Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

berrycim bu arada unutmadan termal sauna şortun orjinalini sadece istanbul korse merkezi satıyo ordan almayı unutma

diyetimin 2.günündeyim biraz zorlanıyorum ve sporda yapamıyorum çok fazla umarım veririm bu kiloları

kızlar lütfen listelerinizi gönderin araştırma konusu hakkında herkes bilgi sahibi olsun.Glisemik index çok önemli özellikle şekeri düşenler ve karbonhidrata aşırı düşkünle için.Kendinizi glisemik indexi düşük besinlerle daha uzun süre tok hissedebilirsiniz.Menünüze akşamdan önceki ara ve öğle yemeği için indeksi düşük besinler seçin yarın deneme günü fikirlerinizi bekliyorum.

berrycim bu arada unutmadan termal sauna şortun orjinalini sadece istanbul korse merkezi satıyo ordan almayı unutma
Tamamdır 85 ytl alıcam sanırım kapıda öderim cumaya alıcam para işimi hallediyim.senin sayende alıcam sengözlerimebaksanab:enbuyukkk:

yetisidim :)
Sabah : Kucuk kase nesfit light sut ile
Ara: 1 yesil elma
Öglen : 1 tabak corba
Ara: 1 buyuk salata +yesil cay
Aksam : 1 kucuk kasenin yarisi corba + 1.5 tabak pilav ustu kavurma+ 1 bardak ayran

Egzersiz: 2 mile yuruyus+yarim saat plates+ 60 ip atlama yatmadan 2 mile yuruyus + 30 mekik planliyorum
Su: 3.5 lt yatana kadar icerim herhalde cok tuketirim ..

Benim saat konusunda sikintim var tr. saatinden bir saat geride takip ediyorum sizi ve unutkanlik cok oluyo saate bakiyorum aa daha var diyorum bu aksam oldugu gibi zar zor yetisiyorum sonradan dank ediyor..

bende portakal yedim 4-5 tanede fındık ve tam gaz çay bu akşam sabahlıcam özel bir nedenden dolayı umarım saldırmam yemeğemafoldumben

Iyi geceler ben anca bu saatlerde oturabiliyorum pc basina gelelim bugun yediklerime
sabah normal kahvaltiliklar 1 fincan bitki cayi
oglen 2 dilim ev yapimi pizza
aksam izgara balik bol yesil salata
2 litre su kacamak kestane
200 mekik 100 sopayla sag sol hareketi 1 saat yuruyus

iyi geceler kızlar.bende az önce küçük bi fincan nescafe içtim.kaçamağım bu.şimdide yatıyorum.ii geceler..

selam kızlar bayadır bir ayaktayım 13:30 doktorda randevumuz var.
Sabah iki ince eti hoşbeş gofret yedim.
Kahvaltı haşlanmış yumurta kepek ekmek 5 zeytin az peynir ve çay.
planım
Ara:meyve
Öğlen:salata
Ara:1muz
Akşam:ızgara tavuk

Ben akşam 3 tane sarmayla salatamı yedim bol su ve bitki çayı içtim. Sabah kalkar kalkmaz bir bardak su sonra 1 dilik kepek ekmeği peynir zeytin domates yedim. Öğle yemeğine kendime akşamdan az yağlı karnıbahar yemeği yaptım onu yiyicem.
Bu arada reglimde başladı benim. Suyu biraz azaltabilirim sanırım.

Daha çok ıhlamur adaçayı ve rezene tercih edebilirsin.glisemik index araştırdınmı

kızlar merhabaaa bende saabh 1 dilim ekmek,yarım dilim peynir,3 zeytin,4 badem,1 sivribiber,1 küçük domates,1 tutam maydonoz yedimmm bugün kaçamak yapmicam kesinlikleeeee

tünaydın kızlar.çoçuk ev işi yemek derken bu saate kaldım.moralim çok bozuk..nedenmi halen adet olamadım.dün adet sökktürücü ve gebelik testi aldım sonuç tabiki negatif hemen hapa başladım ama halen tık yok.sancıdan geberiyorum..

yemeklerim hazır.
hemen yediklerim ve yiyeceklerimi yazıyorum.
sabah:ekmek yok,yarım greyfurt,az kaşar ve beyaz paynir,yarım salatalık.sancıdan iştahım da kesildi.
ara:1 elma,1 kivi
öğlen:2 kaşık pilav üstüne sebzeli bezelye az
ara:biraz ceviz ve fındık az kuru kayısı
akşam:salata belki bezelyenin az sebzelerinden.bi deişiklik olursa yazarım
2.5 litre su
klasik yürüyüş ve egzersizlerim,ekstra olarakta dışarı çıkıyorum 1 saat felan yollardayım..

tünaydınnn :)bende bugün kahvaltıda 1 dilim kepek ekmeği kaşar ve beyaz peynir.3 tane zeytin 1 bardak taze portakal suyu ve bir yumurta yedim.biraz geç yediğim için yine öğünler sıkışıcak 10.30da uyanmıştım ama tekrar uyuya kalmışım şimdide 2 adet kuru kayısı yiycem bağırsaklarıma çok ii geliyor.akşama toptan yazarım bugün biraz iş yapıcam öptüm sizi

GLISEMIK INDEKSI AZALTMANIN SAGLIKLI YOLLARI
Ogunlerinize salata ekleyin
Salatalariniza az miktarda zeytinyag ve sirke ilave edin
Ogunlerinizin karbonhidrat,protein ve yag yonunden dengeli olmasini saglayin
Meyve suyu yerine meyvenin kendisini tuketin
Patates gibi nisasta yogunlugu yuksek besinleri sicak tuketmeyin
Besinleri cok kucuk dogramayin mumkun oldugunca pure yapmayin
Beyaz un ve beyaz seker yerine tam tahil urunleri tercih edin
Besinleri yavas ve iyice cigneyin
Light urunlerin glisemik indeksleri normal urunlerden daha fazladir bu nedenle normal urunleri tercih etmeye calisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…