Cuma Zayıflama Yarışması 9. Takım

bugun 40 dk açık hava yürüyüş 250 mekik 5mil leslie 1ssat 8 km yol katettim:)
1saat koşu bandında 5 6.8 km koşu 3lt su
kepeklı bır tost yagsız kıraz kayısı ve sebze yemegı
zencefıllı ve yesıl cay fınısh bugunluk:)

günaydın hanımlar bu sabah sirkeli suyumu içtim ,üstüne bi dilim kavun yedim çok faydalıymış dün haberlerde izledim yürüyüşümü yaptım işe geldim 1 lt su içtim şimdide bi simit bi bardak çayla kahvaltı edicem

bu arada bana pirinç lapası diyetini kim anlatıcak hala beklemedeyim
es se sen böyle yazdıkça baygınlık geçiriyorum bu kadar tempoya vucudun nasıl dayanıyo hayret ediyom sen evlimisin çoluk çocuk yokmu

merhaba arkadaşlar güzel bir gün diliyorumopuyorumnanaktan . hacerciğim yeni nikin gerçekten çok şekerŞeniz

bu arada bana pirinç lapası diyetini kim anlatıcak hala beklemedeyim
es se sen böyle yazdıkça baygınlık geçiriyorum bu kadar tempoya vucudun nasıl dayanıyo hayret ediyom sen evlimisin çoluk çocuk yokmu

:)) cnm ıkı aydır bu tempodayım
evlııym cnm 3 seneye yakın oldu
zayıflıyım bebiş istiyorum
saglıklı bı hamılelılk gecırım inş
suan spora karsı feci istek var
zayıflaıdıgm ıgormek acyaıp motıve edıyo
onun ıcn durmak yok turkıyeyı katetcem:))
kızlar buugn kayınvalıdemdeyım ye ye dıye basımın etını yıcek
ıns kurtulurum baskısından aksama yaptıklarımı yazarım

merhaba canım işte aradığın pirinç lapası diyeti BURADAsevgili püsküt bütün ayrıntıları açıklamış. bende yaptım gerçekten işe yarıyorhihoyyyt

çok merci bakıyorum hemen opuyorumnanaktan

bugün benim doom günüm ....:kedi:

tümm dileklerinin gerçek olması dileğiyle nice mutlu senelere opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

inş kurtulursun ne baskısı yapıyo bilmiyor ama ,eminimki çok güzel zayıflıcak ve en güzel hamile sen olcaksın buna inanıyorum bu hızla hamile oluncada spor yaparsın sen çocuk bi doğuyo eller kollar hareketli hadi hop bir iki bir iki diyo sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
tarihe geçcen es se spor yapan bebeği doğurdu diye kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

pia.cımm küstün mü bana mafoldumben

ofhhh sen böyle yaparsan nasil küsebilirim kiii..of bende utandim:kedi: regl haftam genel bi alinganlik var galiba ustümde:kedi::kedi:

bugün benim doom günüm ....:kedi:
a.s. MUTLU YILLAR...Allah saglikli,huzurlu, basarili bir ömür versin

ozicim bende yarin ve öbür gün pirinclapasi yapicam.. bu haftaki amacim aslinda kilo vermekten ziyade..verdigim kilolari korumakti,,cunku herhafta ayni performans olmuyor..gecen hafta1,5vermistim alirsam buhafta geri diye korktum ama ..suan ayni duruyorum..iki gun lapa yapip cuma sabahina 12den vurucam..sonra yine bikac koruma günü fln fln
cok stratejik hareket ediyorum:1ninca:kaydirigubbakcemile3

sabah bir muz ve bikac yudum sebze suyu
öglen domates corbasi(icine havus kabak vs de attim)
aksam salata ve ilerleleyen saatte meyve düsünüyorum

cok stratejik hareket ediyorum:1ninca:kaydirigubbakcemile3

BENDE YAPMAK istiyorum bu cuma hedefi bende 12 vurmam lazım geçen hafta kendimden utandım mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben bu hafta 74 görmeyi istiyorum bunun için şu lapayı bende yapcam inş akşam annmelere gidicem misafir var off gelde boğazı tut :tomato::tomato: şöyle göz uuc ile bakarım heral kafamçokkarıştı

selamlarrr
piacım gerçekten çok üzüldüm seni kırdım diye, tekrar özür dilerim a.s.

