Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

31 05/02/2010 69

12/02/2010 68.5

mafoldumben bu nasıl iş kızlar yaa okadarda güsel bi hafta geşirdim neden böle oldu acaba regl yüzündenmiki

oyy sevilaycımm unutmadımm nasıl unuturum seni ama ben yarım kilo vermişim yaa demin tartıldım acaba akşam tartıldım diemid,rki??

kızlar şimdi sonuçları istediler die tartıldım yarın sabah tekrar tartılırım belki ibre biraz daha sola kayar :KK43::-):-)

raporumu vereyim kızlar yarım kilo vermişim yaa şeytan dioki git 1 tencere makarna ye :KK43::KK43::KK43:

sabah.:1 dilim çavdar ekmeği,8 zeytin,1 domates,5 dal roka

ara:1 portakal

öğle:3 kaşık bulgur pilavı,1 domates,5 zeytin

ara:2 kayısı

akşam:1 kase karnıbahar yemeği,yarım dilim çavdar ekmeği

i,mdi :yarım elma

su:2 lt

yürüyüş:yarım saat tempolu

egzersiz:100 mekik dahada çekerim

kaçamak:yok

:KK43::KK43::-):-):KK43::-) üzgünüm ben yaa

ben de yarın bidaha tartılıcam. uf vücut 2. hafta diye direnç gösterdi heralde hepimizin.haftaya tekrar açılırız inanıyorum ben

elvaven 05/02/2010 66 12/02/2010 65

sabah: nesfit

ara:yok

öğlen: 2 tane kuru biber dolması

ara: biraz tuzsuz fıstık

akşam:1 bardak çorba, 1 tabak patates

kaçamak: galiba yok

egzersiz: masaj kemeri ve normal tempo yarım saat yürüyüş

su: daha 1 litre anca içmişimdir.akşama kadar bitki çaylarıyla falan 2 ye tamamlıycam

31 05/02/2010 69

12/02/2010 68.5

mafoldumben bu nasıl iş kızlar yaa okadarda güsel bi hafta geşirdim neden böle oldu acaba regl yüzündenmiki

öyle deme 500 grlar birike birike kilolar edicek 500 gr veremeyenler napsın iicemi vazgeçsinler aşk olsun

kızlar ben kilo olarak değil ama incelme olarak bariz şekilde farkı hissediyorum. dün alışverişte dar paça, dap dar kot istedim mangoda. 40 beden aldım giydim. büyük gelmiş size , 38ini getiriyim dedi kadın. giydim biraz zar zor ama oldu sonunda , o kadar mutlu oldum ki..

ipocum cnm ne bileyim daha fazlasına hazırlamışım kendimi sanırım ama bunada şükür diyorum dediğin gibi bir acelemiz yok devam ediyoruz son hızla allaha şükürr :emir_bebek:

sabah yine işim var bu akşam hazırlayıp ipoya bırakıcam ipoda yarın 2, grubunkinii kontrol etmek için11:00-12:00 arası forumda olursan çok iyi olur geçen haftaki karışıklık yaşanmaz.

gelelim listeme:

sabah:k-flex
ara:activia
öğlen yiyemedim hastanedeydim yakınında tost ve şekersiz çay.
akşam:3 çatal hamsi buğulama ,k-flex ve sararken 3 zeytinyağlı dolma:çok üzgünüm:
kaçak:kızımın bonibonundan 7tane:çok üzgünüm:

yarın müsaitim bnde berrycim bnde erkenden kalkıp işe koyulucam.inşallah hesaplamayı doğru yaparım:) şu yüzdelik hesapları deli edio beni

öyle deme 500 grlar birike birike kilolar edicek 500 gr veremeyenler napsın iicemi vazgeçsinler aşk olsun

evet canım haklısın. ben şimdiye kadar 65 ten daha zayıf olmadım.ideal kiloya yaklaştıkça verilen kilolar azalcak ama toplamda buna değicek boshayallersmile

üzülmeyin kızlarrr olucak böyle dengeledi vücut sakın bozmayın birşey sotrucam ticker factoryde çizelge oluşturunca nasıl kopyanalınıp yapışıyordueyvahedigeldismile

evet yarışmada olabiliriz ama atlı koşturmuyor sağlıklı vermedikten sonra ne anlamı var sewilay sende üzülme sağlık ön planda mezzoa nerde iyi mi acaba

üzülmeyin kızlarrr olucak böyle dengeledi vücut sakın bozmayın birşey sotrucam ticker factoryde çizelge oluşturunca nasıl kopyanalınıp yapışıyordueyvahedigeldismile

bb code mu bi kutucuk var orda . http ile başlayan kısmını kopyalıyosun, kullanıcı panelinden profil düzenleye girip en altta kilo takip kısmına yapıştırıyosun

bende kaçıyorum kızlar annemler hastasın ama internetin bırakmıyorsn diye söyleniyorlar...
ılerleyen satlerde uyumassam gelir :KK66: :KK66: :KK66:

X