Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bugün leslie yapamadım kızlar ama biraz toparlanayımda genel egzersizlerimi yapıp
müzik açıp oynucam biraz dün akşam dizimin arka kısmı çok agrıdı dizimi bükemiyordum resmen uyuyunca geçti ama yürüdükten sonra hafif agrı yaptı yine çok zorladım dün sanırım bugün biraz daha agar agar yapıcam sporumu
bu arada yürüyüşümde sadece 2.5 km :S

kızlar tam yarım saat genel egzersizlerimi yaptım
genel egzersiz derken özetliyim arkadaşlar
30 mekik
30 bir bacak 30 diğer bacak bacak kaldırma ve bacak çekme
30ar kez yanlara esneme
30ar saniyelik 3 set callanectic göbek hareketi
30 yatarak bel çevirme (basen içinde işe yarıyor)
yapabildiğim kadar gögüs sıkılaştırma hareketi
40ar kere her iki bacak içinde sandalyeye tutunarak ayakları geriye açıp kapatma
sopalı hareketi yaparken çok başım dönüyor ama yinede yapabildiğim kadar yapıyorum
birazda zıplıyorum sanki ip atlar gibi
kızlar kiloda yarın ne çıkıcak bilmiyorum ama bedenimin inceldiğinin farkındayım
3 4 ay önce eşimle özdilğe gitmiştik o istedigi herşeyde beden bulabildi ben hiçbişey alamamıştım üstüme göre birtane trenchkot begendm xxl ancak oldu bana ama önünü kapatmadan oluyordu
şuan önü kapanmayı bırakın bol oluyor nasıl mutlu oluyorum bilemessiniz
birde kotlarım olmuyordu onlarda olmaya başladı özellikle en sevdigim siyah kotumun beli bol bile geliyor
ve dogumdan önce aldıgım ama hiç giyemediğim elbiselerimden birini dün akşam giydim üstüme oldu nijhayet çok sevindim

çok sevindim en güzelide doğum öncesi kıyafetler.bende sporu aksattım bu hafta sanırım durdu kilo vermem üstüne de yarım kilo aldım.bende dvd den pilates yapıcam bakalım birde genel egzersizlerden.btki çayı sudan sayılır mı

çok sevindim en güzelide doğum öncesi kıyafetler.bende sporu aksattım bu hafta sanırım durdu kilo vermem üstüne de yarım kilo aldım.bende dvd den pilates yapıcam bakalım birde genel egzersizlerden.btki çayı sudan sayılır mı

cnm çorbalar bile sudan sayılabilio bazen, çayda sayılır tabiki...bende ajandama yazıorum hergün neler yaptıımı baktımda bu hafta hiç spor yapmamışım nerdeyse yazık :KK43: yrn kargom gelir inşallahta steple twistera başlarımhihoyyyt ama bugün dans etme niyetindeyim...bide daha yeni uyandımmmm :KK43:

saol berrycim aslında bence sayılır bende yeşilçay içiyorum arada saysakmı :)))
ama su problemini baya aştım gibi şuan 2 bçk litre rahat olmuştur 1 litreden sonra saymadım ama kaç bardak içtim hesabı yok
ipo bu twister dediğin steppermi

kızlar twister yuvarlak plastik bişi üstüne çıkıosun bi yere tutunup onu çeviriosun sopayla bel çewrmek gibi...resmini yollyım 1 dk

aa kızlar imageshack sitesine bakım yapılıomuş resmi yükleyemiorum o yüzden :KK43: ama twisterı kesin görmüşsnzdr ya kalçayı beli çewirmeye yarıo

evet doğru aslında ondan alıcaktım ama şimdi ilaçlara verdiğim para yeterince çok sonra almaya karar werdim şimdilik bununla idare edicem
bende indirime girmelerini bekliyorum canım girince stepper alıcam şuan fiyatlrı çok pahalı ama kpada indirime girdiğinde 39 tl oluyor
nasıl tutunuyorsun ipo birde stepper kullanan varmı

berrycim ben bekarken bir ayda 13 kilo verdigim zaman düzenli yürüyüşüümü 1 bçk hafta yaptım sonrasında hep evde stepper kullandım
özellikle kalça bacak basen bölgelerini çok güzel şekillendiriyor
birde uzmanlar hep diyor ya en çok kas grubu ayaklarda oldugu için bacak kasları geliştikçe yag yakımı hızlanıyormuş
okadar çok kullanmıştımki o stepperi en sonunda kırmıştımkaydirigubbakcemile3
şimdi ablam yenisini aldı anneme gidince kullanıyorum yine

kızlar sabah tartılcam çok merak ediyorum doğrusu üstümde bi şişlik var umarım sabaha hüsrana uğramam.bu arada spor şeklimi geçici olarak deiştirdim.fasulyenin dediği aklıma yattı aynı şeylere vücud zamanla alışabilir diye.artık günde sadece 1 saat yürüyüş yapıyorum.sabah 30 dak.akşam 30 dak bisiklet kullanıyorum.genel egzersiz sayılarımı100 e çektim onuda öğlen yapıyorum.

ooo mevcan çok iyisin valla maşallah 100er kere ben yapamıyorum henuz ya hepsi 30da ancak :))
bende çok merak ediyorum kilomu kıyafetlerimde rahatlamalar yaşadım çok mutluyum ama kiloda ne yansıyacak tartıya acaba :)))

menümü yazayım.
sabah ılık su
kahvaltı:1 bardak şekersiz çay,1 salatalık,az kaşar ve beyaz peynir,yarım haşlanmış yumurta,1 dilim ekmek
ara:yeşil elma
öğlen:1 kase yoğurt çorbası
ara:3 adet kuru kayısı,biraz kuru üzüm,az badem
akşam:pilav üstü nohut az,salata
ara:1 portakal
2.5 litre su

Son düzenleme:
arkadaşlar menumu vereyim

kahvaltı öglen bir arada
1 domates 1 biber az peynir 2 tane yagsız tavada sosis bir fincan şekersiz acı neskafe

ara 2 elma bir kase baharatlı yogurt

akşam 3 4 tane fırında köfte bir iki dilimde patates

su 3 litre
spor 2.5 km yürüyüş genel egzersizler birazda dans
ben şimdi akşam yemegi için çıkıyorum kızlar görüşmek üzere

X