve yaglar gidiyor bu yüzden azar azar ama kalıcı kilolar veriyoruz diye düşünüyorum :)
bsrnzm ay nickin ne zor ya listen bugün hakikaten çok azmış.insan üzgün olunca yiyesinde gelmiyor dimi.
grübchen seninde listen biraz bolmuş canım.spor yapmadıysan bence bu listenin üstüne azda olsa yap.

canım büşra diyebilirsin bana daha kolay ve rahat :))) gerçekten yiyemiyorum bugün canım hep tatlı çikolata istiyor çikolata istedikçe nescafe içiyorum o kesiyor biraz beni bu arada nescafeye şeker ve süttozu eklemiyorum tabi :)))))

tamam büşracım sende bana canan diyebilirsin:)).umarım dediğin gibidir.kendimi bi şekilde teselli etmek istiyorum artık.[/B]

büşracım beslenme bölümünde okumuştum sade kahve kilo verdiriyor diye ne kadar doğrudur bilemem.ben 3 ü 1 aradadan başka kahve içemediğim için kahveyi minumuma indirdim.hemde selülitler uçtu gitti.[/B]

çok memnum oldum canancım çok sevdigim bir isim yengemin adı :)
bende okumuştum kafein metoblzma hızlandırıyormuş ender saraçta söylemişti ama bilemiyorum canım ya bende bi hızlanma yok sadece canım çok abur cubur çektiğinde sade nescafe içersem tok tutuyor isteğim gidiyo birtek o konuda çok faydasını görüyorum :)))
bende eskiden 3übir arada hayranıydım hergun 2 kupa mutlaka içerdim
çayada 2 tatlı kaşıgı şeker koyardım
uzunca zamandır ne çaya şeker koyuyorum ne nescafeye şeker ve süttozu katmıyorum şimdi tatları böyle çok daha fazla hoşuma gidiyor
geçen gün ablam 3übir arada yaptı tadı bi garip geldi içemedim :)))

berrycim hoş hatunmuşşsun valla bide boydan koysana resmini endamına bi bakalım canım.
bu arada benim albümümdede kızımın yanında fotolarım var.yarım yamalak ama orda 62 kiloyum bu arada.bakarsanız.

berrycim ben göremedim ya acaba irtibat listesinde olmadıgımdanmı ekledim ama bilemedim
ay canancım maşallah çok tatlı kızın var yaaa sende accık görünmüşsün ama çok az :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…