Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

hafta sonlari genelde boyle oluyor ya biyerlere gidiliyor yada birileri geliyor bir daha cumadan bilgilendiririm esim sen neler yaptin ne yedin ne ictin

hiçbişey yemedim canım. nedense bir tuhafım bugünlerde. hem halsizim hem de hiçbirşey yemek gelmiyor içimden..sen neler yedin?

sabah 10.30 da yatti saat 1 oldu halen uyuyor sanirim gece uyuyamamanin acisini cikariyor.. Sabah kepekli kasarli 1 tost + cay öglen de 2 kepce mercimek corbasi ictim :)

ya kızlar aşk olsun ben birçoğunza hoş geldn nasılsın vs yazıyorum birçok paylaşımda bulunmaya çalşyrm ama hep yazdıklarım havada kalıyor bir iki kişi hariç hiç cvp alamıyorum farkında olmadan ekibe bir rahatsızlık falanmı veriyorum anlamadım gereksiz alınganlıkta yapmak istemiyorum ama yazdıgım okadar çok şey havada kaldıki katıldıgım günden beri bir anlam veremedim açıkçasıbilmiyorumkismile

büşracım şimdi gördüm tatlım. nasılsın? ben biraz keyifsizim dönemsel olarak.. alıntı yap olarak yazmayınca bazıları görmüyodur kendisine yazdığını canım

büşracım şimdi gördüm tatlım. nasılsın? ben biraz keyifsizim dönemsel olarak.. alıntı yap olarak yazmayınca bazıları görmüyodur kendisine yazdığını canım

bak nasıl farkettrdim kendimi kaydirigubbakcemile3zemuszemusopuyorumnanaktan
iyiyim canım saol sen nasılsın kedin nasıl oldu
sanırım öyle oluyor canım bende takılayım biraz size dedim :lepi:

grübchen çok üzüldüm ay valla içim cız etti.ben çok korkarım bu düşme işlerinden.doktora gittinizmi canım?geçniş olsun günün ilerleyen satlerinde bildir lütfen.büşracık iyi spora daldın bende dersaneden çıktım ders çalıştım eve gidiyorum biraz dans ve mekik.bu aralar çok halsizim ağzımda 2 tane aft çıktı sanırım bağışıklık düştü 1 kiloda fala çıktın sabah ama yutmuyorum tabi akşama yağsız mercimek çorbası var

çok geçmş olsun canım dikkat et kendine aman
valla bugn öyle oldu baya spora kaptırdım bu hafta 1. olmamız lazım :lepi::lepi:

tünaydın kızlar..malum pazartesi benim dip köşe temizlik günüm neysem temizliğimi yaptım,kızımı yıkadım,doyurup komşuya bıraktım ordan koştur koştur pazar yaptım eve geldim yemek pişirdim derken bu saat oldu.bu arada 40 dak sabah yürüyüşümüde yaptım..

evet canim zaten hemen ambulansi cagirdik yaklasik 5 dk. icinde de hastaneye vardik allaha sukur bir seyimiz yok sadece dedigim gibi alttaki iki disi dilini kesti dusmenin hiziyla o da gecermis papatya cayi verince ..

nihayet usengecligi biraktim 2 mile+ 50 mekik+ 25 sag sola donme hareketimi yaptim aksam da yaparim 2 ya da 4 mil bakalim .. Busra seni tutana ask olsun desene kaydirigubbakcemile3

evet canım çok fazla paylaşımda bulunmadığımız için konular havada kalıyor.herkes listeyi verip gidiyor genelde.mesela akşam buraya yazdım ki yıllardır isteyip fırsat bulamadığım ehliyeti eşimin süprizi ile sonunda alıyorum eşim beni kursa kayıt ettirmiş dedim,fasulyeden başka kimse sevincimi paylaşmamış..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…