Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

gecmis olsun..

benim agrim olmaz cok sükür ama cok sinirli olurum..arkadasimizin papatya tavsiyesini deniycem ..bir hafta var regl günüme..genelde gergin sinirli gecer ilk gunlerim ..papatya cayini deniycem zemus tskler

günümü yaziyim
sabah sporumu yaptim
sicak ve sirkeli suyumu ictim öglene kadar yudum yudum
yemek olarak domates,salatalik, peynir, maydonoz dogradim iki etimekle yedim
isyerinde arkadasim tulumba tatlisi getirmis 1 tanecik attim agizima zaten minicikti

öglen dünkü vitamin bombe corbamdan ictim bir kase (ekmeksiz)

aksamda pazi tava yaptim belki ondan yerim simdilik felaket tokum
(paziyida arkadasim verdi..özel bahcesinden)2. kez yapiyorum gecen yil vermisti.. ilk defa görmustum pazi denen bitkiyi nasil yapabilicegime dair birkac tipp vermisti.. denedigim de muhtesem olmustu.. gecen yilki gibi yaptim bol kasarli pizza gibi kesiyorum makarnanin yanina esimde begeniyor öyle.. ben yersem´tabi kucuk bir parca kesip ekmeksiz makarnasiz yiycem

ozicim lapayi sormustun..unuttugumu sanma.. forumda biryerde görmüstüm aramaya firsatim olmadi..ama yapicagimzaman bakicam mecbur buldugumda linki veririmyerimseniben

iyi geceler herkeşe...
sabah : 1 adet haşlan mış yumurta ,bir dilim ekmek.
öğlen :çorba bir dilim ekmek
akşam :fasulye ,6 kaşık pilav.....
meyvalı soda içtim, yeşil çayımı içtim vee sporumu yaptım.....

günaydın günaydın hanımlar şükür geçen hafta bitti regl bitti huzura kavuştum bu hafta sıkı bi diyet yapmak istiyorum çünkü 74 görmek istiyorum bu hafta baskülde spora ara vermiştim bu hafta onada başlıcam allahın izniyle yürüyüşümüde streçli yapmaya başlıcam o kadar sıcaktıki her ikisi bi arada çekilmiyodu inş yarın benim için tekrar sıkı bi hafta başlıcak cuma günkü bildirimimin doğru olduğunu düşünmüyorum şişliğim vardı bence ondna öyle çıktım kilo almadığımı düşünüyorum
ayrıca bu hafta beni her gören kilo vermişsin dedi çok mutlu oldum
sabah sirkeli suyum,bir lt su az sonrada kahvaltı edicem

senı gıdı gıdı dua et ısım var yoksa ...
hadı ben ucar suana kadar 150 mekık 1 yagsızkepek ekmeklı tost yedım azck hareket edekk
aksama gorusurz baş baş

ben geldimm..
hacr canım yeni nickin süper.hayırlı olsun hayatım..
ben bugün bir yumurta ve kepekli ekmek yedim..akşamda herzamanki gibi yürüyüşümü yapıcam.1 saat.sonrada sporumu..
adet henüz olmadım.şişkinlik ve kasık ağrılarım mevcut.
bu arada hacer canım geçmiş olsun sanada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…