Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

taze fasulyecim işte ben ve ailem bu konuda şanslıyız.köyümüzde babamın tarlaları var onları ektirir.bize yazın ortasında direk tarladan kışlık ince ve kalın bulgurumuz,kuru fasulyemiz,nohutumuz ,mercimeğimiz pekmezimiz vs vs gelir.kızım ve eşim bol bol tüketir ,ben ise ne kadar sağlıksız şey varsa onları yerdim.ama artık akıllandım bende sağlıklı besleniyorum..

kahveyi ben sade ve sekersiz icmisimdir hep ama cay sekerli oluyordu.. Su ara esmer seker kullandim cay da ama onu da biraktim. artik cayi da sekersiz iciyorum ama iste ben her ikisini de cok seviyorum hele kahve biraksalar gunde 3 makina icerim sanirim hepsini kesiyem yavastan.. Zaten su ara yesil cay a basladim ama onu da zencefilli olanindan tuketiyorum sadesi iykk hic guzel degilsempatiksalakcinni

merhaba bugün sanırım grip oluyorum bişey canım istemedi bol su içtim 1ELMA 1MUZ YEDıM
AKŞAM:1TABAK PIRASA KONULDAN BERRY ŞU ÇıZERGE ıÇıN Bı KONUŞALIM

evime döndüm kızlar guclubacismile artık çok daha sıkı yapabilirim diyetimi

kızlar ben ifademi verip kaçayım:)

sabah: 1 dilim ekmek,3 zeytin,5 badem,1 sivribiber,1 tutam maydonoz,yarım dilim peynir,1 küçük domates

Öğlen:Yarım lavaş,50 gr tavuk döner,biraz patates kızartması,light kola

Ara: Yarım dilim tavuk göğsü

Akşam:1 kase yoğurt

Kaçamak :yok

Su:1 litre (uyuyana kadar 2 lt olur)

Yürüyüş: 1/2 saat tempolu

Egzersiz :100 mekik ,15 dk plates

1 adet soda ,2 bardak yeşil çay

Hepinii öpüyorumm yine gelirimmm opuyorumnanaktan

vallahi annem 5 kilo alıp dönmüş eve. ben korkarım diye tartılmadım

sabah: 1 poğaça biraz peynir domates 2 parça sosis

öğlen: ramazan pidesi elin yarısı kadar ve peynir

ara: muz

akşam: dışarda yemek zorunda kaldık iskender yedim =(

su: 1 litre içebildim yolda tualete çıkamam diye

egzersiz: yok
kaçamak da iskender

ben bugün
sabah: 1dilim kepek ekmeği 1 katı yumurta
öğlen: yoğurt soslu brokoli
Akşam: 1elma
bol su yeşil çay içtim

Ne güzel, ne kadar şanslısın, ne yediğini biliyorsun.

taze fasulye cnm allah düğününüde göstermeyi nasip etsin
tebriklerrr opuyorumnanaktan

Çok teşekkürler...

gunaydin hanimlar
suan kahvaltimi, yapiyorum yarim domates , yarim salatalik , 1 yumurta (tavada yagsiz), bir dilim kasar peyniri ve yaninda da yesil cay..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…