Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ben 45 dk yürüyüşümü yaptım geldim çok terledim ohhh...başkan olablrm isteyenler varsa herkesin ilk kilolarını kaydettim 2 kişi eksik kaldı sadece oda tazefasulye ve 67den55e

hangi yeşil çay tabletini kullanıosun ?

gnc inkini canım

bende solgarınkini kullanıorum :) sen gnc den memnunmusun...bu arada bende öğlen makarnayla sarımsaklı yoğurt yemiştim o zamandan sora bişi yiyemedim vaktim olmadı birazdanda şinitzelle çoban salata yiycem 1-2 dilimde kepek ekmeği:)

ipo merhaba cnm bende hemen bildireyim sana 70 kiloyum ben malesef 8 kilo birden aldım tekrar dengesiz diyetlerimle ( 55 e inmek istiyorum benide kaydettt gamyoncuiremsu

ipo merhaba cnm bende hemen bildireyim sana 70 kiloyum ben malesef 8 kilo birden aldım tekrar dengesiz diyetlerimle ( 55 e inmek istiyorum benide kaydettt gamyoncuiremsu

hoşgeldin :) kaydettim hemencacik.sadece tazefasulye'nin kilosu eksik kaldı...bide bu listeye olmak istediğimiz kilolarıda yazıcakmıydık???

evet ipocum yazalım başlangıç yanınada hedeflerini yazalım sen bana yaz ben sana hazırliyim istersen yada sen yap sorun olmaz opuyorumnanaktan

önümüzdeki hafta cuma yani 05/02/2010 tarihinde olmak istedikleri kiloları not edicez ama kallisteye göndereceğimiz boy ve kilo bilgileri .olumunekankayizsmile

ipoyla beraber kaydediyoruz uygun görürseniz ben sözcü olmak istiyorum ipoda yardımcım olmayı kabul etti tabi siz grup üyeleri uygun görürse.isterseniz oylama yapalım

ipoyla beraber kaydediyoruz uygun görürseniz ben sözcü olmak istiyorum ipoda yardımcım olmayı kabul etti tabi siz grup üyeleri uygun görürse.isterseniz oylama yapalım

bana uyar canım.diğer arkadaşlardan olumsuz cevap geleceğini sanmıyorum.isteyen olsaydı bu zamana kadar yazardı zaten.listenin hazısan akşam üstü yazın da biz de bakalım.ben yazdım ama tekrar yazayım
boy 1.60
yaş 30 olmak üzere
başlangıç kilom 69.5
şu anki kilom 67(adet olamadım halen oda var yani)
hedefim haftada 1 kilo vererek 52 olmak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…