Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben aksam yemegimi yemedim nerden baksan daha 3 saat var yememe esim gec geliyor bu ara onu bekliyorum ama erken yaziyorum cunki sorun oluyor saat benim acimdan hazirlama yeme toparlama ustune tekrar buraya gelene kadar saat 9 u geciyor bu sebeple erken yaziyorum ama ekleme ya da cikarma olur ise menumde bunu da yaziyorum kaydirigubbakcemile3

bende yazayım bari canım ne olur ne olmaz haklısın evli çocuklu olunca nezaman ne olacagıda belli olmuyor her an girilemiyor bende genelde erken yazıyorumda hatta erkende yiyorum ama şimdi canım hiç istemiyor nedense

canım bende yiyeceklerimi listeleyip buzdolabına asıyorum.yediklerimin üstünü çiziyorum.listemide erkenden size yazıyorum.akşam yemeğimi bende 7civarında yiyorum.

günlük rapor
kahvaltı
çok az domatesli sosis ufak bir parça peynir bir kupa şekersiz çay
ara 5 kuru kayısı
öğlen 2 3 çatal haşlanmış tavuk
ara bir portakal
akşam bir kase çorba salata
su 2 litreyi geçti
spor 3 km tempolu yürüyüş yarım saat genel egzersizler
kaçamak yok

canım bende yiyeceklerimi listeleyip buzdolabına asıyorum.yediklerimin üstünü çiziyorum.listemide erkenden size yazıyorum.akşam yemeğimi bende 7civarında yiyorum.

iyi fikir canım benmki tembellik hiç yazamıyorum ya aslında birçok diyet programında okuyorum yediklerinizi yazın ne yediğinizi görün diye ama işte üşeniyorum

Menum degisti :))

Sabah: 2 kepce yayla corbasi + 1 dilim esmer ekmek

Ara: yesil cay

Ögle:Buyuk kase yesil salata(marul+domates + tavuk gogus eti az yag + bol limon + tuz)

Ara: Yesil cay

Aksam : 1 tabak corba + 4 kofte + 2 kasik bulgur pilavi + cacik

Ara: Bugun ki meyvemi aksam'a attim ask-i memnu izlerken yerim

Egzersiz: Zorla 2 mile + 50 mekik (daha yapamayabilirim cok zorladim galiba )

Su: 3 lt .. Yatana kadar 4 ya da 4,5 lt olur[/QUOTE]

kızlar varya ben böyle şansın içine varya.daha dün servisten geldi bilgisayar.tam kapatırken sigortalar attı.bi baktım şarj aleti yanmış.birazdan laptopunda kendi şarjı biter.yarın yine servise gider.pazartesiye kaldım yine off ya.neyse kızlar ben de hemen tartıldım 64 kilo olmuşum.yarın listeye 64 olarakk bildirin beni.pazartesiye gelirim yine.umarım biz birinci oluruz.

bu nasıl bi şans ya.neyse bilgisayarın bahanesiyle tartıldım 1 kilo daha vermişim hiç olmazsa bu mutlu etti beni.beni özleyin kızlar..

kızlar bende listemi yazıyim

sabah:1 buçuk simit biraz beyaz peynir
4 tane zeytin

öğlen:yok

akşam:göğüs tavuk haşlama
salata
zeytinyağlı pırasa
2 dilim kepek ekmeği

yürüyüş:30 dk
su:1.5 lt )yatana kadar 2.5'u bulur)

kaçamak bugün yok ama dün listemi yazamamıştım ya dün çok küçük bir dilim otlu börek yedim.bodrumun çok meşhurdur annemde eve alınca dayanamadım.ama çok küçüktü

laptopu kapatıyorum.bi dahada açılmaz.hafta içine kadar hoşçaklaın.şimdiden de tüm sevenlerin ve sevilenlerin sevgililer gününü kutluyorum.belki kocamda bana yeni bi laptop alır.

kızlar bide yrn sabah giremicekler varsa şimdiden yeni kilolarını bildirmeye başlarlarsa sevinirim

sabahtan beri hacettepedeyim kızlar kızımın sonuçlarını götürdüm döndüm dolma sardım yarın kızımın anaokulunda türk günü varmış da.Yarın birde okula dolma gidecek ben iyiyim vermişim kilo dayanamadım tartıldım 61,6 olmuşum cuma 62,2 düm bir ara arttım 62,8 oldum Allahtan regli öncesi olmasına rağmen verdim kızlar

yarına kalmasın kilolar herkes lütfen 22:00 e kadar kilolarını bildirsin yanınada geçen hafta bildirdikleri kiloları yazsınlar.

berry31 05/02/2010 62,2 12/02/2010 61,6 gibi.

sabah yine işim var bu akşam hazırlayıp ipoya bırakıcam ipoda yarın 2, grubunkinii kontrol etmek için11:00-12:00 arası forumda olursan çok iyi olur geçen haftaki karışıklık yaşanmaz.

gelelim listeme:

sabah:k-flex
ara:activia
öğlen yiyemedim hastanedeydim yakınında tost ve şekersiz çay.
akşam:3 çatal hamsi buğulama ,k-flex ve sararken 3 zeytinyağlı dolma:çok üzgünüm:
kaçak:kızımın bonibonundan 7tane:çok üzgünüm:

oyyy sevilaylayıı unutttumm :) hepinizi çokk seviyorummm

Benii nasıl unutrsunnnnmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

2gündür çok hastayım...Grip oldum
dün annannemlere geldk annemle tatilimn son günleri içindeyken buraya temizleyelm diye.Deli gibi temizlik yaptım we üşüttüm ceyranda kalıp.Ve şifayı kaptım :kedi:kafamçokkarıştı
üstüne annannemin bitkisel ilçalarını içerek we ballı sütler karşınıza geldim üzgünüm :1no2:
ama karşı gelemiyorum ona.ne rejimiymiş diyor.Beni hala zayıf sanıyor :1no2::sm_confused:
neyse ben de azönce terledim diye üst değiştirirken tatrıldım...500 gr fazla görünüyorumalsanaalsanasmile
hani regldm.Tok karnına tatrıldım falan onunda etkisi wardır diye düşünüyorum ama çok cnaım sıkıldı
sabah :kfleks
ara:kış çayı (içinde bal süt tarçın çilek tozu vs.aklınıza kalorili ne gelirsee )
öğle: pekmezli tahinli ekmek zorla yedirildiboshayallersmileboshayallersmile
araortakal suyu
akşam:Şehriye çorbası
Ara :kış çayı:çok üzgünüm::çok üzgünüm:
su : 1.5litre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…