Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

Dünyanın dört bir tarafında binlerce insan tarafından uygulanan mucizevi Tibet Ayinleri'ni oluşturan 5 hareketi aşağıda resimlerle göstermeden önce faydalarını tekrarlamakta yarar var:

Tibet'in Gençlik Pınarıhareketleri veya Tibet Ayinleri (Tibetan Rites) adıyla dünyaya yayılan ancak bildiğimiz anlamda dinsel ayinle hiç bir ilgisi olmayan bu 5 hareketin düzenli yapılması durumunda kişiye sağladığı yararlar arasında şunlar sayılıyor:
Daha genç bir görünüm, ciltte ve saçlarda canlanma, kırlaşmış saçlarda yeniden koyulaşma, düzenli ve sağlıklı bir uyku, sabahları dinç ve canlı uyanmak, belkemiği, eklem problemleri gibi ciddi romatizmal rahatsızlıklardan ve ağrılardan kurtulmak, hafızada güçlenme, fazla kiloların verilmesi, göz bozukluklarında düzelme, fiziksel güçte artış, duygusal ve zihinsel sağlık, uyum ve yüksek enerji...

geçen gün ben de de oldu 1 kilo fazla çıktım çıldırdım ama bozmadım ertesi sabah 600 gr zayıf çıktım.ben normalde çok düzenli bir bağırsak sistemine sahibim ben bile zorlanıuorum.o yüzden lütfen lifli gıdaları tüketin az yemek asla kilo vermeyi artırmaz.mezzoz bence bu iştah azalması pek iyi değil azar azar ye hasta olma.

cumaya denk tartılma bende pazar menstürasyonum başlıcak umarım 61 olurum cumaya ödemim geçince de 60 olurum.ben sizin gibi hızlı veremyorum sanırım denge kiloma yakınım ondan

aaa süper yaa araştırlm ozmnnn hemencecik kaydirigubbakcemile2

benim de vermem çok yavaşladı. egzersize ve suya daha da ağırlık vericem.. ben 90 kiloyken hemoroid problemi çekiyodum kabızlıktan.. o yüzden kabızlığın önüne geçin lifli yiyin bence de o kahvaltı gevrekleri çok iyi bu yuzden..

cumaya denk tartılma bende pazar menstürasyonum başlıcak umarım 61 olurum cumaya ödemim geçince de 60 olurum.ben sizin gibi hızlı veremyorum sanırım denge kiloma yakınım ondan

ben de yeni elektronik bi tartı aldım. onla benim normal eski baskülüm arasında 1.5 kilo oynuyor tatlım. hangisine inansam bilemedim.. elektronikte 66.3 gösteriyodu sabah.diğeriyle tartılıyodum hep ama onda da 65 falandım.. moralim bozuldu yine de hangisine güvenceğimi bilemedim mafoldumben

elvavencim çok teşekkürler inceledim ve çok holuma gitti önce günde herbir hareketi 2 kere yapın 1 hafta süresince sonraki haftalar 2 şer 2 şer arttırın dior yararlarıda geröekten böyleyse çok güsell

elvavaencim bozma moralini sen diyetine bak cnm bnm

vücudundaki incelmiş hali ve sana yakışan hali görünce tartıdaki kilonu takmican emin ol

elvavencim çok teşekkürler inceledim ve çok holuma gitti önce günde herbir hareketi 2 kere yapın 1 hafta süresince sonraki haftalar 2 şer 2 şer arttırın dior yararlarıda geröekten böyleyse çok güsell

rica ederim canım.üşenmezsem yapıcam ben de.regl düzensizliğine de iyi geliyormuş.
şimdi 29 beden bi kotum vardı dar , 2 hafta falan oldu alalı. baya darken , şimdi bolardı . kota da yazık oldu ama inceldiğimi hissediyorum dar kot olduğu için opuyorumnanaktan
şimdi yeşil çay yapıcam kendime.. yağları ve selilütleri yok etmek için birebir kaydirigubbakcemile5

ekşi sözlüükteki yorumlara kadar okudum valla normalde ekşide ne olursa olsun olumsuz yorumlar yapılırken bu konu ile ilgili herkes şaşırtan şeyler sölemiş

geçen sene akupunktura giderken moğol doktorum önermişti bana canım.. ama ben daha gencim diye pek üzerinde durmamıştım. yarıda kesmiştim 21 e ulaşmadan

bu gunku raporum
sabah 2 fincan tek sekerli cay kahvaltiliklar
ara karanfil tarcin cayi
oglen ezo gelin corba 1 kase
ara 5 grisini
aksam yogurtlu az kanibahar yemegi
activia
2 litre su

ben de okudum yorumları canım. herkes o etkileri gördüğünü söylemiş. ben de ekşi sözlüğe güvenirim. biri de iki haftada 5 kilo verdiğini yazmış. diğer etkilerine de ihtiyacım var benim aslında. göz bozukluklarına, mide sorunlarına , fıtıklara falan iyi geliyomuş.. dinç hissettirmesi ve güzel uyutup uyandırması da ilgimi çekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…