Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

gunaydin kizlar moralim cok bozuk. Dun oglumu banyo yaptirirken elimden dusurdum kuvete carpti surati Allah'a sukur beyin ile alakali bir durum yok ama altta iki disi cikmisti kuzumun ustte yoktu o alttaki disler dilini kesti asagidan yukariya kadar cok kotuyum moralim sifir yavrum cani aciyodur ama bana gulmeye calisiyor gene simdi tedavisi sadece papatya cayi off bole iste cok karisik yazdim farkindayim :çok üzgünüm:

of of çok üzüldüm canım.çok çok geçmiş olsun..allah beterinden korumuş..

neysem bende listemi vereyim
3 adet kayısı,ılık su
kahvaltı:yarım greyfurt,2 dilim ekmek,az kaşar ve beyaz peynir,1 salatalık
ara:küçük bi muz
öğlen:kırmızı mercimek çorbası 1 kase
ara:1 elma,1 portakal
akşam:fırında patates yanına yoğurt biraz salata ekmek yok

bak nasıl farkettrdim kendimi kaydirigubbakcemile3zemuszemusopuyorumnanaktan
iyiyim canım saol sen nasılsın kedin nasıl oldu
sanırım öyle oluyor canım bende takılayım biraz size dedim :lepi:

ay çok alemsin canım. kaydirigubbakcemile5 kedim de iyileşti çok şükür..

evet canım çok fazla paylaşımda bulunmadığımız için konular havada kalıyor.herkes listeyi verip gidiyor genelde.mesela akşam buraya yazdım ki yıllardır isteyip fırsat bulamadığım ehliyeti eşimin süprizi ile sonunda alıyorum eşim beni kursa kayıt ettirmiş dedim,fasulyeden başka kimse sevincimi paylaşmamış..
aaa bu harika bende çok istiyorum ama kızımı bırakabileceğim biyer yok azcık büyüse alt sokakta kreş var bırakıp bende gidicem ehliyete çok sevindim canım ben dun akşam giremedim dışardaydım
ay çok alemsin canım. kaydirigubbakcemile5 kedim de iyileşti çok şükür..

kaydirigubbakcemile3 adı ne kedinin canım ben hayvanları çok severim ama asla dokunamam alerjim var dokunamıyorum hiçbir hayvana mafoldumben

berry senin işinde zor hele çocuk işin içine girdimi of of
bu arada söylemişmiydin bilmiyorum ama ne dersi çalıştıgını çok merak ettimyerimseniben

100 gr. elmada

B9 0,012
A 0,070
C Antioksidan. Organizmanın savunmasını güçlendirir. 5
B1 Kas ve sinir sistemi için mutlaka gereklidir. 0,03
B2 Hücrelerin iyi çalışması ve dokular için gereklidir 0,02
PP Hücre enerjisi, ergenlik ve genel fonksiyonlar için gereklidir 0,3
B5 Yağ ve şekerlerin kullanımında önemlidir; saç, deri ve kas sağlığı için gereklidir
0,1
B6 Yaşamsal mekanizmaların anahtar vitaminidir. Amino asit ve protein metabolizması için gereklidir.
0,05
E Antioksidan. Cilt yaşlanmasına karşı koruyucudur. 0,

bugun ki menum

Sabah: kepek ekmekli 1 tane tost(ince kasar) + cay

Ara: yok

Ögle: 2 kepce mercimek corbasi

Ara: 1 dilim firinda patates + redull

Aksam: 1 kepce corba + 1 dilim firinda patates + cacik ya da salata dusunuyorum

Egzersiz: 2 mile + 50 mekik + 25 sag sol donme ( planladigim yatmadan 2 yada 4 mile + 50 mekik + 25 sag sol)

Su: 2 lt ( 4 olur)

Kacamak: redbull

kizlar belki daha giremem gerci belli de olmaz ama birazdan markete gidecegim sonra yemek fasli sonra bir ton utum var belki kaynanamlarda oturmaya gelebilirmis eger herseyi yatma saatine kadar yetistirirsem gelirim gene..

berry senin işinde zor hele çocuk işin içine girdimi of of
bu arada söylemişmiydin bilmiyorum ama ne dersi çalıştıgını çok merak ettimyerimseniben

yanlış hatırlamıyorsam berry kpss ye hazırlanıyor.yarın itibari ile bende derse başlıyorum benim ehliyet sınavımda nisanda..
bu arada teşekkür ederim herkese..

