Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

valla canım herşey beyinde bitiyor.benimde geceleri kızımı çişe uyandırdığım zaman açlık başıma vuruyor.mutfağa koşuyorum ama ,hayır ne için çabaladığını unutma canan diye sadece su içip yatıyorum[/B]

bugün 11de uyandım sonunda başardım 1den önce uyanmayı umarım böle devam eder hep.ama karnım o kadar çok ağrıoki sbh kahvaltıdan sonra hiçbişi yiyemedim.birazdanda akşam yemeği yiycem oda zorla çnkü midemde çok bulanıo.listemi yazıorum ben

sabah:1 kase nesfit light sütle

öğlen:yok

akşam:2-3 adet mücver
4-5 adet küçük boy köfte
1 kase yoğurt
1-2 dilim ekmek

kaçamak:yok
su:yaklaşık 1 lt( bugün midem almıyo malum) :eek:

ilerleyen saatlerde kaçamak olursa eklerim öptüm hepinizi karnım feciiakannehir

hmm ipocum ben halen bekliyorum.eşim gelirken adet söktürücü alıcak.umarım onun bi faydası olur.şişlik beni mahvediyor..

oh kızlar çok iyi gidiyosunuz..

ben de sabah 1 bonfrit azcık peynir ve 1 dilim domates yedim

öğlen 4 5 misket köfte ve iki kaşık erişte yedim

1 saat spor salonunda yürüyüş koşu ,mekik , bacak hareketleri, bisiklet çevirme , dumble hareketleri yaptım

yarım saat de yüzdüm

suyum da 1.5 litreyi buldu bugün. akşam da dikkat edicem.. kaçamak yok şimdilik =) birazdan yemeğe iniyorum ben de

kızlar benimde regl zamanıma 1-2 gün var iştahım inanılmaz aççık ama tutmaya çalışıyorum kendimi bugün biraz kaçamak oldu :KK43:

sabah:1 dilim peynir ,2 dilim beyaz ekmek:kedi: ,8 zeytin ,çay

ara:10 tane badem ,1 bardak yeşil çay,2 soda

öğlen:2 tane lahmacun :KK43:

ara:peynirli domatesli sandiviç

akşam:1 tabak makarna :KK43::KK43::KK43:

su:2 lt

egzersiz: 15 dk plates

ya kızlar affedin bugün çok karbonhidratlı beslendim ama yarın sabah spora gittiğimde acısını çıkarıcam malum regl zamanım :KK43:

sabah:1 dilim muzlu pasta:a015:
Ara:3 tane diyet bisküv
Öğlen sütlü kahve ve tam tahıllı ekmekten 3 peynirk tost
Ara:muz
Akşam:yağsız salata ve balık
Ara:3 incir
Su:2 litre +devam ediyorum.
Kaçamak: belli
Egzesiz: 30 dakika yürüyüş.

çarşambadan itibaren spor artacak kızımı servise bindirdikten sonra yürücem.kendşme doğumgünü hediyesi termal sauna şort alıcamguclubacismile

bana ne demeli sabah tartıldım gördüm ve buzdolabına gitti tartılmıcam cumaya kadar.üzülme regli dönemi biyolojik saatinle ilgili bol su ve yarın ekstra yürü

çarşambadan itibaren spor artacak kızımı servise bindirdikten sonra yürücem.kendşme doğumgünü hediyesi termal sauna şort alıcamguclubacismile

aa süper bi fikirr doğum günü hediyesi işi :) şimdiden hayırlı olsun :eek:

67den55e sende üzülme hepimiz zaman zaman kaçamak yapıoruz.ama kafana çok takıp yedin diye üzülürsen bünyene dha çok etki yapar.yediğinde mutlu olmaya bak kafana takma nede olsa çaresi var oda biraz fazla hareketkaydirigubbakcemile5

neysem olmazsa bugün akşam çok egzersiz yaparımm mekik filan çekerim .regl olunca egzersiz yapamıyorum bol bol yürürüm umarım çok sancım olmazzz eyvahedigeldismile

neysem olmazsa bugün akşam çok egzersiz yaparımm mekik filan çekerim .regl olunca egzersiz yapamıyorum bol bol yürürüm umarım çok sancım olmazzz eyvahedigeldismile

ben bugün öldüm sancıdan halada ağrıo ama biliorum ki yarına geçicekkk:eek:
bide ben motive olsun die fashion tv isliorum kızlarrzemuszemus özellikle victoria secret defilesi olunca acayip gaza geliorummm

arada kaçamaklar oluyor elbet.çok ta üzülmenize gerek yok.telafisi bizim elimizde.bende az önce yiğenim cips yiyordu 6 tane ruffles yedim.akşam 40 yerine 50 dakika yürüyerek ceza vericem kendime.

ay ben de gaza geliyim diye fashion tv açıp victorias secret defilesi izliyorum =D

akşam yemeğinden geldim ve günü kapattım kızlar,

sabah :1 bonfrit azcık peynir ve 1 dilim domates yedim

öğlen :4 5 misket köfte ve iki kaşık erişte yedim

egzersiz:1 saat spor salonunda yürüyüş koşu ,mekik , bacak hareketleri, bisiklet çevirme , dumble hareketleri yaptım

yarım saat de yüzdüm

akşam: bi balığın 6da 1i. 2 saray katmeri ( lazanya gibi bişey) bi börek büyüklüğünde,1 dilim rulo pasta
su: 2litre

kaçamak: pasta =(

X