Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

neden kimse yok kızlar nerdesiniz
Bu sabah müsli ve süt
Arada 4 adet burçak bisküvi
Öğle :salata ve1 dilim kepek ekmek
Arada muz planlıyorum
Akşama da haşlanmış karnıbahar düşünüyorum su şimdilik 1 litreye yakın
Egzersizde sanırım 45 dakika falan yürürüm

bende kahvaltımı anca yaptım birazdan yürüyüşe çıkıcam 1 saat kadar saat 4 gbi bi çorba içicem belki dışardayım diye.bide dün akşam patlamış mısır yedim sölemeyi unuttum.cumaya az kaldııııııkaydirigubbakcemile3

ipo geçmi kalktın

çok güsel bi rüya görüodum kesemedim:eek: şimdide 1.30 saatlik yürüyüşüm bitti eve döndüm.tartıda hemen fark etmiş yürüyüşten gelince baktım :) menümde belli listemi yazıorum

sabah:2 kepek ekmeğiyle kaşarlı domatesli tost

ara:yok

öğlen:yok

ara:1 tane mavi yeşil gofret

akşam:2 kepçe tazefasulye
1 dilim kepek ekmeği

yürüyüş:1.30 saat
masaj kemeri:30 dk
egzersiz:30 saat(yatmaya yakın yapıcam)
kaçamak:yok

Son düzenleme:
ben simdiden menumu yazayim aksama yuk kalmasin ustumde sırnaşık şey
Sabah : Yagsiz bir yumurta pisirdim, yarim domates, yarim salatalik, bir dilim kasar peyniri + yesil cay

Ara: Elmali , Armutlu prebiyotik yogurt

Öglen : 2 kepcemercimek corbasi, yarim kase salata( gobek, roka, havuc, bol limon + elma sirkesi)

Ara: 20 tane cubuk kraker

Aksam : 1, 5 kepce corba + salata

Egzersiz: 4 mile + 50 mekik+ 100 ip atlama

Su: Suana kadar 2 lt yatana kadar 2 lt daha icerim

Aksam yemeginden sonra meyve + cay ya da kahve icmeyi dusunuyorum ..

grupta bi konuşmama hali var neden ki herkeste bi yavaşlama var kimse konuşmuyoo bilmiyorumkismile yoksa cuma yaklaştı diye herkes çokmu heyecanlı

kızlar menümü yazıyorum
Sabah:müsli ve süt
Ara:4 burçak
Öğle:salata 1 dilim kepek ekmek
Ara:yok
Akşam:1 patlıcan dolma,fazlaca yoğurtlu kereviz salatası yağsız.1 dilim kepek ekmek.
Su:1.5 litre devam ediyorum.
Egzersiz:hava soğuktu yürüyemedim.
Kaçak:başparmağın yarısı çikolata (38 kalori)

Şimdi form çayı içicem.

evet herkes nerde herhalde grup kapansın istiyorlar katılımı az olanlar elenecek diyorum kimse inanmıyor gruba girmek isteyenler var

ben simdiden menumu yazayim aksama yuk kalmasin ustumde sırnaşık şey
Sabah : Yagsiz bir yumurta pisirdim, yarim domates, yarim salatalik, bir dilim kasar peyniri + yesil cay

Ara: Elmali , Armutlu prebiyotik yogurt

Öglen : 2 kepcemercimek corbasi, yarim kase salata( gobek, roka, havuc, bol limon + elma sirkesi)

Ara: 20 tane cubuk kraker

Aksam : 1, 5 kepce corba + salata

Egzersiz: 4 mile + 50 mekik+ 100 ip atlama

Su: Suana kadar 2 lt yatana kadar 2 lt daha icerim

Aksam yemeginden sonra meyve + cay ya da kahve icmeyi dusunuyorum ..
Çubuk kraker dışında iyi devamopuyorumnanaktan

kızlar bugün geç kalktığımdan iki öğün olarak yedim

sabah(öğlen) : 1 kase light sütlü meyveli nesfit

akşam: 2 dilim pizza

bitki çayları

su:1.5 litre
egzersiz:masaj kemeri 20 dakika
kaçamak:yok

ve bugün erkek arkadaşım zayıflamışsın sen görmeyeli dedi çok sevindim kaydirigubbakcemile2

aaa o zamam özelden onuşmaya devam etsinler gelmeenleri not ediyorum.bu forumun amacı ne ipo sende bak perşembe akşamı konuşacağız ikimiz vericez kararı

ben sanmıyorum msnden yada özelden konuşulduğunu..galiba herkes yeni geliyo evine daha..yada üşenenler oluyodur yazmaya =D

geçtiğimiz 3 gün herkes burdaydı ama.ben şimdi en baştan sayfalara bakıcam kim gelmiş kim kaç defa girmiş.kızlar inanın bende istemiyorum ama bu forumun amacı paylaşım ve desteğin sürekliliği umarım herkes bizimle kalır.Burayı yük gibi gören bence hiç gelmesin ya da yazmaya üşenen kendini yormasın.

bugün yediklerimin listesi
Sabah
2dilim kepek ekmeği
2dilim yağsız peynir
1katı yumurta
öğlen
Tavuk salata(minik doğranmış tavukparçaları, yoğurt, göbekmarul)
Akşam
3kaşık sebzeli makarna
bugünlük kadar..

berrycim girmeyenler belirli kişiler galiba.daha çok yeniyiz.zaman geçtikçe daha güzel oturur belli olur daha aktif olanlar

evet canım kararlı olsun insanlar hep kendilerine faydası.belli kişiler arasında dönmesin çünkü grup dolu diye hakikaten gelmek isteyip gelemeyenler var.

tatlım bu arada nesfitin 2 hafta 2 öğün diyetini deniycem şubat tatili bitesiye kadar. 2 öğün nesfit , 1 öğün normal.
ben geç kalktığım için 1 öğün nesfit. akşam normal yemek şeklinde yaptım ama.

2 haftada 5 kilo vermiştim yazın ben bunla.. isteyenler bunu da denesin. çok faydasını gördüm ben.tatil bitince koşturma başlayınca çok sıkı diyet yapamıyo insan. tatilde ne kadar kilo giderse kar.

X