Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

ipocum bana da listeyi gönderirmisin düzenleyip sayfaya yazıcam canım özele atarsan sevinirimopuyorumnanaktan

ya aslında benimde bu haftaki hedefim 67 dedim ama 1-2 kiloda versem iyyi çünkü regl dönemim yaklaşıor ilk hafta hedefi fazla tutmamın sebebi ilk kiloların çabuk gitmesi ona güvendim biras -tatlicadiarzu-

20 gündür kendimi yemek konusunda sınırladım su aklıma bile gelmezdi içmek ama 20 gündür bazen 3litre bile içtiğim oluyor sinirlendikçe çok açıktığımda ve bunun gibi bir çok şeyde su içmeye başladım ondan önce mutlaka birşey yerdim.ASLINDA YEMEK TABAĞIMI EN KÜÇÜKLERDEN SEÇTıM VE HER NE YERSEM 6 YEMEK KAŞIĞI KOYUYORUM MUTLAKA 4 SAAT DE BıR BıR TANE BıSKıVÜ YADA 2 TANE CEVıZ GıBı ŞEYLER YıYORUM 20 GÜNDÜR 82KıLO 800GRDAN 78 KıLO OLDUM MAYIS ORTASINA KADAR 65 OLMAK ıSTıYORUM SPOR YAPAMIYORUM 3 AYLIK AMELıYATLIYIM 5 KADAR DAHA YAZAK HERKESıN ıSTEDıĞıNı BAŞARMASINI DıLERıM

bihtos tebrik edeirmmm çok güsel yapmışsın başarmışsın bence bundan sonra işin zor değil çünkü yerleştirmişsin bunu hayatına bi,zede yaptığın şeylerden taktik verirsin :)

he he kızlar.kocam aradı ikramiye si yatmış.alışverişe çıkalım hazırlan dedi..ben şimdi bu sevinçle 3 gün bi şey yemem.kilolarıda veririm ohh ne güzel..

valla kızlar ben bol bol su içiyorum.pek oturmuyorum sürekli bi hareket halindeyim.ana ve ara öğün yapıyorum.az yiyip çok çiğniyorum.regl olamadım gitti gerçek kilomu çok merak ediyorum.

Selam kızlar eğer kimsenin bir itirazı yoksa grup sözcünüz olarak.ışlerin düzenli ve disiplinli yürümesi için birtakım düzenlemeleri yapmam için bana yapmanızı isteğim bildirimleri yazacağım.

yap yevrucuğum işler tıkırında gitsin hep biz birinci olalımda...

Kallistenin verdiği bilgiye göre bu hafta deneme haftasıdır ve gerekli bilgi ve paylaşımında bulunmayan ve foruma katılmayanlar gruptan çıkartılacaktır.

Benim ve sizin de faydalanmanız açısından birbirimize tavsiyede bulunmak amacıyla saat 21:00 a kadar(bebeği olanlar giremezse ertesi gün 11:00 a kadar girebilir)

1)Günlük diyet listesi
2)Günlük içilen su miktarı
3)Günlük yapılan egzersiz
4)Yemek konusunda yapılan kaçamakların yazılmasını önemle rica ediyorum.

Genelde forumlarda gözlemlediğim bir süre sonra forumun amacını gerçekleştirmemesi ,insanların düzenli bilgi akışına yardımcı olmaması ve sonucunda katılanların motivasyonunu düşürmesidir.Lütfen birbirimize yumuşak ve olumlu bir tavırla yaklaşalım ve kırıcı olmayalım.Saygı sınırlarını aşmayalım.

Not:Yağmury ve tazefasulyenin bilgiileri ve sewilaylay ın eksik bilgisi var tamalarsanız en kısa zamanda listemizi forumda açıklıcam.Hepinize az kilolu fit günler dilerim.opuyorumnanaktan

Bu arada ipocum bana özele attınmı bendeki listeyle karşılaştıracağımda lütfen unutanlarda 05/02/2010 için haftalık hedefini de belirtmeyi unutmasın.kaydirigubbakcemile5

Berry
Günlük diyet listem
Sabah:Kepek ekmek 1 dilim,vb...
Ara:elma..
Öğlen:Çorba
Ara:muz..
Akşam:ızgara et

ıçtiğim su :2 bardak :sinifsinifgerçek)
Egzersiz:yok
Kaçamak:yok

Kilom:62,1 05/02/2010 hedefim 61,5
Boyum:1,68
Yaşım:32

başlama tarihim: pazartesi
pazartesi günkü kilom:80
Şuanki kilom :78
Bugünkü menüm
sabah:2dilim kepek ekmek ve peynir
öğle yok
ara hatta kaçamak küçük üç parça çikolata
akşam yemeği çorba
su:3.5 litre
haftaya cuma olmak istediğim kilo 76
booyum :1.70
yaşım 21
gerçek hedef:65
haftaya ollmak istenilen hedef :76

Son düzenleme:
9 GRUP HER DAıM BıRıNCı OLACAK .

Grup listemiz

1)MEVCAN KıLO:67 BOY:1,60 CUMA HEDEFı:?
2)SEWıLAYLAY KıLO:78 BOY? CUMA HEDEFı:?
3)GRÜBCHEN KıLO:68,1 BOY:1,60 CUMA HEDEFı:?
4)BıHTOS KıLO:78 BOY:1,74 CUMA HEDEFı:76,5
5)BERRY31 KıLO:62,1 BOY:1,68 CUMA HEDEFı:61,5
6)ıPO KıLO:86,3 BOY:1,69 CUMA HEDEFı:85
7)67DEN55E KıLO:70 BOY:1,62 CUMA HEDEFı:67
8)YAĞMURY ???????
9)TAZE FASULYE????

kızlar malum regl sıkıntım var.67 kiloyum cumaya kadar hedefim 66 olmak ama bi aşağı veya bi yukarı olabilir.bu bi haftalık dilimde tam kesin kilo bildiriminde bulunayabilirim..ama hedefim her cumadan cumaya 1 kilo verme şeklinde deva edecektir.hepimize bol şans.

1)mevcan kılo:67
2)sewılaylay kılo:78
3)grÜbchen kılo:68,1
4)bıhtos kılo:78
5)berry31 kılo:62,1
6)ıpo kılo:86,3
7)67den55e kılo:70

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…