100 gr. elmada

B9 0,012
A 0,070
C Antioksidan. Organizmanın savunmasını güçlendirir. 5
B1 Kas ve sinir sistemi için mutlaka gereklidir. 0,03
B2 Hücrelerin iyi çalışması ve dokular için gereklidir 0,02
PP Hücre enerjisi, ergenlik ve genel fonksiyonlar için gereklidir 0,3
B5 Yağ ve şekerlerin kullanımında önemlidir; saç, deri ve kas sağlığı için gereklidir
0,1
B6 Yaşamsal mekanizmaların anahtar vitaminidir. Amino asit ve protein metabolizması için gereklidir.
0,05
E Antioksidan. Cilt yaşlanmasına karşı koruyucudur. 0,

oo elmada ne ararsak varmış.hergün mutlaka bi elma yerim ben.

aaa bu harika bende çok istiyorum ama kızımı bırakabileceğim biyer yok azcık büyüse alt sokakta kreş var bırakıp bende gidicem ehliyete çok sevindim canım ben dun akşam giremedim dışardaydım

kaydirigubbakcemile3 adı ne kedinin canım ben hayvanları çok severim ama asla dokunamam alerjim var dokunamıyorum hiçbir hayvana mafoldumben

canım valla bende de aynı dert var.bende kursa gitmeden evde kitapla çalışıcam.kurs sahibi tanıdık bugün aradı beni ,kursa gelmene gerek yokönemli günler ve direksiyon derslerinin olduğu zaman gelirsen yeter dedi..o zamanlarda da eşim evde kalır ona bırakırım..

adı tarçın canım. turuncu çünkü sempatiksalakcinni

kizlar belki daha giremem gerci belli de olmaz ama birazdan markete gidecegim sonra yemek fasli sonra bir ton utum var belki kaynanamlarda oturmaya gelebilirmis eger herseyi yatma saatine kadar yetistirirsem gelirim gene..
ayy şu ütüyü birde kaynanayı hiç sevemedim gitti :KK70:
oo elmada ne ararsak varmış.hergün mutlaka bi elma yerim ben.
bende mutlaka 1 tane hatta 2 3 tane yiyorum bazen canım
canım valla bende de aynı dert var.bende kursa gitmeden evde kitapla çalışıcam.kurs sahibi tanıdık bugün aradı beni ,kursa gelmene gerek yokönemli günler ve direksiyon derslerinin olduğu zaman gelirsen yeter dedi..o zamanlarda da eşim evde kalır ona bırakırım..
bizimde tanıdık canım ama ben direksiyon derslerine gitmek istiyorum annem görevinden ayrılırsa inşllhh kızımı bırakıp bende başlıycam birde yazılmadan önce daha çok pratik yapmak istiyorum henuz kullanabildiğim söylenemez :KK70:DDD
canım kitaba birde interntte çıkan sorulara çalışırsan kolay geçersin ablam yeni aldı eski çıkmış sorularıda tekrar tekrar çözdü hepsinden 95 üstü notlar aldı darısı başına inşllhh

adı tarçın canım. turuncu çünkü sempatiksalakcinni

ayy harika bir isim tarçın çok tatlı nerden geldi aklna adıda çok sempatik

kuzenimin kedisinin adıda tarçındı.benimde biber ve miyaseydi kediletim.kızımın hem kedi hemde köpek alerjisi var evde tek balığımız var OBUR,elvaven kedi yırttı paçayıkaydirigubbakcemile5

ayyy ablam direk kediyi görünce tarçın olsun adı dedi. öyle kaldı adı ... baya varmış tarçın isimli kedi akannehir kedilere bayılıyorum ben ya.. alerji nasıl oluyo kedilere bilmiyorumkismile

benim bütün hayvanlara var canım derilerine tüylerine dokunamıyorum sanki elektrk çarpıyo beni çok kötü oluyorum çocukluktan kalma bişey sanırım amcamın köpeği kovalayıp ayagımı ısırmıştı küçükken benmki aslında alerjiden ziyade fobi 8 yıl muhabbet kuşu baktık kardeşim gibi severdim ama elleyemezdm :)))
kızlar genelde ütücüler erkek oluyor aslında kocişlere yaptırmak lazım bu ütüleri :KK70:DD

test yapıldı kızıma.kediyle aynı ortamda bir süre sonra hapşırık gözlerde şişme burun şarıl şarıl ve en sok öksürük

a aaaa biz de öksürüyoruz ama tüyünden falandır heralde hapşuruk öksürük falan

X