laceyim teşekkür ederimmm opuyorumnanaktan

zemusum iyi seneler, mutlu yıllar diliyorum sana a.s.

bütün takıma sevgilerimi yolluyorum, paylaşımlar azalmaya, sıralar düşmeye başladı, canlanalım kızlarrr zemuszemus

hacercimvereliniortakkaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

ozicim ben 64 te gelip tikanacagimi dusundugum icin gecen hafta agir bir diyet programi uygulamistim..oyuzden bu hafta vermekten önce verdigim bir bucuk kiloyu korumaliyim diye dusundum.. suan saniyorum korudum..ama haftayida hic gram vermeden bitirmek istemedigim icin carsamba persembe lapa yapicam..belki bikac gram gider.. sonra hafta sonu saniyorum yine korma amacli bi program uygularim..
sen de yarin mi basliyosun?
benim bu yazim tatilsiz yogun is ve dersle geciyor, gecicek...oyuzden zorlaniyorum..yada belki faydasi oluyor evde kalsam canim bisiler ister surekli..bilemiyorum
ama bildigim su ki, BU KI LO LARRRRRR GI DI CEEKKKKKKK

BISEY DAHA; ben cizelgemde 55 yazdim hedef kiloma ama ben evlendikten sonra en ideal 57 idim.55 te cöküyorum..burda bir arkadasimiz 80 civarlari kilodan hedef 55 göstermis.. onu görünce gaza gelip 55 yazdim..degistirsem mi ki?:kedi:CADIARZU

hepinize teşekkür ederim kızlar ...Şeniza.s.
sabah : domates ,salatalık,bir dilim ekmek ...
öğlen : çorba ,yoğurt

akşam : 5 adet köfte ,salata..
meyvalı maden suyu içtim
bol bol su içtim tabiki sporumu yaptım..hihoyyyt
bu arada sık sık girip yazmıyoruz paylaşımı artırsak biraz ..
neler yapıyoruz konuşsak olmazmı..
yerimseniben

lmaz:lmaz:lmaz:
bugun bir bucuk saat sahıl boyu yuruyus 250 mekık 5 dk masaj
45 dk kosu bandında 5.3 km kosu 2.5 lt su
tost yagsız kepeklı 1 adet
guveç 5 kasık 3 kasık pılav
kıraz kayısı zencefıllı cay ve yesıl cay
yettımı cnm)

ben gunluk aksatmadan yazıyorum bugn kayınvalıdemde olmama ragmen aksam geldım tum sporumu yaptım:) bu hafta bırıncılıgı alamıyalım hepınızı opcem dovcem :jeyyar:

günaydın günaydın kızlar en nihayet sporuma bu gün itibari ile başladım
sabah kalktım bi bardak su nıvea ile spor üstüne bi duş ço k sıcak malum kan ter içinde kalıyom bi bardak sirkeli su içtim pirinç lapamı hazırladım işede yürüyerek geldim yarım lt su içtim sabah kahvaltımda da lapa yicem kızlar yanıma getirdim bu gün
ama patron kahvaltılık börek almış beraber yeriz diye şimdi yemez ayıp ne yapayım bi iki dilim alsam bu lapa diyetimi bhozar mı acele cevap ,ben kahvaltı etmezsem ona arkadslık etmezsem oda unutuyo kahvaltı etmeyi yemiyo soonra ::: diyorumki bi bardak yeşil çayla bi iki dilim yesem bişey olurmu acele cvp kızlar

kızlar umarım lapa diyetimi bozmamışımdır önce bi tabak lapa yedim sonra poçaları dilimledim patrona ayıp olmasın diye bi dilim aldım ama inanın çok küçük bi dilimdi yanında da bi bardak yeşil çay içtim
biri bana lapa diyetin bozulmadı desin ya :sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…